Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Dejó :D Full régi Samsung menü van benne. Jó kis nosztalgia volt.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) embike10


embike10
csendes tag

Az a Windows XP-s háttér befigyel :DD

(#3) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Pont tegnap olvastam róla tékozló homáron :D [link]

(#4) valaki654


valaki654
tag

Ha a legkisebb akksi volt a cél a fejlesztésénél, amit valaha telefonba raktak, akkor miért nem raktak bele 2-3 gombelemet..

[ Szerkesztve ]

(#5) Ricsxx


Ricsxx
tag

Pont a héten volt a Tékozló Homáron is ez a telefon.Szegény user megvette,mert meghalt hétvégén a telefonja és még aznap elkezdett porladni ez a kis készülék. :) Bár tény addig bírta tartalékként míg kellett :)

[ Szerkesztve ]

(#6) csibor


csibor
őstag

4K Majdnem vettem ilyet a kék fog miatt, csak ez már túl kicsi. Még a mostani R200 ? képest is. Inkább veszek egy Alcatel 10X0 valami 2,5K. Nagyobb, és a bluetooth abban is benne van.

(#7) Dany007


Dany007
veterán

Én nem igazán értem mi értelme van ennek...
Frappáns ötlet ide vagy oda szvsz tök fölösleges.

Nekem itt a cégnél céges telefonnak van egy Nokia C2. Kb ugyanez a kategória csak kifogástalanul használható és még telefonálva is bírja az 1 hetet! Nagyobb kijelzője van és még a kamera is használható. Nem azt mondom hogy szép képeket csinál meg minőségit de legalább nem 320x240...
Legutóbb 2 ezer forintért láttam az aprón pár éve.

Szóval na, ha már adott egy ilyen telefon, ami másodlagos telefonnak szvsz bőven jó. Akkor mi értelme behozatni / legyártatni egy ilyen vackot?

(#8) Wictor


Wictor
senior tag

Ennyiért használtan Samsung S5230-at kapok, amit még ha netán elfelejtene is működnie a digitizere, örömmel építenék be a házalapba, mert legalább tudnám, hogy stabilan megtartaná, de ez... "Szok, kici, kínai".

[ Szerkesztve ]

(#9) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Pár hete majdnem vettem egy ilyet a Sp@rba 3900 volt az ára de a 20%-os matricát ráragasztva szinte ingyen lett volna. Viszont jót nem olvastam akkor róla ,így nem vettem meg.

(#10) roli543


roli543
őstag

igen vicces termék :D

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#11) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A beszélgetési hangminőség kielégítő, engem jól hallottak az ismerőseim, én viszont kissé úgy, mintha Kazahsztánból hívtak volna egy mozsárból.

Azért a Kazah hasonlat nem biztos, hogy jó... Bár mozsárból még nem telefonáltam, de a kazahsztáni mobilhálózatot ismerem. Az egy dolog, hogy a puszta közepén is van mobilnet, de még olcsó is. 4000 tenge 30 napra a 10gigás csomag. Ez kb. 6000 forint. És nem kell semmilyen szerződés, meg hűségidő...

(#12) Kampó


Kampó
senior tag

Ronda giccses.. meg sz@r is:D:D értem hogy alap telo.... de egy emberibb q-vga kijelző meg legalább 3g elfért volna benne:) sött ez ma már alap... ha alap telefont is akarnék ott van a samsung s5610 primo:)

AMD volt AMD van AMD lesz

(#13) G.FeT


G.FeT
tag

Csütörtöki kabaréműsor helyett jó volt egy ilyen tesztet olvasni. :D
A második oldalon 240x320 szerepel mint kamerafelbontás, a harmadik oldalon pedig csak a 160x120 és a 128x128. :U

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#14) air


air
nagyúr

Hol az "Ajánlott" plecsni? :DD

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15) Steve1207


Steve1207
veterán

Nincs azért túlárazva? Kis Alcatelt 1990-ért vettem MM-ben kártyásan, 500 Ft lebeszélhetőséggel. Kevesebbet tud kicsit, de itt az alap telefon funkció a lényeg, abban pedig lényegesen tovább bírja. De jó látni, hogy egy-kettő készülék még ebből a táborból is van a piacon.

.

(#16) Bog válasza G.FeT (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Jogos, túlbecsültem a kamerát a második oldalon, javítottam:-)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) dreamdancer válasza air (#14) üzenetére


dreamdancer
őstag

És a kijelző-mérés meg a benchmarkok? :D

Nem a lényeg a fontos.

(#18) kordasb


kordasb
tag

valami hasonlot keresek fesztival/nyaralasra estleg tud valaki hasonlot amiben lampa is van ebben az arfekvesben ?

(#19) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Basszus, én meg ki akartam nagyítani a tesztfotókat... :DDD
Na, ez az a "kamera", aminek aztán végképp nincs semmi értelme.
Telefonálni lehet vele, sms-t küldeni lehet vele, oszt csóklom. Ja! És még színes is! :C
Erre jó.

(#20) lowlight


lowlight
tag

De jó kis telefon... ja nem, csak kis telefon. :DDD Vannak jobbak ebben a kategóriában. Ipari hulladéknak mondjuk jó lesz. ;] A hátsó fertály valami förtelmes, túlcsicsázott ócskaság... Csak azt a rengetek szerencsétlen kínait sajnálom, akik belefeccölték az energiájukat némi éhbérért.

(#21) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Zsenialis, foleg a bazari hatlap azzal a propellerre hajazo "kameraval". Nincs semmi gond ezzel a kategoriaval, de ez a konkret telefon egy nagy fail meg ennyiert is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) EczkE


EczkE
addikt

Mért nem nagyíthatók a tesztképek? :O

;]

Asszem mindenféleképpen!

(#23) lolal


lolal
senior tag

Annyira Sz@r hogy már jó . Ahogy tartja a mondás is :C
Ilyen bazári kis telefonokat szoktak árulni a kínai piacon is , bár nem 4.000-ért hanem 400 forintért ... :B

Nil novi sub sole!

(#24) Dany007 válasza Csapoati (#21) üzenetére


Dany007
veterán

Vissza kell repíteni az időbe 10-12évet és eladni 100-110k-ért. ;]

(#25) kbyte1024 válasza SkyLine3000 (#19) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jaja:D én is nyomkodom vadul,mondom mi a...mire rádöbbentem:)) jó cikk na:K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#26) csongi


csongi
veterán

Bennem az merült fel,ha most ennyibe kekerül, akkor egy ilyen telefonért miért is kellett nem túl régen az 5*árat fizetni? Ha most ezen az áron is van haszon, akkor mekkorát szakítanak a készülékeken ma is?. Hmmm... Egyébként a cím nagyon találó :D

(#27) Csapoati válasza csongi (#26) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azert regebben nem ennyibe fajt a telefonok hardvere, meg a fejlesztesi koltseget se feledjuk.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#28) Napfénysüti

Érdekes egy teleofn. Elsőre tényleg nosztalgikus érzés lehet egy ilyet használni. :) Viszont a kamera helyett ami totál fölösleges tehettek volna bele egy nagyobb akksit.

Més que un club!

(#29) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Az akkura és a hátlapra nincsenek szavak, de mindenképpen kellenek még az ilyen telefonok.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#30) cairojack


cairojack
aktív tag

Kár, hogy a feature phone-oknak ma már kb ez a színvonala.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#31) chipesz


chipesz
őstag

Jól szórakoztam a cikken, köszi. "Vészhelyzet" 😁

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#32) L4mie


L4mie
veterán

ez mindenre elég ebben a kategóriában :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#33) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ilyen egyedien gusztustalan hátlapot még nem nagyon láttam. Egy vacsora ára ezért? Még a kolbászos zsömlémet se adnám oda érte...

<< Heimdal >>

(#34) moleculez


moleculez
veterán

Szerintem, ha egy teló sms-n meg híváson kívül a világon semmire nem jó, akkor azt tegye minnél olcsoabbam. Monochrom kijelző, 600-as akksi, kettőezeöccá, szevasz. Minek a szines kijelző, kamera, brutusz??? Tényleg nem vágom...
Ezekbe a telokba az üzemidő szokott kárpótolni a butasagukért, de itt még az se sikerült...
inkább a vacsi egy lánnyal,akit felhivok fülkéből XD... (A hátulja azt hittem villanyborotva)

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#35) SkyLine3000 válasza L4mie (#32) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ez még most is nagyon jó teló. Nekem is volt ilyen. Kb 1000x jobb, mint a cikkben szereplő. Egy lapon sem lehet emlegetni a kettőt.

(#36) Apika


Apika
Közösségépítő

Újabb készülék a pocsék áruk közé...

(#37) abwert


abwert
csendes tag

Ezek buli-telefonok (bár leginkább buditelefon) amit az ember nem sajnál ha ellopják, széttörik, leesik vagy leönt sörrel.

(#38) ferret77 válasza kordasb (#18) üzenetére


ferret77
tag

Nokia 1800, van benne lámpa és kb 2000ft használtan.

(#39) dr.zsírvágó


dr.zsírvágó
csendes tag

Nem szép, de legalább ronda. :D

Egykezű rolleresnek ne integess!!

(#40) blueMerle


blueMerle
veterán

Bármennyire is a köpködök a Nokiára, ebben a kategóriában (feature phone) magasan a Nokia gyártja a legjobban használható készülékeket, nem beszélve a minőségről. Ez a telefon egy vicc, egy nagyon rossz vicc.

(#41) meroly


meroly
veterán

Hú mennyi Nokia fan :D

Impossible is nothing

(#42) menyko válasza ferret77 (#38) üzenetére


menyko
tag

vagy nokia 100/110 bár az inkább 4 ezer körül van.

(#43) blueMerle válasza meroly (#41) üzenetére


blueMerle
veterán

Vagy csak egész egyszerűen tisztában van vele mindenki, hogy ez egy szemét? :U Könyörgöm, ez egy vicc.

[ Szerkesztve ]

(#44) imark1972


imark1972
csendes tag

Én beruháztam egy ilyen kicsikére (3990 Ft) és nem bántam meg. Én azt kaptam amit vártam! Van egy fémházas nagyon kicsi telefon, amivel lehet telefonálni! Slussz - passz! Nem alkalmas interneten való böngészésre, videók lejátszására, fényképezésre, levelezésre stb. aki ilyet keres, vegyen érintőképernyős okos telefont!
Második telefonnak vettem, arra megfelel, de a család kedvence lett.
A gyerekeim állandóan elkérik tőlem, "mert olyan kicsi és aranyos". :)

(#45) Csapoati válasza imark1972 (#44) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Rendben is lenne, de azert a rezges hianya eleg ciki egy telefonalasra szant eszkoz eseteben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#47) imark1972 válasza Csapoati (#45) üzenetére


imark1972
csendes tag

Ez nem igaz, mert az enyémben (gondolom mindben) van rezgő hívásjelző. Az erőssége megfelelő, és lehet kombinálni a csengőhanggal!...

[ Szerkesztve ]

(#48) C$abi


C$abi
aktív tag

Hát ez még gombos telefonnak is kicsi.

(#49) Simi87


Simi87
senior tag

ezt még dobós telefonnak se, köszi.

(#50) Bog válasza imark1972 (#47) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Jogos, megtaláltam közben én is, javítottam is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.