Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

Kegyetlenül jól néz ki a borító! Remélem, hogy egyszer csinálnak még ilyen grafikájú játékot, mint amilyenek ezek a conceptek. Az Ultimate Spider-Man után nem nagyon láttam. :(

(#2) Dilikutya válasza szupermacs (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hiába. A Transformers Devastation is nagyon jól néz ki az old-school rajzfilmes grafikával, a játék meg egy hulladék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) szupermacs válasza Dilikutya (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Ezt annyira nem szerettem volna hallani, mert terveztem, hogy megveszem. :(

(#4) Dilikutya válasza szupermacs (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igazából nem vesztesz semmit, ha a Steam-en veszed, van visszatérítési lehetőség, a lényeg, hogy X időn belül kérned kell, és 2 óránál több játékidőd nem lehet benne. Feltéve persze, ha PC-s verzióban gondolkodsz, de gamepad akkor is kell hozzá. Konzoloknál nem tudom, van-e ilyen visszatérítés, ha nem jó a játék.
Buta a játékmenet, olyan, mint egy Dragon Ball epizód, helyszín is van benne kb. kétféle, a környezet steril, kihalt. Tényleg egyetlen pozitívum a grafikája.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Képek alapján nem sok közé lesz az új filmekhez, nagyon helyes.
Undorító az új kinézetük.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6) szupermacs válasza Dilikutya (#4) üzenetére


szupermacs
veterán

Volt már refundom Steamen, de még várok egy komolyabb akcióra, nem szeretnék 10 eurónál többet kiadni érte. Tudom, hogy arra még várhatok! :DDD Controllerem van, nem is nagyon szeretek máshogy játszani (kivéve WoW-ot).
Direkt nem olvasgattam róla semmit, de milyen típusú játék? Mert csak trailereket néztem belőle és nem jöttem rá, hogy H'n'S vagy sima bunyós.

(#7) Dilikutya válasza szupermacs (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ilyen felpörgetett, inkább kevéssé jól animált h'n's, meg lehet energiát lődözni csuklóból, mint a Dragon Ball-ban. Talán kétféle terep van benne, a város élettelen, még kocsik se járnak, mint egy 2000 környéki PS játék feljavított HD kiadása. Pedig hogy vártam, a grafikára tényleg nem lehet panasz, annyira jó lett a régi rajzfilmes dizájn. Kár érte. Szerintem 10€-t nem ér, pár perc játék után hanyagoltam a "demót", 2-3€-nál többet nem érne meg nekem, de lehet annyit se, mert úgysem biztos, hogy játszanék vele, és csak a helyet foglalná a Steam könyvtáramban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) alevan


alevan
őstag

Maga a játék szar lesz. Nem vagyok jós, de eddig jó TMNT játékot csak SNES-en játszottam, de ott is inkább a nosztalgiafaktor a döntő tényező. És nem hiszem, hogy most fognak elkezdeni jó TMNT játékot készíteni.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#9) szupermacs válasza Dilikutya (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

Legalább multi van, ami megmenti? :F

(#10) Dilikutya válasza szupermacs (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nincs multi, de ezzel a játékmenettel az se érne sokat. Meg amúgy sem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11) szupermacs válasza Dilikutya (#10) üzenetére


szupermacs
veterán

Köszi, akkor inkább kihagyom. Így már semennyit nem ér meg nekem. :(

(#12) Dilikutya válasza szupermacs (#11) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akcióban azért megpróbálkozhatsz vele, max refund lesz a vége, nem lebeszélni akartalak róla. :)
Én vártam, de csalódás, a demót is töröltem kb. fél óra után, igazából 5€-ért is, ami amúgy nem drága, csak állna a könyvtáramban használatlanul.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13) szupermacs válasza Dilikutya (#12) üzenetére


szupermacs
veterán

Inkább folytatom a WoW-ot és megvárom az új kieget. Most félretettem az életem felét és arra összpontosítok a meló és barátnő mellett. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.