Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) puttputt


puttputt
őstag

Jah... Ugyanez. Sikeresen belecsöppentem a webszerkesztők világába.
Fejlesztgettem, okosan (minden irónia nélkül) egy ingyenes szerverre tettem a főfájlokat, szkripteket, onnan megy az oldal.
A fizetősnek a médiaanyagok.
A fizetős is úgy fizetős, hogy egy szponzor szedte össze, aki adott hozzáférést, korlátlan tárhelyet, folyamatos szerverhosztingot, mentésbiztosítást, mindent..., ingyen, merthogy reklámozom őket.
Ment is a dolog megszakítás nélkül (1Mb/s adatátvitel, korlátlanság, gyors kommunikáció...).
Egyszer csak, kapom a mailt (a napokban) az ismerőstől, hogy üzent a tárhely, miszerint elfogyott a helyük ( :F ) és néhány dologtól meg kellett válniuk.
Ugyan, nézzek már fel...
Erre mint az őrült, feljelentkeztem. A mappám megsemmisült, vele 6Gb-nyi adat.
Írtam nekik, azóta sincs reakció.
Persze, mert ezzel akarták állítólag finoman jelezni, hogy nemkívánatos vagyok náluk...
Erre megint felpakoltam hozzájuk, de ezúttal elrejtettem a mappám.
Amennyire "droidok", nem fog nekik feltűnni szvsz., mert "hazudtak...", mivel a tárhely bizony korlátlan, s a "lyukas zsák" meg ugye nem telik meg.
Az egészben az a szörnyű, hogy fűt-fát ígért mindenki itt is, aztán jött a pofára esés.
Hogyha nincs biztonsági mentés a gépem (nálam is...), meg nem ingyenesen tárolom a főrészeket, akkor integethettem volna.
Nincs különösebb tanulság..., csak lásd; "nem vagy egyedül". :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.