Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sefan67


sefan67
aktív tag

Közeledik a karácsony, fára jó lesz ;]

(#2) Peterson_ válasza sefan67 (#1) üzenetére


Peterson_
addikt

Na de komolyan, ki rák ilyet a fülébe?:F

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#3) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Ó, bakker. Ekkora ziccert kihagyni...
Simán a világító (mozgó) usb kábelek vonalán elindulva, akár külön tápegységgel ellátva kellett volna tervezniük.
A zene ütemére világító, pulzáló kábelezéssel... Áh, így, hogy statikus és egyre gyengülő világítást álmodtak, nem fogtak meg...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#4) Xaels válasza Peterson_ (#2) üzenetére


Xaels
félisten

A sok reggel/este futónak akik zenét hallgatnak jó ötlet lehetne. Eggyel több láthatósági termék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) Malachi válasza mrlujoak (#3) üzenetére


Malachi
addikt

én biztos is voltam benne, hogy erről van szó, már kerestem a videót - erre olvasom, hogy csak foszforeszkál. cö... pedig már az International kétkazettás, levehető hangfalas, equalizeres rádiósmagnóm is a Kris-Kross kazetta ütemeire villogtatta a lámpácskákat. 92-ben! :Y

[ Szerkesztve ]

(#6) Döglött Róka válasza Malachi (#5) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Olyanom nekem is volt, es szep sorban haltak ki a lampak benne:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7) BoC1ka válasza Malachi (#5) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Kriss Kross..Adom :)

Én szeretek futni este, de ha csak foszforeszkál akk kihagyom. Szerintem eléggé poénos lehet neonzöldben este, vigyort csalna egy két emberre

YNWA

(#8) Peterson_ válasza Xaels (#4) üzenetére


Peterson_
addikt

Ez mondjuk igaz, eszembe sem jutott a praktikum:R

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9) Yeffy válasza Malachi (#5) üzenetére


Yeffy
veterán

óóó, hogy én mennyire vágytam ilyen, zene ütemére villogó zenedobozra anno! :B nagy lehetett.
nekem is eszembe jutott, hogy itt ezt miért hagyták ki. bár már nem annyira vonzanak az ilyen ifjúknak szánt fícsörök, ha ilyen villogtatós lett volna, ki tudja, még lehet, hogy elcsábultam volna.
bár, ennyi pénzért igazából sokat nem vártam.
érdekes, de nem nekem.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...na, kedves TDK:

Erről beszéltünk:

Tron-like Glow headphones pulse to the music and your heart

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.