Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) trepxe


trepxe
tag

Ez az a cucc, ami a MA!TV-ben is előkerült az utsó pillanatban igaz? -25%? az kevesebb mint 70k Ft. Zsír. :C

(#2) xmaas


xmaas
őstag

Hat nemtudom szamomra ezek a wireless cuccok valamiert nem tunnek tul bizalomgerjesztonek hangminoseg teren van letjogosultsaguk hozzak azt a minoseget amit rendes kabeles cuccok hozzak?Mert ha nem akkor azonkivul hogy wow de cukki nincs kabel meg jo draga mi erteleme van?

(#3) trepxe válasza xmaas (#2) üzenetére


trepxe
tag

Jó az a kábel, de az is jó, ha nem kell. Úgy olvasom, hogy böcsületesen szól a cucc, pont kábel nélkül. Kényelem, hedonizmus habzsi-dőzsi. Jó az.

(#4) Kasya


Kasya
nagyúr

Jol tudnak teljesiteni a kabel nelkuli cuccok, de ennek ilyen aron meg kabelesen se latnam ertelmet. ...bar nalam maga a kialakitason van a gond, hogy ez mire hasznalhato. Ettol fuggetlenul tenyleg becsulendo az akcio amit adnak.

(#5) Buccer válasza Kasya (#4) üzenetére


Buccer
tag

aki megteheti jó ez...
mi párszor kerti partiba vittünk hasonlót, bazi jól szólt és nem kell az egész hifit kiszerkeszteni a szobából.

Pécs City

(#6) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Ha már wireless akkor lehetett volna NFC-s az eszköz

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#7) Peterson_


Peterson_
addikt

A hangminőség miatt nem aggódnék, főleg ha alkoholgőzös házibuliról van szó :DDD
Annak idején nálunk a metálszalagos kazi volt TDK, a magnó meg egy sima 2x 2 Wattos valami.
Mégis mindenki jól érezte magát.
Amúgy bitang jól néz ki a cucc, csak azt nem tudom, hogy egyszerre hányat lehetne együtt használni.
-Bár az ára miatt egyet is elég lenne beszerezni- :B

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#8) Kasya válasza Peterson_ (#7) üzenetére


Kasya
nagyúr

+1
Ma már a "Youtube parti" megy inkabb :)

(#9) Peterson_ válasza Kasya (#8) üzenetére


Peterson_
addikt

Na igen az sem rossz, amit említettem még a múlt században volt :)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#10) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Ha valaki tervezi egy ilyen vásárlását, meg van rá a pénze, ne gondolkozzon tovább, VEGYE meg. Nekem itt ül most a nappaliban a géppel összekötve (kábel) ide bőven sok a teljesítménye(hozzáteszem panelba lakom és vannak szomszédok is) ! Ez tényleg elpörget egy házibulit is, Bluetooth-on is könnyen összehaverkodott a telefonommal, az én fülem nem vett észre különbséget, lehet nem elég éles, de tényleg közel veszteségmentes a vezeték nélküli hangátvitel. Szép tiszta hangzása van, van mély is bőven.
Ez az ár sajnos nem túl baráti, Magyarországon ez több mint egy minimálbér, én mondjuk kevesebbért vettem, de akinek van ennyi pénze erre a célra, biztos nem lő mellé vele.

http://instagram.com/_doublez_

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.