Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nagy@gmx.com


nagy@gmx.com
tag

A 3gp odabasz 2016-ban. :D

(#2) Heisenberg69 válasza nagy@gmx.com (#1) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Komoly hsz.
Ám jó kütyü.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#3) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Örülök, hogy egyre több Teclast gépről van teszt, nagyon bejönnek ezek a kis masinák, és mostanság igen komolyan elgondolkodok rajta, hogyha nem akarom bekapcsolni a gépet, veszek egy ilyet, kutatok hozzá valami dokkolós billentyűzetet, és voálá.
Ennyiért meg kb ajándék, amit tud a kütyü, igaz, a belső tárhely, és a memória picit kevés.

[ Szerkesztve ]

(#4) fateless


fateless
veterán

A megszokott hátrányokat hordozza magában a készülék, ami az árát figyelembe véve tolerálható. (Akinek pedig nem, az nem vesz ilyen eszközt).

Azért a Teclast, Chuwi, Onda és társaik már pár éve nem ooznak meglepetést a nevükkel, rég nrm ismeretlenek...

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Oké hogy olcsó de iilyen hardverrel nem kene, semmi értelme hogy akadozzon nekem minden nap

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#6) moma


moma
őstag

Egy ilyen eszközön van értelme a win 10-nek?

we all deserve a bit of luck.

(#7) Ghard válasza enginev3.0 (#5) üzenetére


Ghard
őstag

Irodai munkára, böngészésre, fullhd videók nézésére teljesen jó, egyáltalán nem akadozik windows 10el sem.
Nyilván az új Doom-ot nem erre kell telepíteni :)

(#8) Wesder válasza nagy@gmx.com (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Álljon màr meg a gyàszmenet... Kamera am is max videóhívni kell egy tabba.

Ui.: Sp Flashtool felmenne a W10-es részre?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) kenand


kenand
veterán

Ha logout.hu engedélyezi -talán hamarosan- lesz tesztem a konkurenciáról Chuwi Hi 8 pro, ára azonos

(#10) Ku'leth


Ku'leth
tag

3 órás akku, melegedés, lag.

Nem sok minden jut eszembe amire használni tudnám. :(

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#11) enginev3.0 válasza Ghard (#7) üzenetére


enginev3.0
félisten

Unokaöcsém kapott egy olcsóbb kínai táblát, ugyan így win és droid, nekem nem ér semmit

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12) tjb007 válasza Wesder (#8) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, felmenne.

(#13) bwin88 válasza enginev3.0 (#11) üzenetére


bwin88
csendes tag

De vedd figyelembe hogy max 30 ezer forintért nem rossz ár

(#14) Wesder válasza tjb007 (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Köszönöm, akkor lehet beszerzek egyet, mert nem mindig kerülök PC elé :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Megérne egy próbát.

(#16) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem lenne ez rossz, de a gyíkfing akksi és a 205 nites kijelző (volt egyáltalán ennél alacsonyabb érték, mióta a MA mér?) eléggé hazavágja.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) milkabrams válasza Csapoati (#16) üzenetére


milkabrams
őstag

volt már sötétebb képrenyő is, az is kínai volt, a típusára nem emlékszem, valami 9.7-es x5-z8300-as tab.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#18) pomorski válasza moma (#6) üzenetére


pomorski
őstag

Miért, van értelme a win10-nek? :)

(#19) Vefy


Vefy
csendes tag

Sziasztok!
Nem szoktam sűrűn hozzászólni dolgokhoz, de most úgy érzem kötelező. A hozzászólásokban javarészt úgy húzzátok le a tabletet hogy nem is volt még ilyen a kezetekben :F . 2db ilyen tablet van a családban, egyik egy teclast x80h (ennek az elődje) a másik meg egy onda v891. Mindkettő Windows képes (aki ért hozzá akár windows 8.1-et is tehet rá). A meglepő ebben az apró eszközben, hogy igen is jól teszi a dolgát. Mindkét operációs rendszer alatt igen is azt csinálja amit kell.

Más hibája van inkább ezeknek a külföldről érkező kütyüknek. Mégpedig általában igaz, hogy semmilyen frissítés nem érkezik a gyártótól, csak abban reménykedhetünk, hogy vállalkozó kedvű programozók hegesztenek rá használhatóbb android / Windows párost. Illetve az a baj, hogy sokszor a gyártói fórumok (bbs) zártak, illetve kínai nyelvűek, külföldön élők nem tölthetnek le arról az oldalról.
Így sok esetben együtt kell élni a gyártótól kapott android / windows párossal (kínai eszközről beszélünk, az android tele van számunkra haszontalan alkalmazásokkal)
Még 1 hibát fedeztem fel mindkét tabletben, de ez inkább a Windows hibája lesz. Míg Android alatt ha kikapcsolod a tabletet és egy hét múlva vissza, akkor lesz benne erő, hogy a kívánságaidat teljesítse, de Windows-t kikapcsolva nem. Erre még nem találtam megoldást, nyilván valami szoftveres hiba lesz, vagy driver.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi A1 | x99 e5-2660v3 | CLEVO xmg p505

(#20) kenand válasza pomorski (#18) üzenetére


kenand
veterán

Word, egyszerűbb Windows játékok szépen futnak. Max hdmi-n külső monitorhoz vagy tv-hez kell kötni.....
Kíváncsi lennék hogy az sd kártya itt is usb 2.0-ás sebességgel kapcsolódik-e....

[ Szerkesztve ]

(#21) ghost364 válasza Wesder (#8) üzenetére


ghost364
senior tag

Én Lumiát is flasheltem Windows tablettel, pedig abban 1 GB RAM, meg 16 GB ROM volt :)

(#22) Jon Mathias válasza pomorski (#18) üzenetére


Jon Mathias
senior tag

Nincs :N

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#23) domos


domos
senior tag

Akit esetleg érint: League of Legends tökéletesen fut rajta.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#24) kenand válasza domos (#23) üzenetére


kenand
veterán

Csak külső tárr/vagy SD-re kell rakni, 32GB osztott táron már nem fér el. (ahhoz 64GBs tárú masina kell)

(#25) domos válasza kenand (#24) üzenetére


domos
senior tag

Nem azt mondtam, hogy ráfér a gyári tárhelyre, hanem hogy elfut rajta. A kettő nem ugyan az. Persze amit írtál az is igaz, de gondolom ilyesmit senki nem vállal be plusz SD kártya nélkül, a 4GB nagyon vékonyka.

Bocsi, valamit félreértettem lel. :R

[ Szerkesztve ]

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#26) kenand válasza domos (#25) üzenetére


kenand
veterán

Szia!

Én sem kötözködésből írtam, csak ez a tapasztalat. Vi10-en 32GB-n is csak úgy fért le, hogy teljesen letiltottam a Windows frissítést, a hibernációt. Így felszabadult annyi hely, hogy ráfért a Lgau Legends
De 1-2 Win frissítés és nem marad hely....így belső táron reménytelen (ráadásul a játékhoz is jönnek frissítések. Emiatt 32GB-s masinákon (főleg ha dual és Adroid is visz helyet) nem érdemes a belső tárra telepíteni, mindenképpen SD-ben, vagy USB driveban kell gondolkodni

(#27) domos válasza kenand (#26) üzenetére


domos
senior tag

Tudom hogy nem annak szántad, én magam sem értem már miért vettem annak, nem figyeltem oda eléggé valószínűleg. Ezért is kértem bocsánatot. :DD

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#28) b0bcat


b0bcat
addikt

Lehet, hogy a Teclast név nem olyan ismert, de az Op3n Dott tableteket mindenki ismeri, és az is Teclast gyártmány. :K

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#29) kenand válasza b0bcat (#28) üzenetére


kenand
veterán

Így van, egy Teclast táblagép olcsóbbított változata (kisebb tár és gyengébb Intel SOC)
Ha a TESCO nem baltázta volna el az elején annyira .......behirdette a hatalmás tárhelyet, elküldött tesztelésre egy 16GB-st.melyből 8 GB volt használható, a szerencsétlen vásárlóknak meg 8GBs, melyből 2GB ! használható jutott.... le is nyomták az árát...féláron 14900Ft-ért én is vettem a család minden tagjának. Remek darabok, szeretjük őket.... Tárhely mod után meg teljesen jól használható.
Olvasásra jobban szeretem a 4:3-as képarányú táblákat...

De legnagyobb bukta a mögé rakott, de senkit sem érdeklő on-line tartalom volt...

[ Szerkesztve ]

(#30) b0bcat válasza kenand (#29) üzenetére


b0bcat
addikt

Mi is több darabot használunk a családban. :K

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#31) kpal válasza kenand (#9) üzenetére


kpal
veterán

Na Chuwi csinál jókat még :K

(#32) kenand válasza kpal (#31) üzenetére


kenand
veterán

Ott is befigyelnek problémák sajnos, de lehet velük élni..Hi 8 pro-t jól kiveséztem, nem rossz, de USB C a hubot csak 2.0-ban működteti (USB C USB 3-as kábel úton van, lehet azzal jó lesz, és az SD olvasót is 2.0-ás felülethez kötötte.) Ezekkel a hibákkal simán együtt lehet élni, az átlag felhasználót egyáltalán nem zavarja, de akkor is bosszantó ez az oda nem figyelés a kínaiak részéről...de az áráért nagyon ott van.

De talán a legbosszantóbb az összes Kínai táblagépben, hogy egyen BIOS-sal adják ki őket, számos állítási lehetőséggel, ami nincs letiltva. Egy rossz átállítás és egyből tégla a gép. (Dual cahnnel RAM x8300-as SOC-nál vagy 1866-os RAM órajel ...) Szóval a BIOS-hoz csak olyan nyúljon aki tudja mit csinál..

(#33) Lionking01


Lionking01
tag

Szép dolgok ezek a tesztek, de vajon csak én kerestem rá Ebay-en, és láttam, hogy 100 féle más hasonló termék is létezik a piacon? Az Aliexpress-ről nem is beszélve. Csak azért írtam az Ebay-t, mert ott van egy csomó olyan is, ami EU-ból jön, így nem kell vámot fizetni rá.

(#34) kenand válasza Lionking01 (#33) üzenetére


kenand
veterán

Hát van jónéhány nagyobb kínai tabletgyártó a teljesség igénye nélkül: Chuwi, Teclast, Cube, Onda, Pipo, Ramos, Voyo, Xiaomi, Ezek többsége még mint PMP gyártó kezdett...Mindegyiknek van legalább 7-8 kurrens, és legalább annyi néhány hónapos terméke. Mielőtt az Intel dobta volna az Atom vonalat számos ilyen gyártót rávett dual tabletek gyártására. Most alig kapható Cortex alapú (MTK, Allwinner, Amlogic ) kimondottan csak Androidos tábla (Bár Intel vonalon is van csak Android pl. OpenDott (belépő Intel SOCra nincs is Windows driver) Teclast X16 pro (ezen ugyan lehetne, de olcsósítva van)

Érdemesebb cégtől venni, főleg ha van EU raktáron. Ebayestől max a payal protekció ideje alatt tudsz bármit is kicsikarni......tény fél éve még simán átjöttek a kínai csomagok, azóta a posta bekeményített, ha a felirat tablet, cellphone egyből megállítják...és általában ÁFA+ posta sarc (2000FT) fizetés a vége. Egyébként jóindulatúak.

(#35) domos


domos
senior tag

Én egy Chuwi Vi8 Plus-t rendeltem nemrég 20k forintért, az eladó $30-t írt a csomagra, meglátjuk mi lesz vele. De ha kell ÁFA-t fizetnem még akkor is bőven megérte.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#36) b0bcat válasza domos (#35) üzenetére


b0bcat
addikt

Tökmindegy, mit írnak a csomagra. A vámost nem az érdekli, hogy mi van ráírva, hanem bekéri tőled az utalási bizonylatot, ha kíváncsi rá. Nem hülyék ülnek ott. :N

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#37) domos válasza b0bcat (#36) üzenetére


domos
senior tag

Tisztában vagyok ezzel én is, de az eladó ezt írta üzenetben.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#38) BluEyes


BluEyes
őstag

Hátha jár erre tudós:
Próbálom a két rendszert gyári állapotba visszaállítani, a Droid pikkpakk meg is volt, de a W10 elakad, a kijelzőn

Resetting this PC 81%

virít, kergetőznek a pöttyök, de nem bír továbblépni. Egyre jobban melegszik is.
Mi lehet a baj, illetve hogyan javíthatom?

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#39) BluEyes válasza BluEyes (#38) üzenetére


BluEyes
őstag

Válaszolok is, töltöm a 06.24-i friss telepítőt (win+droid), pendrájvról fel kell mennie.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#40) Lajos65 válasza kenand (#9) üzenetére


Lajos65
tag

Szia! Hi8 pro teszt mikor jelenik még?

(#41) kenand válasza Lajos65 (#40) üzenetére


kenand
veterán

Szia!
Ma a Cube iWork tesztem jelent meg. (Chuwit hamarabb írtam, de előbb korrektúrázták a Cube-ot) Korrektúra már ott is kész, de nem tudom mikor teszik ki.

(#42) kenand


kenand
veterán

Cube iWork 8, majd ugyan ez most akcióban 82 USD-ért

(#44) cs1rk3


cs1rk3
tag

Aki vett mar ilyen tabot annak tényleg gyenge a wifi jele mert pár külföldi oldalon ezt olvastam?

(#45) szaby72 válasza BluEyes (#39) üzenetére


szaby72
tag

Szia.
Azt hol találom,mert ugyan igy jártam!
Köszönöm,ciao.

(#46) Tomi0703


Tomi0703
őstag

64$ dollárért elhozató Banggoodról. [link]

(#47) cs1rk3 válasza Tomi0703 (#46) üzenetére


cs1rk3
tag

De ez csájnábol nem?

(#48) Tomi0703 válasza cs1rk3 (#47) üzenetére


Tomi0703
őstag

Aha, eu raktarba alig van mar tab BG-n, GB-n. :(

(#49) cs1rk3 válasza Tomi0703 (#48) üzenetére


cs1rk3
tag

Pedig jo lenne mert vennék már 😊

(#50) Tomi0703 válasza cs1rk3 (#49) üzenetére


Tomi0703
őstag

Igy se veszes, 25k-bol megvan mindennel egyutt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.