Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Végre van időm normálisan végigolvasni a tesztet. Igaz hogy nerkem a 65-ös méret van de ugy tudom ugyan az a SoC van bene annyi hogy a 65-ös méret 10 bites ez meg 8+2 tehát az rosszul van írva. Vannak dolgok amit nem egészen értek az egyik:

"A mozgásmegjelenítés terén belefutottunk kisebb anomáliákba, konkrétan enyhe akadozásba olykor. Rossz minőségű forrásokból származó tartalmak (pl médiaboxból érkező tv adások, alacsony bitrátájú videók) esetén a zajosodás sem ritka, ám ez utóbbin egészen hatékonyan lehet segíteni a Zajcsökkentés nevű képjavító opció aktiválásával."

Sok külföldi tesztet nézegettem és pont az volt a lényeg hogy jó a mozgás megjelenítése. Igazából én se tudok belekötni kivéve a 4khdr 60fps-nél de csak youtube-on. T-sat beltérivel az adások szépek folyamatosak semmi akadás. Ugyan ez mondható el a külső eszközökről lejátszott 720p 1080p 4k filmekről. Hbo go szinten szép folyamatos.

"A panel 4K felbontású, de külön felskálázás funkcióval nem találkoztunk sehol, tehát az alacsonyabb részletességű tartalmakat még elméletben sem képes feljavítani."

Ezt én cáfolnám, láttam olyan eszközön filmeket ami tényleg nem skálázta fel. Itt a 720p is szép felskálázva. Ps4 slim nem pro gépem van. Játéknál is látszik hogy szépen felskálázza. Ahogy fentebb említettem az lg 55uk6950-nél szebb!

"Az input lag 15,3 ms, ami teljesen jó érték, ez a játékosoknak fontos lehet. Viszont a manapság divatosnak számító dinamikusan változó képfrissítési ráta funkciója e termékből kimaradt, így nem mondhatjuk, hogy játékra a TCL C715 az ideális választás."

Ezt én kicsit félreérthetőnek tartom többen használjuk ps4-hez ezt a tévét és semmi anomáliát nem tapasztaltunk. Az tény hogy aki már a ps5-ben gondolkodik lehet inkább 100hz-es tévét kell vásárolnia de aki a jelenlegi generációhoz keres tévét semmi probléma nem lesz vele.

Nem védeni szeretném ezt a típust mert vannak hibái ami főleg szoftveres és remélhetőleg javítva lesz de úgy éreztem ezeket azért jó tudni ha valaki ebben a típusban gondolkodik. Ha valamit rosszul írtam elnézést nem vagyok szakértő csak saját tapasztalat kb 1 hónap használat után.

hmm...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.