Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) raczger


raczger
őstag

Jók ezek az akciók a Steam-től, tegnapelőtt még a nagy roham előtt gyorsan pre-loadoltam is a TF2-őt (1.2MB/s-el jött, mint még soha:) ).

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#2) Narxis


Narxis
nagyúr

Nekem is max. sebességgel jött az update(950kbyte/sec), szerintem okultak a korábbi ingyen hétvégés problémákból és + hardvert toltak a rendszer alá. :)

Thanos was right.

(#3) Hunter2


Hunter2
addikt

kipróbáltam, 30 perc után shift+del. Nekem nem jött be. :(

(#4) Gomez86


Gomez86
őstag

Szerintem most végre megveszem. Ennyit megér, és a CoD miatt már úgy is rá vagyok kényszerítve a steam-re szóval akkor legyen :DDD

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#5) elithun


elithun
őstag

Az árcsökkentés mellé berakhatnának a dobozba a Garry's Mod-ot is :P.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6) wednesday


wednesday
őstag

Én már megvettem 1 éve.
Megpróbálok rávenni 1-2 ismerőst, hogy vegye már meg, itt az alkalom, 2000Ft nem sok érte. :)

(#7) fasirTTT


fasirTTT
őstag

még az 500Ft is sok annak akinek nem tetszik
ém pl a wowot utálom...nemis kéne még, ha ingyen is adnák

(#8) LaMotta


LaMotta
aktív tag

Az Orange Box 3K a boltban. Akkor már inkább az :). Szerintem :)..

(#9) BalaNce87 válasza LaMotta (#8) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én nemrég 1800-ért vettem :D

(#10) euchi válasza Hunter2 (#3) üzenetére


euchi
aktív tag

Nálam egy picivel tovább bírta a játék, de végül nálam is utolérte a végzet. Nem fogom kihasználni a hátralévő két napot.

(#11) fpeter07


fpeter07
veterán

Engem a crafting érdekel, mondjuk még kicsit emészteni kell hogy mit hogy kell benne... Találtam egyábrát de túl fáradt vagyok hogy megértsem :DDD

(#12) LaMotta válasza BalaNce87 (#9) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Jó, tudom.. Annyi volt Steam-en.. De még akkor sem pörgetett fel. ezt a 3000-est is majd talán jövőre megveszem.. :)

(#13) BalaNce87 válasza LaMotta (#12) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nem steamen vettem, találtam boltot ahol akciósan volt ennyi, azóta felment 3700-ra, steamen eddig 10 euro volt a legolcsóbb orange boxért.

[ Szerkesztve ]

(#14) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Természetesen én is elkezdtem letölteni a TF2-őt. Sok jót hallottam róla, itt az ideje kipróbálni.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#15) JetiRulez válasza JetiRulez (#14) üzenetére


JetiRulez
őstag

Játszottam vele pár percet. Nem rossz, de magyar szervereket nem találtam a listában.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#16) Unbaised-Ben válasza fpeter07 (#11) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

Ez esetleg? [link]
Ha nem segített akkor nyugodtan írj steam-en! :)

(#17) Unbaised-Ben válasza JetiRulez (#15) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

Tessék :)
Főleg 4 public szerver van magyarországon! ARGO, Kartel, Totaltf, OGC

(#18) JetiRulez válasza Unbaised-Ben (#17) üzenetére


JetiRulez
őstag

Hogy ez miért nem jutott eszembe előbb? Pedig annak idején a San Andreas-hoz mindig ezt használtam.
Kösz. :)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#19) LaMotta válasza BalaNce87 (#13) üzenetére


LaMotta
aktív tag

10? Akkor ez a 3K teljesen korrekt :). Él még az a bolt :DDD?

(#20) BalaNce87 válasza LaMotta (#19) üzenetére


BalaNce87
addikt

Persze mint már írtam utólag kiderült hogy akciós volt, és most már 3700 :( két helyet néztem de mind2 helyen akciós volt, asszem amikor érte mentem az volt utolsó hét az akcióból de nemtudom már, 2 hete volt kb, szóval mondhatni mákom volt.

(#21) JetiRulez válasza Unbaised-Ben (#17) üzenetére


JetiRulez
őstag

Azért nem semmi mennyire kárognak a Magyarok, hogy minden kezdő most jön fel a szerverekre. Körülbelül a Counter-Strikeban is ugyanez a helyzet. :U

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.