Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moddingR


moddingR
aktív tag

na végre :)) már szedem is megnézem milyen :DD

(#2) wednesday


wednesday
őstag

Nincs véletlenül hír, megint egy kis akciós árról? Akkor komolyabban el lehetne gondolkodni egy ingyen 7VG-e után. :U

(#3) Hardzsi


Hardzsi
tag

Úgy egy éve volt már egy ingyenes hétvége, akkor két nepig ezzel játszottam. Toltam a csillét vadul a bányába' ... :D
Baromi hangulatos gyöngyszem a komolykodó multi-FPS-ek tengerében, amúgy. Most sem fogom kihagyni valszeg.

Kreatív: "Köztudott rólad, hogy mindig nagyon elegáns vagy. A munkád miatt, vagy eleve fontos számodra az elegancia?" Schwarz Gábor (Ustream): "Ezzel azt kérdezed, hogy 'szarul áll a póló'"?

(#4) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Így van, a Left4Dead-et is az ingyen hétvégével + 60%-os árcsökkentéssel adták el nekem. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#5) fpeter07 válasza wednesday (#2) üzenetére


fpeter07
veterán

sztem 4k vicc egy ilyen játékért :K

(#6) wednesday válasza fpeter07 (#5) üzenetére


wednesday
őstag

Ez a bolti ára?

Steam-on való rendelés-re a 20 euró nem 4k lenne. :(
Az a végleges ára, vagy még meg is fejelik egy kis adóval?

(#7) .Oldman. válasza wednesday (#6) üzenetére


.Oldman.
tag

Sziasztok,

Nem akarok reklámozni.

Én megvettem, és nagyon bejön. Aki eddig CS-zett, és unja a csíterezést és a flamelést, annak ajánlom. A BF után feldob, hogy pörgős.

Változatos, hangulatos. Rusher is, kemper is megtalálja az ideális kasztot.

Szal csúcs.

.OM.

(#8) bishoplogan válasza .Oldman. (#7) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Sokat gondolkodok rajta, de a régi grafja mindig visszataszít a megvételéről.

(#9) .Oldman. válasza bishoplogan (#8) üzenetére


.Oldman.
tag

:)

Szerintem, ha a távolból sniperek lőnek, előtted aknásítva a pálya, mögötted meg lángszótós kollégák tolják a sort:
Nem fogsz a látvány miatt aggódni, csak a túlélés érdekel.

Amúgy meg talán pont az egyedi grafika a hangulat alapja. Itt nincsenek olyan veszekedések, mint CS-ben, ha az ellenfél leöl, te ki is tudod fényképezni, ahogy átlép a holtested felett. :C

Nekem tetszik, de hát ugye izléseken nem lehet vitázni.

Egy próbát megér :)

.OM.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.