Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) milapsy


milapsy
aktív tag

Nos igy par nap hasznalat utan, mivel a dualbootos verziot vettem android 5.1 windows 10. Ezen a tabon az android egy szanalom! Lefagy, szaggat, belassul, nevetseges:) a kamera kattog ha fokuszal de ugy mintha ki akarna esni a helyerol! Persze nem mintha sokat hasznalnam a kamerat, es nyilvan ez is softwares hiba. Remelem lesz ra kk android vagy valami custom rom mert ez a lolli ahhh hagyjuk!:D A windows viszont szepen muzsikal, nagyon nem futottam bele eddig semmi egetrengeto hibaba, kiveve hogy egyszer befagyott a winfos:)

Maga a tablet tetszik, jol ossze van rakva, nem recseg nem ropog. Nagyon szep kijelzo, eleg jo az akku ido reggel 7 ota jatszok androidon a game of war-al most vagyok 60%-on . :)) gondolom az igzo kijelzonek is koszonheto :R chuwi hi8-am mar 2x lemerult volna! En azt gondolom hogy abszolut megerte az arat! Ha egy jo win10-es tabot szeretnel szep es energia takarekos kijelzovel tokeletes valasztas lehet, relativ megfizetheto aron! Ennel jobb gephez mar melyebben bele kell nyulni a tarcaba, szoval nem bantam meg a vasarlast.

Kasyanak meg koszonom a segitseget :R

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.