Hirdetés

2018. november 19., hétfő

Gyorskeresés

(#1) JoeYi

JoeYi
(őstag)
LOGOUT blog

csak arra figyelj hogy legalább 1GB ram-ja legyen, ha annál kevesebb van akkor használhatatlan szar. OpenDott -nak is nézz utána, tescoban kapni 30-ért, az egyik legjobb ár/érték arányú, itthoni garanciával kapható mobil

(#2) Kampó válasza JoeYi (#1) üzenetére

Kampó
(senior tag)
LOGOUT blog

igen az 1gb ram az alap.. az a kis alcatel 6010d csak azért tetszik mert pofás:) nagyon.. Opendott-ot nemtudom kapni e még nálunk tescoba...

AMD volt AMD van AMD lesz

(#3) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Nos ha nem akadály akkor Euronics kuponnal a Lumia 640 pont a 40E ár alatt marad,és a SonyE4G-t és Ace4 mondanám alternatívának. ;)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#4) Kampó válasza Luck Dragon (#3) üzenetére

Kampó
(senior tag)
LOGOUT blog

lumiák nem szimpik csempe undorom van:) :R
nézegettem a lumia 535 öt is ami a 540x960as felbontással 4maggal 1gb rammal nem tünik rosz vételnek... 37e ft körüli áron de mga a rendszer nem tetszik..

[ Szerkesztve ]

(#5) Just_Reboot válasza Kampó (#4) üzenetére

Just_Reboot
(PH! addikt)

A Sonyt semmiképp nem venném.

Ha az élet szopat, akkor fogazz!

(#6) Luck Dragon válasza Kampó (#4) üzenetére

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Akkor marad a másik kettő ha Sony E4-szeretnéd a G-s jelzésűt vásárold meg.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#7) SUPREME7

SUPREME7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Sose vennék újonnan telefont. Semmi értelmét nem látom. Vegyél inkább alig használt garanciális (nem sufnigsmes) telefont. 40K-ból már lehet jót venni.

[ Szerkesztve ]

(#8) Kampó válasza SUPREME7 (#7) üzenetére

Kampó
(senior tag)
LOGOUT blog

nem mindig veszek újat de az érzés hogy te kapcsolod be elöször... teveszed le a fóliát te bontod ki azért mégiscsak.. más.. mint tudni hogy valaki már telenyálazta a mikrofont összehajzsírozta a hangszórót :D:D:D tudom hülyeség de néha jó az új:)

(#9) SUPREME7 válasza Kampó (#8) üzenetére

SUPREME7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Igen, kb 10 percig ez baromi jó, aztán máris a 40K-s telefonod legalább 10K-val kevesebbet ér. :) És ha éppen valamiért nem jön be a telefon, visszavinni nem tudod, eladni meg csak használt piaci áron. És azért a 40K-s kategóriában van esély rá, hogy a túl sok kompromisszum miatt hamar szabadulnál tőle...

[ Szerkesztve ]

(#10) Luck Dragon válasza SUPREME7 (#9) üzenetére

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Ezért jó vásárlás előtt kipróbálni jó tüzetesen ,és utána vásárlásra adni a fejünket.Ha online rendeled 14 nap míg közvetlen vásárlás esetén 3 napunk van vissza vinni addig meg csak eltudjuk dönteni magukban hogy akarom vagy sem:)

[ Szerkesztve ]

(#11) szentkuti11

szentkuti11
(HÁZIGAZDA)

Ezek közül a Vodafone Smart Prime-ot javaslom. A cikk már készülőben van róla, hamarosan megjelenik az Arénán.

(#12) Victoryus

Victoryus
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Lenovo p780... Akár újat, akár használtat.

(#13) JoeYi válasza Kampó (#2) üzenetére

JoeYi
(őstag)
LOGOUT blog

kapni, nem időszakos termék: [link]

(#14) kmisi99 válasza SUPREME7 (#7) üzenetére

kmisi99
(PH! kedvence)

+1 én anno kb 1,5 éven át 3 használt de hibátlan csúcstelefon ment végig a kezeim között és mindössze kb 20 000ft omba került ez a 1,5 évnyi használat a többi befektetett pénz visszajött eladásokkor. Azóta is ezt alkalmazom bár hol kisebb hol nagyobb a bukás de életemben nem vennék én se többet újat.

Dell Precision M4600

(#15) doeeg

doeeg
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Motorola Moto E 4G szerintem jó választás, nem dzsunka, nem Kínában kell az asztalt verni, ha gond van, egy nap alatt itt volt nekem tavaly a tesója (G), Lolli 5.0-val, 99% hogy az 5.1 is jön rá. Akksija is bitang :) Persze nekem csak a Moto G-vel vannak tapasztalataim, de talán a felbontás minimális különbségét leszámítva kb. ugyanazok.

Azt azért tudni kell, hogy a Motorola kicsit elszabta a Lollit (néha bugzik/laggol, ilyenkor reboot és 2-3 hétig okés), ilyen árban persze ez amúgy is kibírható :)

Cuccracionalizálás --> apró, naponta bővül: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/doeeg/index.html || "nemhoror áron" ©

(#16) Kampó válasza szentkuti11 (#11) üzenetére

Kampó
(senior tag)
LOGOUT blog

ennek örülök:) mert hardverben is korrekt és árban sem vészes:)

(#17) Kampó

Kampó
(senior tag)
LOGOUT blog

mellesleg a felsorolt termékeket nem hasra ütve ár szerint irogattam csak:) Specifikációbanis kb egy szinten vannak:) Kivéve az alcatel 6010d:) :D:D az költséghatékony megoldás:D:D De remélem további hozzászólók lesznek és sikerül döntenem a tanácsok alapján:)

(#18) -Nemtom-

-Nemtom-
(senior tag)

Thl t6 pro?

"A kemény, mikor hóvégén enni sincs pénzed, ha egy feles után még érzed, enyhíti még egy. Kemény, ha az élet akkorát leb@sz, hogy meggebedsz, nem pofont oszt, amit bárki simán zsebretesz." Steam id: -nemtom-

(#19) Kampó válasza -Nemtom- (#18) üzenetére

Kampó
(senior tag)
LOGOUT blog

Thl-ekről jókat olvastam . de az emlitett cucc nem ugrik be hirteken megnézem mittud

(#20) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(PH! félisten)
LOGOUT blog

hardverapróról csinafon neppertől valami, sokkal jobbat lehet kihozni ennyiért, mint n+1 sufnigsm-ből :U

!! 3D nyomtatas 0.2 alatti nozzle-t keresek!! | Cicu & Cica V | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | https://hardverapro.hu/tag/mr_csizmas

(#21) Kampó válasza Mr.Csizmás (#20) üzenetére

Kampó
(senior tag)
LOGOUT blog

azt értem meg tudom is:) De kinai vonalon ami nekem ismerős az a lenovo, thl, jiyau vagy miaz xdxd meg az elephone.... de konkrét típusokkal nem vagyok annyira képbe hogy melyik jó:) specifikációt nézve hiába tetszik ha pl torz a hangszórója.. okádék a kamera XDXD

(#22) Kampó

Kampó
(senior tag)
LOGOUT blog

EZ A MÁRKA mond valakinek valamit?? ipari hulladék vagy használható?? mert bevallom öszintén külsöre nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#23) Luck Dragon válasza Kampó (#22) üzenetére

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Hát én még soha nem halottam róla.

(#24) Kampó

Kampó
(senior tag)
LOGOUT blog

video alpján nagyon tetszetős a formaterv, a hátlap fém nem szétszedhető a készülékház... ez kinek jo kinek rosz ... :) bekapcsoláskor hamar bootolt... de nincs ilyen telo a közelemben élöben nem tudom megnézni.. :D:D

(#25) gradient99 válasza Kampó (#24) üzenetére

gradient99
(tag)

Nehogy megvegyed! Harmat gyenge az üzemideje, és a 6582 hajlamos a melegedésre elég rendesen. Egyébként meg ha az akku leharcolódik, akkor nem tudod simán garanciavesztés nélkül cserélni

(#26) Kampó

Kampó
(senior tag)
LOGOUT blog

Végül a smart 6 prime lett a befutó:)
5col ips 720x1280
4magos snapdragon 410
a gpu asszem adreno pontos típust nemtok:)
memória 1gb
tárhely 8gb
kamera 8megapixel autófocus.:)

küllemre minöségre kellemes csalódás :) a többit majd használat után:)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.