Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Akos96


Akos96
senior tag

Metal Gear Solid 2-3? Esetleg a GT4.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

UEDA!!! :R

az Ico-ból csinálhatnának egy hosszabb verziót is...én elbírnám viselni és biztos vagyok benne hogy vannak még páran :K

szerk: azt mondjuk nem értem hogy miért Ico collection..miért nem UEDA?

Akos96 MGS? azt inkább hagyjuk a pics*ba ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) blazsey2


blazsey2
senior tag

Nagyon város lesz :K

PSN ID:blazseydr

(#4) hommeros


hommeros
őstag

Playstation? Nofene, a Sony már konzolokat is gyárt.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Azért nem nehéz kitalálni, hogy ami régen jó volt, az most is jó lesz szebb grafikával.

(#6) Sirandrish válasza D1Rect (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

és állította valaki ennek az ellenkezőjét?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) D1Rect válasza Sirandrish (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem, de a GoW 1-2 is "akkora ötlet" volt.

(#8) Sirandrish válasza D1Rect (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

azért nem a GoW volt az első játék amit kiadtam újra avagy remakelték :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) D1Rect válasza Sirandrish (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, de kb. úgy csináltak, mintha az lenne.

(#10) Sirandrish válasza D1Rect (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jah hát az lehet...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) D1Rect válasza Sirandrish (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem mondod, hogy te lemaradtál a "világrengető ötletről és megvalósításról"?

(#12) Sirandrish válasza D1Rect (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát pedig úgy néz ki :D
Nem tudtam hogy ez ekkora show :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) D1Rect válasza Sirandrish (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem tudod mit hagytál ki... :P

(#14) Sirandrish válasza D1Rect (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát elbírom képzelni minden esetre :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.