Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Száz dollár?! 80 dollár, hogy egyáltalán működjön a megvásárolt nyomtató?!

Pedig tök szépen megírtad a bejegyzést, de én csak ópenszószról meg Linuxról tudok alatta fröcsögni.

100 dollár!

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Ezért használok Wifi-s 3 az 1-ben nyomtatót. Hálózaton keresztül minden látja. PC, Mac, telefon, stb.
Az egész gép volt átszámítja 40$ és nem kell 100$-okat szoftverre költeni.

(#3) TBMC


TBMC
addikt

én is azt használok itthon pl jelenleg, de a fentebbi Canon nyilatkozatát ha elolvasod, nem tudtam megfelelően ellátni vele a kívánt feladatott. korábban megfelelően működött a canon IJ scan utility appja macen, majd egyik napról a másikra huss... ezért volt szükség az alternatív megoldásra. :K

Cucuska2: azért ez egy elég multi megoldás, sok minden lehetőség rejlik benne amit a gyári szoftverek megközelíteni sem tudnak, de tény. teljesen igazad van, viszont ha a szükség van rá, akkor megérheti kiperkálni.

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#4) qqcqqc


qqcqqc
őstag

A Vuescan-t nem próbáltad? Én win alatt azt használom. Sok olyan scannert támogat, aminek max xp volt a gyári, és van Mac verziója is.
Az ára a fele.

[ Szerkesztve ]

(#5) quailstorm válasza qqcqqc (#4) üzenetére


quailstorm
nagyúr

4400f-es CanoScan-t nem szereti az biztos. Teljesen használhatatlan volt NAPS2-vel és VueScannel is.
VMWARE XP lesz a vége mert TWAIN nélkül nem fog menni.

(#6) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Azt nem próbáltad meg, hogy a szkenner hálózaton keresztül a gépen egy kijelölt mappába menti a képeket/PDF-eket?
Multifunkciós tornyokban szokott lenni belső tároló ahová szkenneléseket lehet menteni, amit webes felületről elérhetsz és letöltheted a képeket/PDF-eket.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7) kraftxld válasza Cucuska2 (#1) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ezen a 100 dolcsin én is jót röhögtem, hogy is mondták? It just works! :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.