Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) fehermokus


fehermokus
aktív tag

Na én megszabadultam a windows pajtástól, szerintem nem való erre a gépre. A droid köszöni szépen jól elvan. Legalább kikapcsolt állapotban nem zabálja az akksit... Meg a legújabb win update-k úgysem fértek fel a készülékre, aztán a win megfenyegetett, hogy ezután nem fogja támogatni ezt a régi rendszert...

(#152) punky10 válasza fehermokus (#151) üzenetére


punky10
addikt

Hoho,Te vagy az én emberem!Egy részletes leírást,linkekkel,nagyon megköszõnnék!Pár hónapja feladtam,mert nem sikerült 100 %-an mindent kitudni... :B

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#153) qqcqqc válasza punky10 (#152) üzenetére


qqcqqc
őstag

Mi maradt? Februárban megadtam minden információt.

(#154) punky10 válasza qqcqqc (#153) üzenetére


punky10
addikt

Először E3E8 nem akart lejönni,majd a laptopomon a Flashtoollite nem akart elindulni.A3-4 próba után abbahagytam,de most látom,hogy már nincs annyit használva,így lehet,hogy újrapróbálom.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#155) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Sikerült valakinek 7-es vagy 8-as androidot tenni a tabletre?

üdv

(#156) qqcqqc válasza -szabi- (#155) üzenetére


qqcqqc
őstag

Miután az Intel kiszállt az Android buliból ne nagyon várd. Nekem most írták, hogy a 6-os is csak pár gyártónál jött ki.

(#157) -szabi- válasza qqcqqc (#156) üzenetére


-szabi-
őstag

Hi

Nem tudtam, akkor ez esélytelen.
Köszi.

üdv

(#158) qqcqqc válasza -szabi- (#157) üzenetére


qqcqqc
őstag

Szerintem kövesd Ezt a kérdésem.

Hátha kapunk valami jó kis megoldást. ;)

(#159) -szabi- válasza qqcqqc (#158) üzenetére


-szabi-
őstag

Nekem nincs ilyen, csak képbe került vásárlási opcióként és gondoltam utána olvasok lehet e.
Mivel úgy tűnik nem, egyszerűen kikerül a kosárból. :)

(#160) qqcqqc válasza -szabi- (#159) üzenetére


qqcqqc
őstag

Akkor az összes atomost zárd ki.

(#161) -szabi- válasza qqcqqc (#160) üzenetére


-szabi-
őstag

Vettem.

(#162) PizzaProgram


PizzaProgram
csendes tag

Sikerült nekem is "bevásárolnom" egy ilyen készüléket :(
Kár, hogy nem informáltam magam jobban előtte.
Jelenségek:
- Wifi eldobálja magát (nullára) miközben forgolódom vele.
(A ping 3ms és 1500 között változik)

- A beépített SSD működése közben a hangszóróból "winyókerepelő" / cicergő hangok jönnek.
(pedig le van némítva!)
Tisztára olyan, mintha valaki poénból írt volna rá egy 2.5" Toshi HDD hangutánzót 4x-es hangerővel.
- a hangszóró alapból is magas sípoló folyamatos hangot ad, amikor éppen nem ciripel.

Szétszedtem, hogy lássam a forrasztást:

- Látható, hogy a + és - is össze van egymással forrasztva
- és gyanús, hogy alatta is hozzáér a nyákhoz az a nagy ónkupac.

Valószínűsítem, hogy legjobb lenne, ha ripityára szerelném az egészet, hogy megnézzem a túloldalt is.
De félek, nem sérül-e bármi a szétszedéskor? Csak kicsavarozom és lejön a plexi?

[ Szerkesztve ]

(#163) PizzaProgram válasza PizzaProgram (#162) üzenetére


PizzaProgram
csendes tag

Nos, nem vártam tovább, nekiestem, leforrasztottam a negatív pólusról és aláraktam egy darab szigetelőszalagot, hogy ne érintkezzen többé vele.

Eredmény:
Ahogyan mrzed kolléga itt a fórumban már talán jelezte:
- Csodák nincsenek.

Talán egy PICIT jobb a helyzet, de lényegében nincs változás, ez a wifi úgy rossz, ahogy van.
-70 és -80 között mozog pár méterre a routertől. Ha közvetlenül mellette állok, úgy -60.
(-80 -nál gyakran meg is szakad, ha úgy fordulok vele vagy olyan szögben tartom.)

Szóval marad a külső USB-wifi adapter, ami sajnos ellehetetleníti majd a mágneses töltőkábel adapterének csatlakoztatását.
Esetleg ha volna egy második USB kivezetés az alaplapon, akkor rá lehetne közvetlenül forrasztani kötni egy lebontott külsejű adaptert.

(#164) SzaboZE válasza PizzaProgram (#163) üzenetére


SzaboZE
addikt

Ott valami nem stimmel, az enyém rendesen megy wifin.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#165) Gabcsyka


Gabcsyka
csendes tag

Sziasztok! Remélem valaki van még itt és tud segíteni!
Szóval apósomnak vettünk még anno egy ilyen táblagépet és most baj van. Nem fut rajta se a Facebook se a Facebook lite. Egyszerűen tölti be csak próbálkozik, aztán fekete lesz a képernyő, újra próbálkozik és semmi. A legnagyobb baj, hogy csak erre használta / használná. Androidot használja csak a Windows-t nem. Szóval teljes az elkeseredettség. Adjatok valami tuti tippet, hogy mit csináljak. Gyári visszaállításon már túl vagyok. Köszi előre is.

(#166) PizzaProgram válasza Gabcsyka (#165) üzenetére


PizzaProgram
csendes tag

Sosem használtam FB-ot, de teljességgel bizonyos, hogy ez NEM hardveres probléma. Tehát semmi köze a Teclast-hoz. Hiszen akkor más programok sem futnának. Javasolt az adott alkalmazás áruházból való frissítése. (Már ha jól értettem és kizárólag Android alatt jelentkezik a probléma.)
Vagy Windows alá fel lehet tenni egy választott böngészőt, és abban megnyitni.

(#167) SzaboZE válasza Gabcsyka (#165) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nyisson meg egy böngészőt és használja azzal. Pl chrome

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#168) kraftwerkfan


kraftwerkfan
tag

Sziasztok! Hozzám került egy ilyen csoda, ami bekapcsolásnál csak a bios-t engedte, akármit csináltam, maradt ez. Aztán rávarázsoltam az 5.1-es androidot, az megy is rajta szépen, de nem tudok azóta a bios-ba belépni, illetve a dual boot is elszállt... Hogy lehet erre win-t varázsolni?

 Apple

(#169) SzaboZE válasza kraftwerkfan (#168) üzenetére


SzaboZE
addikt

Dugj rá egy külső billentyűzetet és indításkor del gomb.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#170) RoyalAirForc válasza jpisti (#146) üzenetére


RoyalAirForc
tag

Üdv! Engem érdekelne a segítség, ha még ennyi év után emlékszel… :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.