Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Csak egy kis kiegészítés. Nincs ún. "comply-hab". A Comply egy cég, ami fülhallgatókhoz gyárt bogyókat/illesztékeket.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2) velizare


velizare
nagyúr

ez a széles, laposodó tok elég jól mutatna lapos kábellel.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3) trepxe válasza fi:zi'k (#1) üzenetére


trepxe
tag

Csak, hogy pontosak legyünk. Ez pont olyan, mint ahogy a "xeroxozást" amerikában a fénymásolás helyett mondják a fejlesztő cég neve alapján.

Itt a fejlesztő Comply cég habanyagáról nevezték el és így került be a köztudatba. ( Legalábbis ott a köztudatba, míg így itt kevesek ismerik, mint ahogy te sem)

Ezért is van az, hogy pont comply hab néven csinál a gyártó weboldalt is...www.complyfoam.com Minden gyártó így hívja egyébként a könnyebb beazonosíthatóság végett, és hogy ne kelljen magyarázkodni... tehát Bocha korrektül írt.

(#4) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

A kiegészítőkről lehetett volna egy kép. Pl az átalakító elég buta megoldású:

Nem túl jó megoldás a telefonra vagy lejátszóra nézve, ha egy 4-5 cm-es merev (erő)kar lóg ki belőle. Vmi előbb-utóbb nyekkenni fog.

(#2) cain69
Mi köze van a toknak a kábelhez? :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5) fi:zi'k válasza trepxe (#3) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Rendszeresen megfordulok pl a head-fi oldalain is, mégsem találkoztam vele. Bár tény, hogy nem is kerestem.
Viszont mivel itt vagyunk és nem ott, így talán célszerűbb azt használni ami itt van.

A webcím esetén meg sem fordult a fejedben, hogy a comply.com már foglalt volt? :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6) lexter00


lexter00
őstag

hopsz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) #19158016


#19158016
törölt tag

Számléptetés a felvevőgombbal működik Wp-n is.

(#8) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Na, ez jól hangzik. Egy ideje nem követem a piacot, de armatúrás 13-ért, az bizony jó ajánlat. A PL50-hez képest mit tud vajon?

fi:zi'k
Neked nincs infód róla? :)

(#9) robika9


robika9
csendes tag

csak én nem látom a starking oldalán a terméket?

(#10) Napfénysüti válasza kolosanyi (#8) üzenetére

A 13-as akciós ár szerintem se hangzik rosszul. Ha most vennék fülhallgatót igencsak fontolóra venném ezt a TDK-t.

Més que un club!

(#11) vince válasza robika9 (#9) üzenetére


vince
őstag

Ma már a starking weboldalát sem látom, váltottak iCentre-re :) a fülhallgatónak viszont itt sincs nyoma :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#12) robika9 válasza vince (#11) üzenetére


robika9
csendes tag

Írtak választ, holnaptól elérhető a webshopban :) az icentre mondjuk csak elsőre volt furcsa :D nézem, mit írtam el, aztán mégegyszer beírva ugyanaz, mondom jó, legyen :D

(#13) vince válasza robika9 (#12) üzenetére


vince
őstag

Közben készült egy hír is a dologról: A jövőben iCentre néven működik tovább a StarKing :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#14) robika9 válasza vince (#13) üzenetére


robika9
csendes tag

Igen-igen, láttam még a cikk előtt banneren is, szerintem szerencsétlen a névválasztás :/

(#15) robika9


robika9
csendes tag

Na csak nem sikerült feltenniük webshopba, majd holnap telefonálok is

(#16) trepxe válasza fi:zi'k (#5) üzenetére


trepxe
tag

Én csak azt akartam jelezni, hogy nem volt releváns ez az infó, ráadásul olyan "kötözködő"hatású, mintha rosszul írt volna Bocha. Amúgy minden gyártó, aki ilyet használ, az Comply-foam-nak hívja.

Még annyi, hogy a Head-Fi-on én is gyakran időzöm, de sok mást is olvasok, mert ott számos olyan márka van, ami itt nincs és talán még az EU-ba sem jönnek át, így értelmetlen azokkal foglalkozni a gyakorlatban

(#17) trepxe


trepxe
tag

Hey emberek! A türelem fülest terem! :DD Felébredtek az illetékesek!

iCentre webshop

(#18) zola96


zola96
senior tag

Jbl j33 ammal szemben megéri akciosan?(főleg electro meg underground)

(#19) halkow


halkow
őstag

nem rossz,bár szerintem kár a tompa basszusok ért

Alcatel onetouch idol2s the king

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.