Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #38075904


#38075904
törölt tag

Nekem egy Deneware kellene egy nagy batman logóval.

(#2) Synthwave válasza #38075904 (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) pszihopata85 válasza Synthwave (#2) üzenetére


pszihopata85
tag

:C

"Annyiszor van igazam, ahányszor csak akarom. Nem? De! NÉÉÉGY!!" Laár András

(#4) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Jó kis gép, jól is néz ki, de nekem a Bitfenix-es Portal White házam jobban tetszett mint ez.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) B.Gaboo


B.Gaboo
tag

ezek a gépek azoknak valók, akik nagyon szeretnének egy jó PC-t, de hülyék hozzá, hogy maguk megépítsék :F

Még laptopban érthető az AW termékek piaca. De nem tudom felfogni, hogy van olyan hardcore user (gondolom nem Marcsi néni veszi majd netezni), aki nem tud összelegózni egy saját PC-t jóval olcsóbban.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#6) Lenry válasza B.Gaboo (#5) üzenetére


Lenry
félisten

De nem tudom felfogni, hogy van olyan hardcore user ... aki nem tud összelegózni egy saját PC-t jóval olcsóbban.

pedig egész nyugodtan elkönyvelheted hogy a nyugati gamertársadalom igen nagy része pontosan ilyen

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) #06658560 válasza B.Gaboo (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

A ráfordított munkaórákat figyelembe véve is jóval olcsóbb?

(#8) Envo_ válasza B.Gaboo (#5) üzenetére


Envo_
aktív tag

pedig 90% ilyen :D haver egy AIO-t nem tud az alaplap cpu pinjébe bedugni, mert nem érti, miért nem a ház venti helyébe kell.

(#9) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

vékony alu ház, körbe zongoralakk műanyaggal.. hmm nyamii, tuti jó érzés hozzáérni, és hallani hogy akkorát koppan, mint kalapács a márványon :K :C

-

(#10) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Rusnyának rusnya, de a kábelmenedzsment nem rossz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11) #16939776


#16939776
törölt tag

Tetszik, mert PC doboz. Videót láttam róla ott jóval megnyerőb volt, mint ezeken a renderelt képeken.

[ Szerkesztve ]

(#12) b. válasza B.Gaboo (#5) üzenetére


b.
félisten

Egy angol brigáddal játszok évek óta COd-ot, hidd el, hogy még a VGA--t is úgy veszik a 3 emberkéből ketten, hogy beviszik a gépüket a boltba, kivetetik a régi kártyát betetetik az újat , és ott hagyják az eladónak beszámítására vagy esetleg bizományi értékesítésre, hazamennek bekapcs és játék..
3. tag ő csináld magad srác, de mint kiderült lengyel kivándorló, szóval neki ezt még meg kell tanulnia, hogy mindenre ( is ) van ember aki megcsinálja :D

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#13) pandras83 válasza Lenry (#6) üzenetére


pandras83
senior tag

Miért, keleten mindenki csavarhúzóval a kezében születik? Hagyjuk már ezt az ostoba hanyatló nyugat baromságot.

Cyberfuck Patchrunner

(#14) Dilikutya válasza pandras83 (#13) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azt azért hozzátenném, egy PC-t összerakni működőre nem igényel szakértelmet. Lényegében a power/hdd led/usb alaplapi tűs csatlakozók jelentik a legnagyobb kihívást, bár modern házakon ezek már egyben vannak, így azt sem lehet elrontani. Némelyik CPU hűtő lehet még vicces, de a gyári hűtők abszolút egyszerűek. Aki annyira fogyatékos, hogy a mellékelt ábra alapján sem tudná összerakni, az használni sem tudná.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15) Lenry válasza pandras83 (#13) üzenetére


Lenry
félisten

hol mondtam én ilyet? ne akarj ideológiát látni ott, ahol nincs.
azért írtam nyugatot mert elsősorban ott van az Alienware vásárlóközönsége, nem Moldvában.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) B.Gaboo válasza Lenry (#15) üzenetére


B.Gaboo
tag

na igen, csak ők meg 2-3 ezer euróval olcsóbban megvesznek egy xbox-ot vagy PS-t és gond letudva. kicsomagolod, bekapcsolod, nem kell érteni hozzá. nem a casual gémerekre gondoltam, nem hinném, hogy ők az alienware PC célközönsége. de ötletem sincs h ki, ezért is írtam az előző hsz-t.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#17) GoldhandRent válasza Dilikutya (#14) üzenetére


GoldhandRent
őstag

nemértem.. pont a legjobb részét hagyják ki a gépvásárlásból...

...mikor nem kapcsol be a gép, és reménykedsz, hogy nem hajlítottál le egy lábat.. aztán egy táp kihúz-bedug megold mindent, mert SZámÍTáStEChNikA ;]

-

(#18) keembo válasza pandras83 (#13) üzenetére


keembo
tag

Kb. annyi szakértelem kell hozzá, mint ehhez:

(#19) GoldhandRent válasza keembo (#18) üzenetére


GoldhandRent
őstag

naja, de van józsika, aki benyomja a kockát a háromszög helyére 😂😂😂😂

-

(#20) #06658560 válasza B.Gaboo (#16) üzenetére


#06658560
törölt tag

Aki nem a gép összerakásával akar szórakozni, mert játszani akar és nem legózni, meg bogarászni a netet hetekig, hogy mi mivel megy, nem megy jól együtt, majd wint telepíteni. Hanem játszani akar a szabadidejében. Vagy a munkaidejében, ha pro.

(#21) Akula


Akula
őstag

hát különleges, az tuti!
úgy vagyok vele, mint a zsiráffal, hogy szép, szép, de otthonra nem kéne.
na nem a dizájn miatt, hanem mert intel inside :(

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#22) Fecogame válasza Akula (#21) üzenetére


Fecogame
veterán

+1

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#23) ledgeri


ledgeri
nagyúr

szokásos USB 3.1 Gen 1
Hát... lehetne gen 2 is...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24) kátú


kátú
őstag

A gép nagyon tetszetős, kéne az asztalomra. Elég erős és jól is néz ki :DD
De a cikk olvasása közben egyik pillanatról a másikra földrajz órán majd hirtelen egy sertés zízlalda mellett éreztem magam, ahol éppen LeBran James zsákol a hízlalda melletti pályán. Ezeket fölül múlva a történelen óra se maradhatott ki a történetből egy jó kis háborúval, ahol harcolhat a 2080TI

It still works!

(#25) B.Gaboo válasza #06658560 (#20) üzenetére


B.Gaboo
tag

Aha, tökéletesen leírtad a konzol vásárlók szempontjait. De ők nem fognak kiadni 3000 + eurót kiadni játékos PCre szvsz.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#26) cacasz02 válasza #06658560 (#20) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Van aki szereti összelegozni a gépét, van aki nem. Nem azért mert nem tudná megcsinálni hanem mert tudja hogy ha nem jó, visszaviszi oszt cserélik, javítják. A legos gépeknél meg van a "most meg mibaja" efektus amit nem kedvel. Hát vesz egy gamer gépet... Mondom ezt úgy hogy én is magam építem a cuccom. Van is szívás...

(#27) Lenry válasza B.Gaboo (#25) üzenetére


Lenry
félisten

ők nem fognak kiadni 3000 + eurót kiadni játékos PCre

de

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28) #06658560 válasza B.Gaboo (#25) üzenetére


#06658560
törölt tag

Kiadják. Pláne, ha olyan játékkal játszanának, ami PC-n fut. Pro gamerek esetén meg a rendelkezésre állás is rendkívül fontos.

(#29) #06658560 válasza cacasz02 (#26) üzenetére


#06658560
törölt tag

Én ezzel tisztában vagyok.

(#30) Vesa válasza #38075904 (#1) üzenetére


Vesa
veterán

"Deneware"

:D :))

A tudomány a valóság költészete!

(#31) Vesa válasza B.Gaboo (#5) üzenetére


Vesa
veterán

?? Miért? Attól, hogy valaki gamer és még pénze is van, nem feltétlen ért a gépekhez, vagy még inkább, nem feltétlen érdekli az egész. Ez kb. olyan, hogy én sem cserélek kereket télen az autón, pedig biztos minden autószerelő felteszi a kérdést, hogy ki az a hülye, aki ezért fizet és nem csinálja meg magának?

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#32) vaakuum


vaakuum
addikt

...

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#33) MasterMind


MasterMind
tag

Persze, hogy nálunk a "state-of-the-art" keleten sokkal többen rakják maguknak össze a gépet. Majd Pistike kifizet még kitudja hány tízezret, hogy valami nagytudású összegányolja neki a vezetékeket, amiket ő maga is meg tud csinálni. Ahol van pénz, ott nincs idő és legfőképpen hajlandóság gépösszerakósdit játszani. Ahhoz túl lusták a gazdag emberek. Tisztelet a kivételeknek.

[ Szerkesztve ]

(#34) Dilikutya válasza MasterMind (#33) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ennek a gépnek azért nem éppen összegányolt a belseje, ezt azért el kell ismerni. Az olcsó házba rakott gamer PC-k, amiket a "szak"boltok hirdetnek szuper árakon, na ott vannak ocsmány munkák.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#35) Synthwave válasza Dilikutya (#34) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Engem csak az keserít el, hogy ezeknek az Alienware gépeknek az árai - a brand vasak árainak ismeretében - még annyira nagyon húdedurván nem is húzósak (nyilván van némi többletkiadás a legózáshoz képest, de cserébe ugye nulla teendő + kollektív support), ha a dollár alapú összegeket nézed.

Csak amikor itthonról, hazai forrásból akarnál hozzájuk jutni, olyan elborult és nevetséges összegekre számítódik át az USD, hogy még viccnek is rossz - arról nem beszélve, hogy honi vonatkozásban többgenerációs lemaradások vannak a modellpaletta kapcsán.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#36) Dilikutya válasza Synthwave (#35) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem számoltam utána, mekkora felár lehet rajta USD-ben, de tény, hogy itthon jókora különbséggel lehet csak hozzájutni, kb mindenhez.
Én mondjuk az összeszereléssel eltöltött időt nem váltanám át dollárra, magát a kasztnit nem tudom, mennyit érhet, azért van rajta felár.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#37) b. válasza Synthwave (#35) üzenetére


b.
félisten

ha jól tudom worldwide garancia él az Alienware gépekre, szóval ha van egy ismerős vagy jóbarát, megoldható a dolog. :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#38) #06658560 válasza Synthwave (#35) üzenetére


#06658560
törölt tag

EU-n belül nem lenne jó? Mondjuk német.

(#39) Synthwave válasza #06658560 (#38) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, talán még az is jobb, mint a magyar árak, de már az is érezhetően drágább, mint az USD, mert még a legjobb esetben is 1:1 számítják át (999 USD -> 999 EUR), de az euró gyakran több is (mittomén, mondjuk 999 USD-ből lesz 1049 EUR).

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40) #06658560 válasza Synthwave (#39) üzenetére


#06658560
törölt tag

USD ÁFA mentes, EU áfás.

(#41) Synthwave válasza #06658560 (#40) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na de várjá. Ha mondjuk USA lakcímre rendelnék, akkor rájönne még az adott államra vonatkozó százalék?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42) #06658560 válasza Synthwave (#41) üzenetére


#06658560
törölt tag

Igen. Netes felületeken két megoldás létezik, vagy a vásárlás kezdete előtt kérnek tőled lakcímet, így pedig azonnal tudja számolni az Áfát, vagy nettó és csak a rendelés lezárása környékén lesz hozzá adva.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.