Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WolfheartGR


WolfheartGR
őstag

Rendszeres olvasód vagyok :)
És népszerűsítőd :)

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#2) dabadab


dabadab
titán

En a w3host.hu-nal lakom nem egeszen egy eve, nekem semmi bajom nem volt veluk, normalis savszelesseguk van, korrekt araik es sajat magadnak is osszepakolhatsz elofizetesi csomagot, hoyg tenyleg csak azert fizess, ami kell. (Viszont egyaltalan semmit nem kapok toluk azert, hogy reklamozom oket :D )

DRM is theft

(#3) Taybore


Taybore
aktív tag

WolfheartGR: Köszi :C

dabadab: A baj csak az, hogy már benne van a pénzem jövő tavaszig. De akkor biztos lépek tőlük (ha addig egyáltalán kibírom idegileg :W )

(#4) Móci


Móci
addikt

Én is lassan gondolkodom egy egyszerűbb oldalban, de még nem tudtam dönteni tárhely ügyben.
Erről van valakinek tapasztalata?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) Taybore válasza Móci (#4) üzenetére


Taybore
aktív tag

Én is oda akartam menni, csak akkor épp nem lehetett regisztrálni náluk (gondolom csak átmenetileg), de nem tudok róluk semmit. Ha lesz tapasztalatod, majd írjál róla légyszi!

(#6) cucka válasza Móci (#4) üzenetére


cucka
addikt

Nekem gyanús ez az ingyen, reklámmentes tárhely dolog, mert nem látom, hogy ez hol éri meg a tárhely üzemeltetőjének.

(#7) Móci válasza cucka (#6) üzenetére


Móci
addikt

Én is ezen gondolkodtam... csak az a baj, hogy nem tudtam még tapasztalatot olvasni, s inkább nem kockáztattam.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8) Taybore válasza cucka (#6) üzenetére


Taybore
aktív tag

Csak akkor ingyenes ha náluk veszed a domaint, vagy jó pénzért átviszed hozzájuk. Ez éves szinten párezer forint, és ehhez adnak ingyen tárhelyet.

(#9) duracell89


duracell89
senior tag

Én sokáig szenvedtem az egyik legnagyobbnak mondott magyar szolgáltatóval (nevet inkább nem mondanék), perrel is fenyegettem őket, mert méréseim szerint a beígért 99,8% helyett 2-3 hónap alatt 85-90% között volt a rendelkezésre állás, ami nevetséges...
Visszaköveteltem a pénzem, amit egy évre fizettem, és a tárhely.com-nál vettem egy tárhelyet, mert olvastam a cpanelről és nekik az van magyarul. Ez kb. fél éve volt, azóta nem láttam leállást.

(#10) tkazmer válasza Taybore (#8) üzenetére


tkazmer
addikt

nem néztem meg, hogy mennyiért adják, de egy átlag domain regisztráción azért közel sincs annyi profit, amennyit egy webtárhelyért egy évben el szoktak kérni. 3-3500ft egy .hu domain regisztráció, ennek a fele legalább megy a regisztrátorhoz a másik feléből meg lehet 2 évig hostolni...
ez azért nem egy tuti üzlet, akárhogyis nézzük:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#11) Bici válasza Taybore (#5) üzenetére


Bici
félisten

A nextarhely a newhosting.hu tesója (azonos IP). Nekem utóbbinál van lapom elég régóta, és tökéletesen elégedett vagyok (php-t, mysql-t nem próbáltam). A domain-em máshol van, és mégis ingyenes...

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.