Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) Käytöskukka válasza x_o_n (#10) üzenetére


Käytöskukka
újonc

Pontosan. Én még kb 10-12 éves voltam, mikor először láttam a moziban és teljesen kész voltam tőle. Nem minden film állta ki az idő próbáját, van, ami anno nagyon tetszett, most meg nem, de a Vissza a jövőbe olyan, ami minden egyes megnézéskor egyre jobban tetszik. Ennek semmi köze a hypehoz, sőt, akkoriban nem is létezett ilyesmi.

Régen tényleg nem ez volt, mint most, hogy az ember letölti, megnézi a telefonján (már elnézést, de tripla b@zmeg pont jár ezért) aztán fikázza, hogy rossz. Talán normális körülmények között kéne nézni, például moziban. Ugyanez vonatkozik a laptophangszórón hallgatott zene fikázására. Legalább valami normális fülesen, vagy normális hangszórón hallgassák már meg. A másik, hogy egyre cinikusabb a néző, mert akkora a kínálat, hogy csak a nagyon nagyon extraharsány film az, amit megnéz, és a cinizmusa azt sem engedi élvezni, mert milyen cool már ha azt mondja, hogy: Láttam, he, szar volt.

Mikor pl a Vissza a jövőbe a moziban ment nem volt még ez a hatalmas kínálat, legalábbis nálunk nem, és minden filmet úgy néztünk meg, hogy az volt a legjobb szórakozás a világon.

Nem volt net, és nem befolyásolt ezer meg ezer vlogger meg mindenféle amatőr filmkritikus a cinizmusával, hogy juuuj nem is lehet acélszerkezetű autóval az időutazás, meg hogy 88 mérföld, pff hát ez tudományosan nem bizonyított. Sőt, sok jó filmes élményem kapcsolódik olyan mozizásokhoz, amikor csak véletlenszerűen beültünk egy filmre egy nyári este, mert mozizni volt kedvünk és semmit nem tudtunk a filmről.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.