Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) kmisi99 válasza #20749568 (#1) üzenetére


kmisi99
addikt

Nekem se, az első rész még megnéztem, elment egynek a másodikat a felénél abbahagytam. :F

(#3) total90


total90
veterán

Szerintem el fogtok karhozni, ezt nem lehet nem szeretni :B

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Hetvenszer láttam már, de még mindig imádom és bármikor újra tudom nézni. :))

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#5) Jhonny06 válasza #20749568 (#1) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nekem se, bár már megszokhattuk, hogy van jónéhány ilyen film, amit hypol a tömeg, de fabatkát sem ér, lásd: Gyűrűk Ura, Harry Potter, stb..

(#7) Jhonny06 válasza #20749568 (#6) üzenetére


Jhonny06
veterán

Azt már nem akartam megemlíteni, de ja.. :))

(#8) vimes válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


vimes
senior tag

"Nekem se, bár már megszokhattuk, hogy van jónéhány ilyen film, amit hypol a tömeg, de fabatkát sem ér, lásd: Gyűrűk Ura, Harry Potter, stb.."[/I

Az hogy fabatkát sem ér, úgy jelentetted ki, mintha valami alapigazság lenne, közben ez is csak egy szubjektív vélemény, mint azoké, akik szeretik. Mondom ezt úgy, hogy elaludtam a Gyűrűk Ura közepén.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#9) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

első rész megvolt videón, alámondással :D nem is tudom hányszor láttam. sokszor. nagyon sokszor.

(#10) x_o_n válasza total90 (#3) üzenetére


x_o_n
veterán

Nem mindenki akkor volt gyerek vagy tini ,nekünk ez maga volt a csoda,gyerekként a moziban.. :)

(#11) fordfairlane


fordfairlane
veterán

A repülő autókért kár, a többi "találmány" nélkülözhető. Bár az önszárítós dzseki tegnapelőtt este jól jött volna. :)

x gon' give it to ya

(#13) x_o_n válasza #20749568 (#12) üzenetére


x_o_n
veterán

abba is gondolj bele,hogy jelenleg kulturális túlkinálat van (probáltam finoman fogalmazni) régen azért nem ugy csináltak filmeket mint most...nem is volt ennyi....na és a baljos árnyak mikor kijött sajnos LETÖLTÉS korszak volt....az emberek akkor már nem becsülték se a Mozit se a koncerteket,csak ugy mint az eredeti kiadványokat...

(#14) Käytöskukka válasza x_o_n (#10) üzenetére


Käytöskukka
újonc

Pontosan. Én még kb 10-12 éves voltam, mikor először láttam a moziban és teljesen kész voltam tőle. Nem minden film állta ki az idő próbáját, van, ami anno nagyon tetszett, most meg nem, de a Vissza a jövőbe olyan, ami minden egyes megnézéskor egyre jobban tetszik. Ennek semmi köze a hypehoz, sőt, akkoriban nem is létezett ilyesmi.

Régen tényleg nem ez volt, mint most, hogy az ember letölti, megnézi a telefonján (már elnézést, de tripla b@zmeg pont jár ezért) aztán fikázza, hogy rossz. Talán normális körülmények között kéne nézni, például moziban. Ugyanez vonatkozik a laptophangszórón hallgatott zene fikázására. Legalább valami normális fülesen, vagy normális hangszórón hallgassák már meg. A másik, hogy egyre cinikusabb a néző, mert akkora a kínálat, hogy csak a nagyon nagyon extraharsány film az, amit megnéz, és a cinizmusa azt sem engedi élvezni, mert milyen cool már ha azt mondja, hogy: Láttam, he, szar volt.

Mikor pl a Vissza a jövőbe a moziban ment nem volt még ez a hatalmas kínálat, legalábbis nálunk nem, és minden filmet úgy néztünk meg, hogy az volt a legjobb szórakozás a világon.

Nem volt net, és nem befolyásolt ezer meg ezer vlogger meg mindenféle amatőr filmkritikus a cinizmusával, hogy juuuj nem is lehet acélszerkezetű autóval az időutazás, meg hogy 88 mérföld, pff hát ez tudományosan nem bizonyított. Sőt, sok jó filmes élményem kapcsolódik olyan mozizásokhoz, amikor csak véletlenszerűen beültünk egy filmre egy nyári este, mert mozizni volt kedvünk és semmit nem tudtunk a filmről.

(#15) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Azt hiszem hogy ez ide befér:

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#16) Käytöskukka válasza tupacamaru (#15) üzenetére


Käytöskukka
újonc

Szerinted miért pont ma írtam ezt a bejegyzést? Másik napon írni olyan felesleges lett volna, mint a rácsos ablak az anyahajón. Most pedig csinálj úgy mint a festék, és húzz innen. :D

(#17) tupacamaru válasza Käytöskukka (#16) üzenetére


tupacamaru
veterán

:K :C

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#18) x_o_n válasza Käytöskukka (#16) üzenetére


x_o_n
veterán

:DDD

(#19) x_o_n


x_o_n
veterán

(#20) Petyyyyy válasza x_o_n (#19) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Egykor a szökőkútnál? :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#21) x_o_n válasza Petyyyyy (#20) üzenetére


x_o_n
veterán

:DDD simán :DDD

(#22) x_o_n


x_o_n
veterán

friss :)

[ Szerkesztve ]

(#23) Käytöskukka válasza x_o_n (#22) üzenetére


Käytöskukka
újonc

Frankó. Csak aztán terjedjen el, mint a nátha. Elegem van már, hogy nem lehet kitenni az ablakba az ágyneműt, mert benzinszaga lesz.

Amúgy meg egyemmeg, hogy megöregedtek mindkettten de továbbra is: :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.