Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) milapsy válasza Kasya (#49) üzenetére


milapsy
aktív tag

es azt hol tudom megnezni hogy az enyem milyen?

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#52) willyattila válasza Kasya (#47) üzenetére


willyattila
csendes tag

Hogyan derül ki, hogy kik azok a "megbízható eladok, akik vám kikerüléssel tudnak küldeni." ?

(#53) Kasya válasza milapsy (#51) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ami gyakran valtozik a Teclast haza tajan, az az eMMC tipusa. Tobb gyarto altal is hasznalnak belso tarhelyet. Ezek csupan sebessegben ternek el egymastol. Futtass le egy CrystalDisk testet (mint ahogy en is tettem, a blogban lathato kepen).
Ha rossz lenne, be se bootolna :) Ettol nem kell tartanod.

(#54) Kasya válasza willyattila (#52) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az elado altalaban a leirasban irja, hogy megoldja a vam mentes postazast. A masik, hogy a postazasi modna a "Sellers shipping method"-ot kell valasztani. Az altalaban vam mentes. Ennek lehet van plusz dija. Illetve ha nem vagy biztos benne, irhatsz is az eladonak.

(#55) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Gearbest és az ali között 30$ különbség van. Ráadásul a vámmentesség nem garantált az alinál, aztán balhézhatsz. Rohadtul nem tudom honnan rendeljem. ÁÁÁ. Gearbestről még soha nem rendeltem, valakinek valami élménye van róla?

https://rollerezz.blogspot.com/

(#56) milapsy válasza dzsidzsas (#55) üzenetére


milapsy
aktív tag

itt ketten is az alirol rendeltünk és vám mentesen jött :) viszonylag hamar ideért. Azt leszamitva hogy en mikor leadtam a rendelesem kint 10 napos nemzeti ünnep volt. teljesen megbizhato az Ali.

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#57) dzsidzsas válasza milapsy (#56) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Tudtok adni linket alihoz? Mert a Shenzen QSQK nem találtam, Shenzen XY-ból meg egy rakat van. Köszönöm.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#58) milapsy válasza dzsidzsas (#57) üzenetére


milapsy
aktív tag

[link]

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#59) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Még egy kérdésem van aztán békén hagylak benneteket. Még a Gearbest, Banggod-on az eMMC-vel van gond, ahogy olvasom az Alin az Androiddal (nem indul, kifagy, kínai) és az akkumulátorral (2-3-4 órát bír a gép, vagy nem akar tölteni). Akik onnan rendeltétek nálatok mi a helyzet ezekkel?

https://rollerezz.blogspot.com/

(#60) milapsy válasza dzsidzsas (#59) üzenetére


milapsy
aktív tag

az akku időm teljesen jó folyamatos jatek melett bír kb 4 órát androidon. játék nelkul sokkal többet! viszont az androiddal valoban vannak gondok. lefagy, egy ido után indokolatlanul beszaggat, nem valami stabil az egyszer biztos

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#61) Kasya válasza dzsidzsas (#59) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az Android meg eleg friss es nem teljesen jol optimalizalt. A Teclast elhelyezett egy updatert a rendszerben, amit manualisan kell "asszem" futtatni, es amint lesz frissites, fel is teszi maganak.
Elvileg hamarosan varhato a dolog.

(#62) sagit


sagit
addikt

Teszt nem lesz? ;]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#63) Kasya válasza sagit (#62) üzenetére


Kasya
nagyúr

Sajnos nem lett belole. Sok volt a munkam, idom nem volt ra. Par napja pedig elvandorolt tolem...uj gazdaja lett.
Tapasztalatom van boven rola, de valos tesztet mar nem rittyentek belole.

(#64) mazsi válasza Kasya (#47) üzenetére


mazsi
senior tag

Mondasz ilyen eladót? 500 csomag felett járok AliExpressen, de még soha nem láttam ilyet termékleírásban.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#65) Kasya válasza mazsi (#64) üzenetére


Kasya
nagyúr

En neki adtam bizalmat.

(#66) mazsi válasza Kasya (#65) üzenetére


mazsi
senior tag

Köszi!

Megvennéd újra, vagy érdemes drágábbat választani? A windowsnak biztosan jót tesz a duplázott memória, de egy android mit kezd 4GB-tal? ;)

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#67) Kasya válasza mazsi (#66) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mint tablet, teljesen rendben van. Minőségi összeszerelés (a szétszerelés már viszont nehézkes). A proci erős, amennyire az a tesztek szerint is látható. A ram egyszer se volt kevés.

Ami nekem negatívum, az az üzemidő. Én pár órával többet vártam volna. Valamint a win felület és a programok még nem teljesen kezelhetőek megfelelően érintés vezérelve.

Otthoni, könnyed szabadidős használatra megvenném mégegyszer. De mivel az én használati szokásaim nagyobbak, nekem nem volt mindenben partner.

(#68) mazsi válasza Kasya (#67) üzenetére


mazsi
senior tag

A windows talán másfél-két év múlva lesz ujjal jól használható. Az irány remek, csak nagyon nem mindegy, hogy egérrel, vagy ujjbeggyel közelít-e a felhasználó. Most gyakorlatilag 2 párhuzamos felület váltja egymást, ami senkinek sem szerencsés. Ez nem a gép hibája.

Én részben a laptopom váltanám ki vele, ezért is hezitálok rajta. 4-5 óra üzemidővel már elégedett lennék, ha az nem azzal telne, hogy minden harmadik másodpercben lagol a gép a melegedés miatt.

Viszont köszönöm a tapasztalatokat, árnyalja a véleményem.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#69) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Megrendeltem, szorítsatok, hogy minden klaffoljon. Én munkára vettem, meg internet, kis video, játék androidon. És nem két gépet cipelek. Az aksi nekem is kicsit kevés. Tabletem 7 órát bír, de a laptopom csak másfelet. Átlagba jobb :), majd veszek hozzá powerbankot.

[ Szerkesztve ]

https://rollerezz.blogspot.com/

(#70) milapsy válasza dzsidzsas (#69) üzenetére


milapsy
aktív tag

6-7 ora SOT om simán megvan hacsak netezgetek, videzgoatok meg ilyenek :)

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#71) Kasya válasza dzsidzsas (#69) üzenetére


Kasya
nagyúr

Egy 10k mAh-s Xiaomi powerbank kb. 76-84%-ra tudja 3%-ról feltölteni.

(#72) mazsi válasza Kasya (#71) üzenetére


mazsi
senior tag

Akkor szerencsés vagyok a 16 ezres Mi bankommal? ;)

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#73) Kasya válasza mazsi (#72) üzenetére


Kasya
nagyúr

Teljesen :)

Amugy 11.11 Alin 200 dolcsi lesz a gep. Erdemes lehet megvarni...
Bar a vammentessegre nincs info.

[ Szerkesztve ]

(#74) mazsi válasza Kasya (#73) üzenetére


mazsi
senior tag

Beikszeltem magamnak, de jönnek a konkurensek azonos tudással, csak értelmesebb csatlakozókkal. Alszom még rá párat.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#75) gasPard


gasPard
csendes tag

Nekem ma jött meg a táblagép a Gearbest-től. Sajnos van egy kis bevilágítás a kijelző felső felén. Ettől eltekintve nagyon szép színvilága van.

(#76) milapsy válasza gasPard (#75) üzenetére


milapsy
aktív tag

Dualboot-os verziot vetted? Ha igen neked hogy megy az android? Mert ekkora hulladekot mar reg lattam!

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#77) gasPard válasza milapsy (#76) üzenetére


gasPard
csendes tag

Nálam rendben van a droid. Nem hulladék ez, csak kínai! Meg is lepődtem volna, ha minden rendben van vele. Kicsit bánt a kijelző bevilágítása, kár érte. +az aksi elég gyorsan merül. Eredetileg air-t szerettem volna venni, de sajnos nem volt eu raktáron.

(#78) Kasya válasza gasPard (#77) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az Android azert gondolom atallithato magyarra is.
Jelenleg tobb helyen is panaszkodnak ra, hogy nem tul stabil, de varhato update (van ra program telepitve az ANdroid alatt, amit manualisan kell futtatni).

A bevilagitas sajnalatos. Lehet csak a haz nyomasa erosebb azon a ponton. A szetbontasa viszont necces ugy, hogy ne seruljon meg esetlegesen a haz....
Csak fekete/sotet helyen latszik, vagy amugy is?

(#79) gasPard válasza Kasya (#78) üzenetére


gasPard
csendes tag

Android a legfrissebb rajta. Update program a legfrissebb szoftver verziót hozza. Így stabil a droid, kamerája is jó. Antutu 49704 pontot hoz, szinte száguld rajta az android. Sebességére biztosan nem lehet panasz.

A tábla felső részén, a kamera alatt úgy néz ki kicsit feszül a display. Használat közben nem venni észre, csak pl. filmlejátszásnál. Jobb felső sarkánál bevilágít. Bootolásnál nagyon látszik, akkor a kijelző felső jobb része ki van világosodva. Szétszedni én sem merem, nem akarom eltörni a műanyagot.
Mikor megrendeltem, féltem az akkumulátor üzemidejétől. Sajnos igazam is lett. Egy fél napi tapasztalat után kb. 3 órás üzemidővel kell beérni.

(#80) dzsidzsas válasza gasPard (#79) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Óoo. Remélem az akku ideje javul egy kis használattal. Ez az idő androiddal, vagy win 10-el történt?

https://rollerezz.blogspot.com/

(#81) Kasya válasza gasPard (#79) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez az ido sajnos a dual boot bios sara. A Win only aksi ideje kicsit jobb, de az Android valamit nagyon porgethet, mert ennel jobban kellene gazdalkodnia vele.

(#82) gasPard


gasPard
csendes tag

Az akksi időt csak általánosságban írtam, csak második napja használom. Egy bios frissítés talán majd segíteni fog.

(#83) milapsy válasza gasPard (#82) üzenetére


milapsy
aktív tag

Atlag 6 ora kijelzo idot megy nekem a droiddal, de minden 15. Percben szenne fagy belassul a droid mintha elfogyna a ram.

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#84) milapsy


milapsy
aktív tag

ezt a hulladék egy szart ezert penzt adni komolyan, nevetseges. gondoltam belesek a biosaba hogy mivan ott, nem allitottam semmit csak meglestem, kilépés, azota megsem nyikkan ez a hulladek fos teclast soha tobbet ekkora szemetkupacot!

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#85) Kasya válasza milapsy (#84) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azert ne dobd meg falhoz. Nezelodj itt a forumon, esetleg kerj itt segitseget.
Az itteni tagok eleg tapasztaltak ilyen teren.

Olyan problemarol olvasni, hogy "Fix eMMC" error uzenet, vagy rogton BIOS-ba bootol. Erre igernek hamarosan frissitest.

De konkretan semmi nem megy a tableten?

[ Szerkesztve ]

(#86) milapsy válasza Kasya (#85) üzenetére


milapsy
aktív tag

Azota mar megy :D amit nem is ertek se toltest nem vette fel se bekapcsolni nem akart se semmit aztan radugom a laptopra felora nemasag es szenvedes utan kivancsi voltam jelez e valamit, egybol felvette a toltest es bekapcsolt :R

[ Szerkesztve ]

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#87) mazsi


mazsi
senior tag

Valaki írjon már egy hosszabbat róla, mert páran rendelnénk, ha meggyőztök minket ;)

Kijelzőidő mennyi win és android alatt?
Nem recseg-ropog?
Töltője EU-s? Hány Amperes?
Milyen a hangja?
Wifi, BT nem szaggat?

Úgy kell titeket faggatni, mint a szűzlányokat :O

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#88) milapsy válasza mazsi (#87) üzenetére


milapsy
aktív tag

Hulladek szar! Ne vegyel ilyet ! Az android atlag 15 percenkent szenne fagy! Nevetseges hogy 4gb rammal egy facebook alkalmazast es egy messengert egyszerre nem tud futtatni mert beszaggat aztan lefagy.

Amugy kerdesedre, nem recseg nem ropog eleg massziv a szerekezet, persze ez csak addig igaz amig szetnem verem itt az asztalon:)

Kijelzo ido nekem 6 ora korul szokott alakulni nagyjabol 20%-os fenyerovel hasznalom.
Toltoje nem eu-s, de atalakitot kuldenek hozza amibol 10 percenkent ki ugral a tolto xD
Hirtelen nem tudom de 2A vagy 2,5A a toltoje
Hangja szerintem nagyon gyer szora sem erdemes a 100 dolcsis chuwi hi8-am 6x jobban szol!
Wifi jol mukodik, vegre valami ami mukodik is:)
BT nem nagyon teszteltem!

Windows aranylag jol mukodik az csak 2 orankent fagy le! LoL

Igen tudom hogy javareszt szoftveresek a gondok! De majdnem 80 ezer forintert nem egy beta tesztelesre jelentkeztem! Jelenleg Legszivesebben szetvernem a tabot a teclast fejesenek a fejen! :R

Mig ezt sikerult megirnom csak egyszer fagyott be a tab! :W

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#89) Kasya válasza milapsy (#88) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ertem en hogy vannak hibai, de azert na...
Nekem a Win egyszer se halt meg. Az Android minden forrasban irjak, hogy nem kielegito. Nem is ajanljak a dual os-t.
Tolto emlekeim szerint 2,5A. De hasznalhatsz masik toltot is, ha van otthon :)

Hang Win alatt tenyleg halk. Erre megoldas lehet a VLC player, ill zene alatt a DFX audio.

BT is jol mukodik :)

Amugy minden kerdesere van valasz a topikban, azert nem is irtam...

[ Szerkesztve ]

(#90) milapsy válasza Kasya (#89) üzenetére


milapsy
aktív tag

Nem kell itt szepiteni:) gondolom te is azert valtal meg tole mert olyan hudejo kis tabika ez! :D vegulis nekem aztan mindegy! Magam neveben, soha tobbet nem veszek teclastot! A windows meg haat khhhm tableten szerintem majd olyan 2 ev mulva mar talan hasznalhato is lesz valamire :)az irany jo! De szerintem tartalom fogyasztasra: tableten, telefonon, a kepernyot nyomogatva meg mindig az android a kenyelmesebb. Munkara meg egyertelmu hogy notit vesz az ember nem tabletet.

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#91) Kasya válasza milapsy (#90) üzenetére


Kasya
nagyúr

En pont munkahoz vettem. Nem azert adtam el, mert nem tetszett (bar aksi idoben tobbet vartam volna), hanem azert, mert kaptam mas ceges alternativat es nem tudtam kihasznalni.

(#92) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Huh, jókor mondjátok. Már úton van egy ideje. Remélem addigra lesz megoldás az androidra, mert a tablet amit váltanék vele, pont ezeket produkálja az 1g ram miatt. Mellesleg a csomag a vámon figyel, lehet mégis megfizetitek velem a sarcot? Sellers shipping method-ot választottam szállításnál.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#93) milapsy válasza dzsidzsas (#92) üzenetére


milapsy
aktív tag

Hat bizzunk benne hogy nem! Dpd szallitja?

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#94) dzsidzsas válasza milapsy (#93) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Nem tudom megmondani, DPD nem szerepelt a szállítás választásnál csak a DHL. Csak azt furcsállom, hogy más cuccaim már átjöttek a vámon, ez meg ott csücsül.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#95) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Hurrá itt van, ja csak a vámkezelés. Sellers shipping method-al rendeltem, még is vámot kell fizetnem. Ez így nem oké. Vagy én értettem félre a dolgot? Pls. Valaki, valami okosat, mert ez így kurva gáz és rohadtul nem éri meg.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#96) milapsy válasza dzsidzsas (#95) üzenetére


milapsy
aktív tag

honnan rendelted? mert ahol en rendeltem ott seller shipping el dpd szallit es nem volt vam. dhl legtobb esetben vamot kell fizetni!€

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#97) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Nem DHL. Mobilról vagyok, otthonról linkelem honnan vettem.Sellers shipping method nem azt jelenti, hogy ők állnak minden költséget?

[ Szerkesztve ]

https://rollerezz.blogspot.com/

(#98) dzsidzsas válasza milapsy (#96) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

ezt vettem

https://rollerezz.blogspot.com/

(#99) milapsy válasza dzsidzsas (#98) üzenetére


milapsy
aktív tag

pedig innen vettem en is. hat ha vamot afat kell ra fizetned valoban sok lesz!:/ foleg majd mikor elinditod az androidot es rajossz mekkora egy hulladek :D

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#100) Kasya válasza dzsidzsas (#98) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én Shenzen QSS-töl vettem. Ott írtak a leirasvan, hogy tuti kikerülik.

Amúgy így sem olyan rossz vétel szvsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.