Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Helyes-helyes. Ez a studió visszahozta ezt a régi megtépázott nevet a köztudatba és mindkét eddig megjelent rész kiváló lett a maga nemében. Nem utolsó sorban kifejezetten jól játszatóak mobil eszközön is, amellett hogy nem kifejezetten drágák. Várjuk a folytatást.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) Z10N válasza Xaels (#2) üzenetére


Z10N
veterán

Szinten varos :K Bar meg csak az "Episode1"-nel tartok. Nyaron az uborkaszezonban lesz mivel elutni par estet.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#4) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Én a Dragonfall-al kezdtem, de Berlin-ben vagy hol (már rég volt) félbehagytam, hogy majd előveszem, azóta se vitt rá a lélek. Úgy vagyok vele, hogy újítok előtte egy rendes monitort (a mostani egy 4:3-as, zúgós CRT).
Nem ismerem ezt az univerzumot annyira, de egy jó RPG bármikor jöhet nálam, pláne körökre osztott taktikával. Szinte tökéletes lenne, csak hát a Mass Effect-ektől elkényeztetett elvárásimnak nem mindenhol ért fel. Kicsit sok benne a bolyongás és kevés a történés szerintem, persze tudom ez direkt ilyen "olvass sok párbeszédet" stílus, de ez kicsit sok volt nekem a Dragonfall-ban első nekifutásra.

Mind 1, most már majd a Dragonfall-t tolom tovább és csak utána a Returns-t, pedig lehet fordítva jobb lett volna. Erről meg majd a kritikák után döntök (ha még lesz hozzá kedvem vagy 80 órás játékidő és olvasás után).

(Több hasonló mű kéne, hangsúlyozottan a körökre osztottság miatt.)

[ Szerkesztve ]

(#5) Xaels válasza Z10N (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Dragonfall rátesz egy lapáttal. Én mobilon játszom leginkább. Tökéletes 5"-on is.

(#4) nlpK: ezek ilyenek. Mondjuk a sok kihagyás sem feltétlenül jó, mert elfelejthetsz apró fontos dolgokat. Vannak régivonalas RPG-k meg körökre osztottak is. Egyre több mobilplatformokon is elérhető.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Szintén várós. Könnyes szemmel nyomom a huszonX évvel ezelőtti p&p shadowrun partik után :K

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#7) twollah1976


twollah1976
őstag

Én a Shadowrun Returns-szel játszok tableten, telefonon.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) Drakk válasza twollah1976 (#7) üzenetére


Drakk
tag

Erősen gondolkodom, hogy belevágjak a Shadowrun játékokba táblagépen. Két játékot találtam, a Sh. Returns-t és a SH. Dragonfall-t. Ezek egymás utáni részek vagy egymástól függetlenül lehet játszani velük? ill. át lehet vinni a karaktereinket az egyikből a másikba?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#9) SunMount3r válasza Drakk (#8) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A Returns volt az alapjáték, ehhez jött a Dragonfall kiegészítő. Aztán a nagy siker miatt kiadták különálló játékként is a Df-t, nem is kicsit felturbózva. Én sorrendben ajánlom, de sokak szerint a Df még alapból is jobb lett mint a Returns. De pl. engem már az elején zavart, hogy volt néhány előzmény amit nem értettem a karakterekkel, story-val kapcsolatban, mert én is a Df-el kezdtem. De simán játszható úgy is.

[ Szerkesztve ]

(#10) Drakk válasza SunMount3r (#9) üzenetére


Drakk
tag

Ezek szerint a Returns-ból át lehet vinni a karaktert?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#11) SunMount3r válasza Drakk (#10) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Alapból nem, a Df egy teljesen új fejezet, de meg lehet moddolni, bár kicsit körülményes és labilis. Bár én még nem próbáltam.

(#12) Drakk válasza SunMount3r (#11) üzenetére


Drakk
tag

Értem. Köszönöm a segítséget.

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.