Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bahama


Bahama
aktív tag

Ötletes kis kütüyü.
Nem volt már egyszer tesztelve ez a cucc?

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#2) sTERNI válasza Bahama (#1) üzenetére


sTERNI
senior tag

"Még tavaly járt nálunk az Icon7 Twister egere, mely trükkös, SmartTwist felépítésének köszönhetően egy tekerést követően ki tudta púposítani a hátát."

A link is ott van :)

[ Szerkesztve ]

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#3) Bahama válasza sTERNI (#2) üzenetére


Bahama
aktív tag

Csak a bevezetőt hagytam ki :p De legalább jó a memóriám...

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#4) nrgia


nrgia
őstag

TuTi cucc! :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#5) DeltaPower


DeltaPower
őstag

nem rossz kis egér, bár az én kezem az íves kialakítású rágcsálókhoz van szokva, nemtom mennyire lehet kényelmes hosszabb távon ez a megtört alak. a prezenter viszont marha jó ötlet, nem valami kényelmes dolog hagyományos drótnélküli egérrel prezentálni, így nem kell külön prezentert hordani.

az utolsó előtti képen levő laptop nagyon ütős :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6) GeniusHU


GeniusHU
aktív tag

jól néz ki :DDD

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#7) littlelion21


littlelion21
addikt

Az hogy szép, az túlzás...de hasznos, ötletes.

(#8) Cleinor


Cleinor
tag

Logitech párti vagyok, és az ergonómikus, íves formákért rajongok de ez még nekem is tetszik, rendkívül ötletes! :C

"Elméletileg az elmélet és a gyakorlat ugyan az. Gyakorlatilag nem..."

(#9) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Jó ötlet mellé jó kivitelezés párosul. Ez nagyon ritka dolog! Nekem tetszik!

(#10) 64b0r


64b0r
aktív tag

Jó ötlet, jó megvalósítás, előadástartásra tényleg ideális. Ha 10k lenne 17 helyett, már elő is rendelném. :C

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#11) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha kicsit olcsóbb lenne (mondjuk feleennyi ;] ), akkor befektetnék egy ilyen tekerem-csavarom szappanba.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12) Scalpel


Scalpel
senior tag

Azt azért hozzá kell tennem, hogy a feketekép gomb nem arra van, hogy a "főnök egy hülye" benne maradt cuccokat kitakarjuk vele...

De ettől függetlenül jó a cucc, csak rohadt drága. Ennyiből ügyesebbek vesznek egy egeret, meg egy presentert is... :D

(#13) Mazsika


Mazsika
őstag

szép egér okos megoldás... de ez ugye azoknak jó akik sokat tartanak előadásokat...

Dáccsika

(#14) kariad


kariad
senior tag

Tök jó ez a tekerhetőség és az a kis dugasz!! :))

(#15) henesa


henesa
aktív tag

hö naon baró nem is láttam még ilyet

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#16) Cleinor


Cleinor
tag

Aki hiszi, aki nem, de én NYERTEM EGY ILYET A NYEREMÉNYJÁTÉKKAL!!!!!!!!!!!!! :C :C :C :Y :Y :Y :DD

"Elméletileg az elmélet és a gyakorlat ugyan az. Gyakorlatilag nem..."

(#17) dalac5 válasza Cleinor (#16) üzenetére


dalac5
tag

Én is nyertem:)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#18) vscotina


vscotina
aktív tag

Én is nyertem!! :C :C

kíváncsi vagyok rá, hogy mikor kapjuk meg.

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#19) buchy válasza vscotina (#18) üzenetére


buchy
tag

gratula nektek :)
Érdekes jószág

(#20) Cleinor


Cleinor
tag

Én nekem ma hozta meg a póstás bácsi :C

Eddigi tapasztalatok nagyon pozitívak!!
Fogásra érződik a minőség rajta. Nagyon tetszik! Úgy voltam vele hogy eladom, de ahogy a kezembe fogtam meggondoltam magam!

Ha kell prezenter, ha kell távirányító, ha kell lézer, ha kell egér...

Egyszóval lehet jellemezni:

Praktikus :R

"Elméletileg az elmélet és a gyakorlat ugyan az. Gyakorlatilag nem..."

(#21) vscotina válasza Cleinor (#20) üzenetére


vscotina
aktív tag

Szia irigyellek érte. Hol laksz helyileg, csakhogy kalkulálhassam én is a magamét.

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.