Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Carlas


Carlas
senior tag

Nem értem, hogy lehet azt mondani 21.000ért erre hogy jó. Ugyan már egy nagy trágya, hulladék mint a többi. Volt sajnos szerencsém ezekhez a szarokhoz. 21e ért Jabra Move az egyik legjobb, Kb nincs olyan amiben nem jobb és kb 10xer minőségibb de van jbl ilyen arban stb. Ezenfelül Bluetooth-szal is sok másik lehetőség van, vezetékesben meg még több. Olyan mint ha itt reklámoznák őket pedig ha van szerencséd hozzájuk és kis ismereted ilyen kategóriában is rögtön tudod hogy mekkora ipari szenny ez.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#2) maximilian4 válasza Carlas (#1) üzenetére


maximilian4
addikt

"Olyan mint ha itt reklámoznák őket pedig ha van szerencséd hozzájuk és kis ismereted ilyen kategóriában is rögtön tudod hogy mekkora ipari szenny ez."

Mert neked van tapasztalatod pl. ezzel a termékkel kapcsolatban? Nincs! (Nem baj, akkor is szar, mert csak 20k.) Nem mindenkinek adatik meg 100 ezrekért fejhallgatót venni..

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#3) Carlas válasza maximilian4 (#2) üzenetére


Carlas
senior tag

Igen van de sztem le is irtam, de honnan veszed hogy nincs? Forgalmaztunk igen sok TDK fejest es fülest. Mind egytől egyik fos volt. Külsőre jó de amúgy pf... Nézz Meg egy Jabra Move fejest és utánna mond erre hogy ér valamit. Hol olvastad hogy azért szar mert 20k? az említet fejes is ennyi! és a JBLből is van sőt mások is. nem kell 100K fejes utcára d ezért 5k nem adnák mert nem éri meg. Sehol nem is írtam ilyet ha elolvastad :W

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#4) #15419392 válasza Carlas (#3) üzenetére


#15419392
törölt tag

hàt a jbl-t sem mondanàm valami jónak XD a jabra tényleg nagyon korrekt cuccokat gyárt, meg a jaysnek is van ilyen àrban normàlis fejhallgatója

[ Szerkesztve ]

(#5) Carlas válasza #15419392 (#4) üzenetére


Carlas
senior tag

Most nem azt mondtam hogy a jbl király :D mert nagyon nem de a tdknal a legszarabb jbl is jobb sztem :D (persze elofordulhatnak csodák). Jabra meg ennyiért eszméletlen én vettem is előtte volt sokkal drágább de eskü ez jobb lett. Amúgy a jabranak van több is es az sem drága annyiért amit nyújt csak itthon nem túl elterjedt ellenben más országgal. Amugy igen sok más nagyon jó opció van ami tényleg jó teljesen igazad van. :R :R

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#6) sz.balazs.95 válasza Carlas (#3) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Hát, nem tudom, nekem egy ST750-em van kb. egy éve, és baromira meg vagyok vele elégedve.
Szóval kicsit túlzás a komplett márkát lehúzni szvsz.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#7) Carlas válasza sz.balazs.95 (#6) üzenetére


Carlas
senior tag

Jogos de valljuk be a 90%uk fos. Amit írtál elismerem elég elfogadható cucc. Nem mondom hogy nincs értékelhető de még a hangfalak is gazak. Amikor prezenták őket olyan kopogosak voltak. Szépek ugyan és hangosak de kopogosak. Ami nem lenne gond csak nézzük meg ezért mennyit kérnek. Az említett fejesed reális főleg kintről rendelve. De ami a bemutatóba van hagy ne kerüljön már ennyibe. Ha az árazás nem ott lenne mint egy normális fejese és lenne szem semmi gond. Lehet így bontosabb mi a baj velük. Csak az árazás.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#8) Bodz válasza maximilian4 (#2) üzenetére


Bodz
nagyúr

7000 forintert is lehet olyan fejhallgatot venni, ami az ilyesmi vackokat megeszi reggelire hangminoseg teren. :)

A cikk megint tul finomkodo. Mint az osszes fej- es fulhallgatos errefele. :(

(#9) Carlas válasza Bodz (#8) üzenetére


Carlas
senior tag

Én mindig azt írom ha valaki vicc áron rohadt minőségi fejest akar akkor Superlux Evo. kb 30-40e ig megeszi a vezetékeseket. de van sok alternatíva. Itt megvette valaki aki reklámozza mint prémium cuccot, esetleg itt is reklám. De a TDK nem prémium, max hasonlítani akar.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#10) trepxe válasza maximilian4 (#2) üzenetére


trepxe
tag

Te carlos! Mennyire vér ciki már, hogy valamilyen boltocska alkalmazásában, és név nélkül fikázol egy gyártót. Ti most éppen mást árultok és ugyan arra nem jut kapacitás- képesség meg nincs - hogy azt szépen felépítsd, helyette inkább szidod az ellenfelet? Ezért tartotok ott ahol...
Én a főnököd lennék és látnám mit művelsz, a munkától is eltiltatnálak, miután kirúgtalak.. Talán mindenkinek jobb, ha nem írsz! Tedd el a trolladat.
Mint látod vannak akik TDK-t használnak és elégedettek vele- nekem egy IE 800-as fülesem van pld. és alig hallottam még annál jobbat - és valószínűleg az általad említett gyártónak is lehet jó cucca, de nekem eszembe sem jutna azt választani. Ezek után meg majd a te troll face-edet látom minden Jabra termék csomagolásán. Kár érted Jabra, hogy ilyan nagytudásúak döngölik földbe, amit elértél (volna)...

[ Szerkesztve ]

(#11) TDK LoR válasza #15419392 (#4) üzenetére


TDK LoR
Hivatalos

Kedves "Carlas",

Sokat segítene a termékeink fejlesztésében, ha megérthetnénk a vélemény alkotásod (sértettséged?) mozgatórugóit. Bár azt említed, hogy foglalkoztatok TDK termékekkel, én személy szerint nem tudok olyan kereskedő partnerről M.o-on, aki ez almúlt 2 évben abbahagyta volna a TDK audio termékek kereskedelmét. Olyanról viszont sokról tudok, aki elkezdte és elégedett vele.A TDK Life on Reord ma már a top 5 fülhallgató márkában van hazánkban, az eladási számok alapján. Tehát annyira rossz mégsem lehet...

A WR680-as kipróálása és valódi vélemény alkotása pedig minden további nélkül megvalósítható a központunkban biztosan. Hozd el a kedvencedet és hasonlítsd össze.

Baráti üdvözlettel: Orbán Szabolcs / Muzix Group / TDK Life on Record márkaképviselet

[ Szerkesztve ]

(#12) Carlas válasza trepxe (#10) üzenetére


Carlas
senior tag

Ó semmi kapacitás probláma nincs, simán több negatív jelézés és tapasztalat volt, elég nagyok vagyunk ahoz hogy ezt eldüntsük. De minek is vitatkozni hallgass meg egy tdk-t és utánna egy pl superluxot,jabrát,audio-technikát, akg. Utánna nincs miról beszélni. A többi hülyeségre nem írok :D Sztem ész érveket mondtam. Nem a termék nem ok hanem az árazás annyiért.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#13) Carlas válasza TDK LoR (#11) üzenetére


Carlas
senior tag

Mi nem áruljuk már csak párat. Jó persze van pár darab még de új nem jön. Nem a TDK-val van a baj már írtam, nem a hangminőséggel stb hanem az árazással. Ennyit nem ér. De ez csak is személyes vélemény, mi nem ezért nem aruljuk, pedig lehetne. Az eladási listákat így nem tudom de ezek tömegtermékek, és a tdk reklámoz mindenhol, akár nézzük a veletech-et persze aki nem telórol hallgat zenét stb az mást választ, igaz néha nem is 5-10e ért.Tehát amit kihoznék az az, hogy pl a tesztelt fejes is 20e-ert sok. de 12e-14e ért jó lenne. Itt nem más gyártó termékét akarom előre hozni csak pár példát írtam. Nem is a hangminőséget kifogásolom, hanem pl az anyaghasználatot ennyiért. De veled ahogy írtad legalább megvitatható a dolog mert értelmes beszédpartner lehetsz hiszen látom tdk-tól vagy. persze ez személyes vélemény, nincs köze sem munkahoz sem semmihez, privatba szivesen beszélgetek hátha megváltozik és kihozhatunk valamit ha már írtál. csak eddig amit halottam ez volt

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#14) Carlas válasza Carlas (#12) üzenetére


Carlas
senior tag

negativ jelzes nem ugyfelektol hozzáteszem hanem akinek mutattam.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#15) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Így igazodjon ki az ember a bőség zavarában...
Van az ellenvélemény miszerint ezt a minőséget olcsóbban is meg lehet kapni több konkurens gyártótól is, míg a képviselet igyekszik megvédeni a terméket.
Valahol mindkét oldal álláspontját jogosnak érzem de így csak elbizonytalanodok.

Az elvitathatatlan tény, hogy az esetek nagy többségében egy egész márkát lehúzni oktalanság (bár ha maradunk a hangkeltők piacán a Beats szvsz is egy túlárazott divatf-s) ugyanakkor ritkán olvasni hasonló blogokban őszinte véleményt.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#16) Carlas válasza QwErTy42 (#15) üzenetére


Carlas
senior tag

Beatsrol neeeeeeeeeeeeeeeeeee :C :C :C :C :C :C
Egyszer voltam olyan elmebeteg hogy 75e-ert egy MixR-t vettem, jo volt de amikor kiprobaltam mast 15 ert es leverte akkor gondolhatod az erzest :D
Jogos itt fasz voltam mert nem az egészet kellett volna írnom, mert nem igaz hogy a TDK mint márka nem jó és nincs jó cucca ezért bocsi

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#17) Carlas


Carlas
senior tag

Mind1 személyes vélemény ez aztán mindenki próbálja ki mindet és kinek mi tetszik majd. :R

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#18) Carlas


Carlas
senior tag

Ez a fülesük pl. ennyiért igen jó.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#19) kemcso válasza Carlas (#18) üzenetére


kemcso
Ármester

Összességében jó, de hangminőségben a Vsonic GR07 lényegesen jobb (csak nincs 3 év garancia, a kábel sem ilyen vastag, Eu-ban nem kapható...)
A fülhallgatók Aston Martin-ja.-> ez azért kicsit erős kijelentés, pl a Westone akkor mi???

[ Szerkesztve ]

(#20) Carlas válasza kemcso (#19) üzenetére


Carlas
senior tag

Volt szerencsém a gyártóhoz ebayrol rendeltem igaz nemezt egy M-Audio IE10 társaságában.

A másik meg marketing, de ettől még az itthon kaphatóakhoz mérten aki jót akar ez megéri. Bár befigyel a Shure SE215 is ebben az árban de szerintem ez többet ad most a TDK-tól.

Amúgy szerintem már értekeztünk más talán fejes vagy lejátszós topicban jó hogy egy szakértőbb is van itt.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#21) #68372224 válasza #15419392 (#4) üzenetére


#68372224
törölt tag

Nem jó a JBL? Hajjaj, bajok vannak..

(#22) sz.balazs.95 válasza Carlas (#7) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Azt elismerem, hogy a többi cuccukat nem ismerem annyira. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#23) Carlas válasza sz.balazs.95 (#22) üzenetére


Carlas
senior tag

Én se csak ez ennyiért sok

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#24) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Vicces lenne ha minden Samsung vagy iPhone topikban ilyen lármát csapnának az emberek ha valaki beírja, hogy szar. Vagy jönne a Samsung vagy Apple embere...

(#25) sz.balazs.95 válasza ctvagyok (#24) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Voltál már Samsung vagy Apple topikban? ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#26) ctvagyok válasza sz.balazs.95 (#25) üzenetére


ctvagyok
őstag

Jó de ők hivatásos haterek, nem kell nekik fizetés ;]

(#27) Bodz válasza #68372224 (#21) üzenetére


Bodz
nagyúr

Az olcsobb JBL fej es fulhallgatok eleg vackok, nem sok vizet zavarnak. Par dragabb mar egesz vallalhatoan szol, csak ott meg az ar/ertek arany nem stimmel.

[ Szerkesztve ]

(#28) hemaka


hemaka
nagyúr

Ennyiért kicsit drága, bár én alapból nem használok ilyet, csak zárt és nagyot, de azt csak otthon. Utcára sima hallójáratos fülhallgatót preferálom.

(#29) #15419392 válasza #68372224 (#21) üzenetére


#15419392
törölt tag

bajok vannak? többet is meghallgattam már és elég gyatrán szóltak...haverom 12000-res jbl fülesénél még a gyári samsung füles vagy az earpods is jobb, egy denonról már nem is beszélve

[ Szerkesztve ]

(#30) sz.balazs.95 válasza hemaka (#28) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

pontosan ugyanígy csinálom én is :D

otthon TDK, utcán razer. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#31) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Carlas azért itt nagy ámokfutást rendeztél😂😂
Először a sárga földig lehúzod a márkát ugy en bloc,majd mikor egy hivatalos forgalmazó beír,akkor már finomítod a véleményed...gondolom fogggalmad nincs a fejesről csak valamit be kellett hányni ide.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#32) #68372224 válasza #15419392 (#29) üzenetére


#68372224
törölt tag

Tessék kipróbálni az alaírásomban szereplőt. ;)

(#33) #15419392 válasza #68372224 (#32) üzenetére


#15419392
törölt tag

ez eléggé hasonlít az én sportfülesemre, nekem monster adidas in-ear van :D meg a nagytesójàból is van egy

(#34) Carlas válasza *Mukeey* (#31) üzenetére


Carlas
senior tag

Szó sincs erről, a véleményem nem változott, túlárazott, de van jó pl a linkelt füles. De összességben túlárazott a legtöbb. Főleg ez a baj és szerintem erről felesleges többet írni mert sok példa van rá. Engem nem érdekel a gyártó meg ki ír sok fejesem volt 5-10-80e kategória, most is van vagy 5 ezért van összehasonlítási alapom. Próbáltam több fülest is tdk-t, olcsóbbat drágábbat, illetve fejeseket is lestem. Azt is írtam hogy a márkával nem lenne gond mert a hangzás még nem is lenne rossz a kategóriában csak ezt pl az itteni fülesnél ne 21ért adják, ne ilyen anyagokból, mert ennél ennyiért (BT-ben is és BT nélkül meg főleg) sokkal jobbak vannak. De zárnám ezt. A tanács annyi pl http://www.fejhallgatoplaza.hu, menjél el és próbálj ki sokat, találd meg mi az ami neked bejön. De ezt ha lehet ne egy tesco mp3-al :D

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#35) #82729984


#82729984
törölt tag

Ez a fejhallgató tényleg sz@r. Ha bluetoothon össze van kapcsolva egy eszközzel, akkor alapból jön egy halk búgó hang. Ha pedig még elinditok valami halk zenét is lejátszásra, akkor egy újabb némileg hangosabb alapzaj jön be ami baromi idegesítő. Kipróbáltam több eszközzel, ugyanaz az eredmény miközben sem a philips headsetem sem a régi jbl bt fejhallgatóm nem produkál ilyet, tehát a hiba a fejhallgatóban van.

ilyet utoljára noname kinai cuccoknál láttam hogy alapzaj van benne.... (na de azok töredék árába kerülnek ennek).

Tegnap vettem, ma megy is vissza a bestbytbe...

(#36) Joey6


Joey6
csendes tag

Telekomtól vettem neten, most 11 920 Ft. ha van még 5000ft-os kuponod akkor megkapod 6920 ft-ért.
Tényleg "sz.r" vétel.... ;]
Nekem bevált.

(#37) er2es válasza Joey6 (#36) üzenetére


er2es
tag

Szintén, pont ma, telekom alkalmazás kuponkóddal :)

kíváncsian várom milyen lesz, az itteni fórum hozzászólásokat nem tekintve alapvetően jó reviewek vannak (a 16ks árhoz is) - szóval bizakodom :)

[ Szerkesztve ]

(#38) ChuckyCheese válasza er2es (#37) üzenetére


ChuckyCheese
tag

Na és milyen?

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#39) er2es válasza ChuckyCheese (#38) üzenetére


er2es
tag

bocs csak most láttam a kérdést...

Meg vagyok elégedve vele, normálisan szól, jól bírja az akksija (bár én inkább vezetékről használom) - a töltöttség visszajelzőt hiányolom csak

ár érték arány remek (~7000 volt kuponnal)

(#40) thechosenvv válasza er2es (#39) üzenetére


thechosenvv
csendes tag

Én 3 éve vettem, remek fejhallgató, viszont most pár hétig hagytam lemerült állapotban és az akksija megadta magát :( Ha van valakinek egy guide-ja, hogy lehet cserélni benne akksit, akkor kérem szóljon!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.