Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor7th


gabor7th
addikt

Hát igen, az okostelefonok híresek arról, hogy roppant biztonságosak, tök jó ötlet halált is okozható eszközzé tenni. Ki lesz a felelős az így okozott károkért?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#2) Pete55555


Pete55555
addikt

Ritka nagy baromság :D

Pláne így kivitelezve:
"alapvetően azzal a módszerrel, ahogy a telefonos szimulátorokban is vezethetünk - tehát a készülék jobbra-balra forgatásával."
Telefonos játékokban is utálom ezt a módszert, nem életszerű. Persze a képernyőn tapizós még rosszabb, de ahogy ez elején is írtam, már alapból baromság az egész ötlet szvsz.

...Szeretem leracsniztatni...

(#3) picsirti válasza Pete55555 (#2) üzenetére


picsirti
tag

És ha leejted a telefont? 😱
Vagy "az alkalmazás nem válaszol" 😂

(#4) fatal` válasza picsirti (#3) üzenetére


fatal`
titán

Szó szerint Car has been crashed.

(#5) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Lol, inkább Xbox kontrollert tennének bele...

(#6) Béééla


Béééla
őstag

Amíg nincs respawn gomb vagy "remove wanted level" csalás, addig nem érdekel.

Bélabá

(#7) btprg válasza gabor7th (#1) üzenetére


btprg
senior tag

Ja... Az a baj hogy van elég idióta aki ezt meg is venné és használná is. A biztonsági dolgokat nem is nézve is állatság, hogy lehetne már egy autót egy szaros telefonnal irányítani? Az élet nem valami lebutított telefonos játék, már egy 15 évvel ezelőtti GTA-ban se tudnád úgy elirányítani az autót telefonnal, hogy ne törd össze.

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

(#8) Hunpriest válasza btprg (#7) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Pedig "egyszerű": drive-by-wire. Ezzel pont olyan assistokat kapsz, mint amiket egy fél-árkád autós játékban be lehet kapcsolni.

Autókba eddig nem erőltette ezt senki, de mivel az önvezető autókhoz úgy is kell, hogy minden dróttal vezérelhető legyen, adja magát ez az irány.

(#9) Yodafon


Yodafon
senior tag

Valaki túl sok James Bond - Halj meg máskor -t nézett :DD

I'm gangsta!

(#10) Silεncε


Silεncε
őstag

Most elképzeltem, hogy Pistike a hátsó ülésen megtalálja az Asphalt 9 ikonjára hajazó appot és elkezd játszani. Emlékezetes családi utazás lenne, az biztos :DD

(#11) cami][us


cami][us
senior tag

Ahogy elnézem, ma már nem divat az olvasás, csak a FUD és a baromság.

(#12) gabor7th válasza btprg (#7) üzenetére


gabor7th
addikt

"Az a baj hogy van elég idióta aki ezt meg is venné és használná is."

Még nem történt meg, úgyhogy reménykedek. Viszont eleve nem tudom, hogy lenne-e választás, lehetne azt mondani, hogy ezt írtsák ki. Valószínű azzal számolnak, hogy az emberek nem eröltetik meg magukat tömegesen, hogy ilyet kérjenek; pedig a biztonságuk miatt kéne.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.