Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Misi1979


Misi1979
őstag

Grat a rágcsálóhoz, nem is tudtam, hogy van új MM.. én az 1-es verziót próbáltam megszeretni, de nem voltunk egymásnak teremtve, maradtam a tapipadnál. Lehet adok a 2-esnek egy esélyt. Köszi!:)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#2) TBMC válasza Misi1979 (#1) üzenetére


TBMC
addikt

Koszonom! Ezzel en is igy voltam mint olvashattad, de basszus ezt nagyon megszerettem, naprol-napra jobban tetszik. A scrollok pedig egyszeruen tokeletesek vele rajzolas kozben (vegre!). :)

markbellus.hu 

(#3) Misi1979 válasza TBMC (#2) üzenetére


Misi1979
őstag

Én azért használtam a MM-t pár hónapig, mert szép volt. Komolyan, a legvadabb apple-s sztereotípiákat testesítettem meg:D

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#4) TBMC válasza Misi1979 (#3) üzenetére


TBMC
addikt

:D :D

markbellus.hu 

(#5) deja vu válasza TBMC (#4) üzenetére


deja vu
addikt

Grafikai munkára nem gyenge az IMAC? Csak 16 millió szín, csak sRGB színtér, gondolom LUT max. 10-12 Bit, nincs homogenításkiegyenlítés, hőmérsékletvezérelt színelcsúszás és fényerőkorrekció, nincs A-TW Polarizer, elektronikában nagyon buta egy grafikus monitorhoz képest. Tudnál belinkelni egy kalibrációs naplót, kíváncsi vagyok mit tud kalibrálva? Mennyi a dE kalibrálva?

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#6) TBMC válasza deja vu (#5) üzenetére


TBMC
addikt

a kijelzője lehet gyenge grafikára, egy 5k cto imacen dolgozok, a belsőség erőteljes. bent a nyomdában dell u2713 monitorok vannak, ott szoktam kalibrálni, ahhoz pedig az rmbpromat hordozom általában.
egy grafikus monitorhoz képest buta az imac 5k kijelzője ez így igaz. számomra ettől függetlenül tökéletes az itthoni munkára.

markbellus.hu 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.