Hirdetés

2019. november 22., péntek

Gyorskeresés

(#101) Piszmaty76 válasza Zanik (#95) üzenetére

Piszmaty76
(junior tag)

Na ez egy teljesen korrekt hozzászólás/érvelés volt. Nincs kedved Nyisziatiéknak tanfolyamot tartani az elfogultság és gyűlölködés nélküli kultúrált vita témában? :)

(#102) nyisziati válasza Piszmaty76 (#101) üzenetére

nyisziati
(addikt)

Ohh, a kis érzékenylelkű... :DDD
Nem baj, hogy igazunk van, a lényeg, hogy neked tetsző stílusban menjen a diskurzus... :DDD
Szerintem meg nem a stílus a lényeg, hanem az igazságtartalom.

Samsung Galaxy A9 (2018); Pebble Steel

(#103) nyisziati

nyisziati
(addikt)

Legújabb hír.
Huawei: sosem akartuk leváltani az Androidot! :DDD

De legalább 60%-kal gyorsabb! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#104) Kékes525 válasza nyisziati (#103) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Hát persze. :D

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#105) janeszgol válasza nyisziati (#102) üzenetére

janeszgol
(veterán)

Neked/nektek mindig igazatok van, másnak nincs. A demokrácia jeles képviselője vagy. :)

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban. / Intel is dead. nVidia targeted - AMD

(#106) nyisziati válasza janeszgol (#105) üzenetére

nyisziati
(addikt)

Ezt én soha nem mondtam.
Másnak is lehet igaza.
Én azokkal nem értek egyet, akik diktatúrát védenek demokráciával szemben.
Márpedig a Huawei-ügy kapcsán gyakorlatilag erről szól a viták kb. 90%-a.

(#107) Piszmaty76 válasza nyisziati (#102) üzenetére

Piszmaty76
(junior tag)

Légyszi szakadj már ki a szivárványbuborékos közhelyes álomvilágodból. A nagy általános Igazságon rugózol állandóan, de az biza csak egy fiktív parasztvakító fogalom (kb. a herceg a fehér lovon). Mindenkinek más az ún. igazság. A pszichopatának is megvan a saját neki tetsző igazsága, az áldozatnak is. Trumplinak is és a Huaweinek is. Mint ahogy neked is, amit itt próbálsz fröcsögve másokra erőltetni. Egy elégedett Huawei használót pont magasról nem érdekli, hogy mennyire rühelled Kínát, főleg egy Huaweihez kapcsolódó topicban.

(#108) Piszmaty76 válasza nyisziati (#106) üzenetére

Piszmaty76
(junior tag)

Mert néhány unotkozó reflektorfénykényszeres izé azzá teszi, magasról kakilva a topicok eredeti témájára.

(#109) nyisziati válasza Piszmaty76 (#108) üzenetére

nyisziati
(addikt)

Na ebből a képmutató dumából meg én nem kérek. Eredetileg pont abból indultak a viták, hogy néhány Huaweikényszeres elkezdte gúnyolni Amerikát és Trumpot, majd amikor visszavágtunk, akkor meg hőbörögtek, hogy "szétoffoljátok a topikot!" :U
Ja persze, nektek lehet, mi meg tűrjük... hát nem!

(#110) janeszgol válasza nyisziati (#109) üzenetére

janeszgol
(veterán)

Még mindig felosztod a fórumot Huaweijesekre (=Kína fan, ez talán nagyobb baj), meg USAsokra. És aki nem veled van, az ellened. Ez demokratikus? Csak mert állandóan azt véded, holott...

Miért félsz ennyire ettől a cégtől? Pénzeli az állam, így olcsóbb tud lenni. És? Muszáj megvenni? Ott a választás lehetősége. Lehet rossz ellenségképet vetítettek beléd. A nyugati (meg a többi) kormány felelőssége, mire bólint rá.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban. / Intel is dead. nVidia targeted - AMD

(#111) Predatorr válasza redgreg (#29) üzenetére

Predatorr
(tag)

Mitől különbözik a diktatúra, ha pénzért veszik meg a szavazatodat, esetleg megfélemlítéssel szerzik meg, vagy másért nincs választásod? A nyugati csak jobban leplezi magát, és hát számos megoldás van a rendszernek nem tetszők kiiktatására a munkatáboron kívül (Soros-bérenc, migráncs, stb). Itt ráadásul - a szövegértésből nem jeleskedők kedvéért - alapból nem arról volt szó, hogy melyik milyen rendszer, hanem, hogy mind megfigyel és visszaél az adataiddal, ebből a szempontból nincs köztük különbség, ezért fölösleges a másikat szidni. Részemről kiszálltam, mert ha most sem világos páraknak, értelmetlen az érvelés. Nem van, ja.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#112) Piszmaty76 válasza janeszgol (#110) üzenetére

Piszmaty76
(junior tag)

Trump a Viktora és Huawei a Sorosa és a migráncsa. Csak meg akar védeni bennünket a gonosztól (akár akarjuk, akár nem...). :)

(#113) Reggie0 válasza Predatorr (#111) üzenetére

Reggie0
(nagyúr)

Mi kulonbseg van akozott, hogy penzert adod el a hazad, vagy eseleg megfelemlitessel szerzik meg? Elarulom: eladni nem kotelezo, az a te dontesed.

(#114) Lacok válasza Predatorr (#13) üzenetére

Lacok
(őstag)

+1

(#115) Tetsuo válasza Predatorr (#13) üzenetére

Tetsuo
(tag)

Egyetértek.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.