Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Én Panasonic RP-HJE100 fülest vettem itt, sNORh kollégától, potom 1500 pénzért, mivel szintén sikerült tönkretennem a CX500at (benne maradt a zsebemben, és a sok igénybevétel után, mikor észrevettem, a bal oldal rögzítése eltörött, szétesett a füles, és valami megsérülhetett, mert csak a jobb szólt...Olcsón kellett valami, nagyon gyorsan. Hát, őszintén szólva nem csalódtam. Nagyon szépen és jól szól, csak hát a basszus hiányzik belőle, van, de a CX500hoz képest elég kevés. Ellenben nincs dobozhangja. "Kevdves" exem vett a Tescoban egy Sharp agybadugóst 5.5k-ért, na annak dobozhangja van (két hét után is), és a basszus is körülbelül ennyi. Egyetlen bajom a Panával, hogy nincs láthatóan megkülönböztetve a jobb és bal oldal, feketén feketével van jelölve az L és R...illetve a kábel rakétaszerűen áll ki a végéből, nincs 90 fokkal lefelé elvezetve, kicsit idegesítő. De az árát megérte, az biztos.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.