Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) R9DEON


R9DEON
senior tag

Legalább nem egy darab alumínium.

(#2) HAX


HAX
tag

Szép darab. :K

(#3) Zin


Zin
senior tag

Arat tudunk?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#4) zolee5016


zolee5016
őstag

szeretem ezeket a duplatornyokat..(az enyém tripla).csak valahogy mindig a ventikkel szúrják el a kinézetüket
vagy formátlan,vagy kilók,vagy a szinük.....ez is nagyon kilóg....(nekem burkolatba van)
Az ára meg szerintem 30k-t karcolja..............Súlya meg még simán kezelhető egy szupi hátlapi merevítővel ami gondolom ennél is alap.........

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5) Televan74


Televan74
nagyúr

Én olyan 25.000 - 30.000 körül tippelném a árát.Szép nagy darab az nem vitás.Kíváncsi leszek a tesztekre,bár nagyon nincs már új a nap alatt. :K

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) Nelman válasza Televan74 (#5) üzenetére


Nelman
tag

Még egy levélnehezékkel több lesz a piacon. :D

(#7) #16939776


#16939776
törölt tag

Nekem az "atlas" fantázianevű hűtőjük van, ami ennek a hűtőnek a kicsinyített változata.
Jól ki van találva a lamellák elrendezése, alacsony légszállítású ventivel is kiválóan boldogul!
Minőség, esztétikum kiváló, ventik minősége eddig erős közepes (Noctua és CM között félúton)

A leszorító kerettel, és a rajta lévő csavarral óvatosan kell bánni, mert óriási erőt lehet vele kifejteni.

Jó kezekben ez is jó társ lesz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#8) .mf


.mf
veterán

Vékonyabb proci-szubsztrátok, meghajló alaplapok, csökkenő TDP-k... tényleg ilyenkor van szükség 1.2 kg-os monstrumokra?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#9) wolfman válasza .mf (#8) üzenetére


wolfman
veterán

Én is inkább a VGA-k hűtésére feküdnék neki, mert a CPUkra már elfogadható hűtők vannak, de VGAknál még mindig kényszerű a hangos hűtés.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#10) KAMELOT


KAMELOT
titán

Nagyon szép lett!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#11) -Skylake- válasza wolfman (#9) üzenetére


-Skylake-
addikt

Asus STRIX.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#12) Sinesol


Sinesol
veterán

Mondjuk nem tudom, mi értelme ezeknek a nehezékeknek.
Ebben az árban már kaphatóak játékvizek, amik kevés helyet foglalva hozzák ugyanezt a hűtési teljesítményt, vagy jobbat és szerelni is egyszerűbb őket, mint egy ilyen batárt.

[ Szerkesztve ]

(#13) zolee5016 válasza Sinesol (#12) üzenetére


zolee5016
őstag

rossz hasonlat...
ezek nem zörögnek,nem kell 1 évente utántölteni,nem árasszák el a gépet,nem kell esetleges szoftverhibákkal szívni a vezérlésükkel kapcsolatban,és nem mindegyik képes ezt a szintet hozni,még jó állapotban sem....és mennyivel egyszerűbb szerelni mint a tornyokat 4 csavarral???semennyire...

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#14) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

Ha jól értesültem őt szánják a K2 utódjának.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#15) MongolZ


MongolZ
addikt

Lehet, hogy én vagyok túl ipari, de ez Noctua NH U12P sokkal normálisabban néz ki, mint ez. Az is épphogy 1 kg alatt van.

(#16) Balrog


Balrog
tag

Szerintem veszettül jól néz ki. :)
Mondjuk egy Skylake processzorra nem biztos, hogy felmerném rakni, de a felfogató rendszerről pár kép jó lett volna.

Sometimes you want orange, but life gives you lemon-lime.

(#17) Cathulhu


Cathulhu
addikt

A lamellak alakjanak akusztikai, ne adj'isten holeadasi okai vannak, mert akkor megbocsajthato, vagy egyszeruen csak ettol "vagany"? Mert szvsz borzaszto ronda szegeny, de a parameterei nem lennenek rosszak.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#18) Bolobi válasza Cathulhu (#17) üzenetére


Bolobi
tag

Hát szerintem még mindig marad a D14 :) halk formás erős :D

i5 3570k@4,5Ghz 1,08v, Noctua D14, AsRock Fatal1ty z77, EVGA GTX980 FTW, G.Skill Ares 2x4Gb CL9 2133, Corsair CX500, Corsair 550D, Razer Deathadder 2013

(#19) Sinesol válasza zolee5016 (#13) üzenetére


Sinesol
veterán

Hát ezeket a dolgokat még nem tapasztaltam :D

Mégis miféle kifogás ez, hogy elárasztja a rendszert? Ez nem egy locsolócső, hanem zárt rendszer. Vezérlő szoftveres dolgokról sem hallottam még, ahány vízhűtésem volt, csak beszereltem és gond nélkül működött.

Szerelésnél amiatt gondoltam hogy bonyolultabb, hogy a nagy hűtő méretéből fakadóan nehézkesebb lehet a szerelés és az egész belső zsúfoltabb is tőle.

[ Szerkesztve ]

(#20) zolee5016 válasza Sinesol (#19) üzenetére


zolee5016
őstag

szerencsés vagy.
de mielőtt a vigyorral degradálnád a hsz-em kukkants át a kompakt vizes totyikba ..nem egy eset van ami érdekes.....
mindezek ellenére én is gondolkozom kompakt-on..még nem volt.......pont ezért is feszegetem azt a topikot sűrűn...

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#21) jim bcs válasza MongolZ (#15) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

(#15) MongolZ
Mainstream-re bőven elég.

(#16) papesz90
Miért ne, csak nem kell agyig rántani.

(#18) Bolobi
Szerintem életed végéig maradni fog, nincs értelme lecserélni.

(#19) Sinesol
Pont olyan, egyeseknél az akril tartály szeret elrepedni. Majd ha felraksz jó pár léghűtőt akkor rájössz, hogy semmivel nem nehezebb felrakni mint az 1 tornyost.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#22) MongolZ válasza jim bcs (#21) üzenetére


MongolZ
addikt

Furcsa lenne, hogy ha a maga max 270 TDP-jével nem is lenne elég rá...

(#23) Vadmeggy válasza MongolZ (#15) üzenetére


Vadmeggy
aktív tag

Nagyon jó vasak Noctua hűtők, de ez az Alpenföhn mérföldekkel jobban néz ki mint a linkelt példány. Gyönyörű, bár kiváncsi vagyok milyen tunningnál kell 340W-ot eldisszipálni ;]

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#24) haiiro_o


haiiro_o
tag

Kiváncsi leszek én is az árára. a Deepcool Nemptwin hűtőjét 16k környékén már kapni azsem sokkal kissebb.

(#25) MongolZ válasza Vadmeggy (#23) üzenetére


MongolZ
addikt

Igen, a Noctua funkcionális, az Alpenföhn meg... csicsás :)
De ízlések és pofonok.

(#26) schawo


schawo
titán

Az viszont egyelőre nem ismert, hogy mennyit kell majd érte fizetni.
Sokat. Jó sokat. :DDD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#27) Socket A


Socket A
aktív tag

Nekem a Matterhorn Rev. C – Black Edition hűt már 4 éve egy húzott i5öt és teljesen meg vagyok elégedve
durva lehet ez az óriás :D

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#28) tixem


tixem
addikt

Shut up and take my money :K

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#29) D.Orion


D.Orion
veterán

Tehát, hogy ha fektetve használom a gépházat és meg se mozdítom, akkor ezt már rögzíteni sem kell? A súlya miatt, már alapból meglesz az érintkezés a procival. ;] Álló házba pedig használja az aki igazán bátor...

(#30) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Azok a ventik baromira nem illenek rá szvsz. Mikor elkezdtem olvasni, gondoltam jött egy bikább és szebb, mint a Phanteks PH-TC14PE Black :) és gondolkozhatok (az amúgy felesleges) cserén.
Sajnos nem jött át, szebbek a phantks-ek, de még azt is inkább a D14-es követné és esetleg 3.nak raknám az Olymp-ot.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#31) Pug válasza Sinesol (#12) üzenetére


Pug
veterán

Nem, a játévíznél ezek messze jobbak. :N
A játévízek a hurka radik és pumpák, na meg az igen gyenge CPU blokkok miatt csak sivító hangon hozzák azt a hûtési teljesítményt overvoltage-os tuning mellett, mint a top lég, tornyos megoldások. És igen, tapasztalatból mondom.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#32) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Miért kell ilyen batman formájúra vágni a lamellákat? Attól lesz gémer?

[ Szerkesztve ]

(#33) aswmaster válasza zolee5016 (#4) üzenetére


aswmaster
tag

linkeld bár be légyszi, milyen az a tripla torony, marha kíváncsi vagyok rá :)

Hát, nekem ez is a classic D14 kinézetére hajaz / Daraa-nak előre: igen, tudom, h nem ez volt az első :)
Ettől függetlenül biztosan kiváló hűtő, de én maradok a D15-nél három ventivel, nálam ez az etalon - persze ízlések és pofonok.

"A tudományban a kísérletek és az elemzésük időhöz kötöttek, mégis úgy képzeljük, hogy időtlen természeti törvények bizonyítékát tárjuk fel. A törvények nem időtlenek, ezek is a jelen tulajdonságai, és idővel változhatnak." - Lee Smolin

(#34) zolee5016 válasza aswmaster (#33) üzenetére


zolee5016
őstag

2 tripla van egyik a cooler master v10 (én peltier nélkül használom)
.
.
a mások asszem egy hasonló thermalright koncepcio burkolat nélkül

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#35) McSico


McSico
senior tag

Jó cuccnak tűnik. A kérdés hogy állóházba mennyire nyerő. Bár ha a az alaplap mindenhol le van csavarozva és mondjuk nem egy belépőszintű lap, hanem egy olyan amiben 3x annyi réz van (vagyis vastagabb a vezetősáv, így az alaplap is), csak ad akkora merevséget, hogy ne legyen gond.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.