Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cinemazealot


cinemazealot
addikt

De mi az a podkeszt? :F

(Részlet egy képzeletbeli beszélgetésből, amit a kibertámadásnak potenciálisan kitett társadalmi réteggel folytattunk azt vizsgálandó, hogy hasznos lenne-e számukra műsorunk témája.)

Esetleg ilyen műsorok (is) mehetnének a rádiókban, ha már úgyis egyre szűkösebb a kínálat.

[ Szerkesztve ]

(#2) k-adi válasza cinemazealot (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

Te mondd, hogy podkeszt!, a Te hangod mélyebb!

(#3) Espla


Espla
aktív tag

van Film idézetek topik +fav !!!4

(#4) VágniValó


VágniValó
addikt

Incidens kezelés végigvezetése és a Vidiben elhangzott "megmutatjuk hogyan használd biztonságosan az internetet" nem egy kutya. Nem baj, párat eskü vissza fogok hallgani ha lesz.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#5) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Van mit mutogatni, brutál mik vannak, pl: [Krimibe illő csalással nullázták le egy magyar család bankszámláját]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#6) nemlehet válasza -=MrLF=- (#5) üzenetére


nemlehet
őstag

Hát ebben nem tudom mi a krimibe illő. Aki hagyja hogy egy idegen felrakjon egy remote desktop programot azon nem lehet segíteni, végtelen naív és képzetlen. Ez persze nem menti fel a csalókat, de ez kb a nigériai herceg szintjén van.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#7) Slack válasza nemlehet (#6) üzenetére


Slack
tag

"Aki hagyja hogy egy idegen felrakjon egy remote desktop programot azon nem lehet segíteni, végtelen naív és képzetlen."

Szerintem meg nagyon is lehetne ezen segíteni képzéssel.
Véleményem szerint a felhasználók 90% -nak fogalma sincs, hogy mi az a remote desktop, és erről nem feltétlen ők tehetnek. Nekünk akik IT fórumokat olvasgatunk (esetleg ebből élünk) ez nagyon alap. Viszont sajnos minket is átvághatnak más területeken (pl. az autó szerelőnél). Mi sem értünk és érthetünk mindenhez. Szóval ha esetleg Te esnél egy átverés áldozatává, akkor mások is mondhatnák, hogy "végtelen naív és képzetlen" vagy.
Szerintem ez nem jó hozzáállás...

(#8) VágniValó válasza nemlehet (#6) üzenetére


VágniValó
addikt

+1
azért ez elég sok piroszaszlos sztori, csak a családot sajnálom és nem akartam beszólni.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.