Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) idegen lény válasza Tulku (#25) üzenetére


idegen lény
őstag

Arra gondoltam, mikor például egy égő gyertya lángját kell nézni sokáig, arra koncentrálva, amitől egy idő után elfárad az elme, és mintegy belezuhan a tiszta öntudatba. Tudom, én is csináltam ilyen technikákat régebben. Lehet, hogy nem jól fejeztem ki magam, de így működik. Az LSD-t nem próbáltam, és nem is bíztatok erre senkit, inkább lebeszélnék róla mindenkit, sajnálom, ha ez jött le neked. Ezért nem tudhatom, hogy ott tényleg ugyanez történik-e, de nagyon hasonló élményekről szoktak beszámolni, persze, csak ha a végtelen boldogságra és felszabadultságra vonatkozó élményeket nézzük. Csak az LSD ezt kémiai úton éri el, és a kezdeti pozitív élmények után beindít egy romboló folyamatot, amiből aztán nagyon nehéz kikerülni, mert szer nélkül az illető pocsékul érzi magát, és ez egyre csak fokozódik. Elismerem, hogy rossz volt a példa, csak éppen ez jutott eszembe, hát leírtam. Ha tudtam volna, hogy buddhista vagy, akkor nem teszem. Sajnálom, ha ezzel megbántottalak téged vagy a dharmádat. Szerintem egyáltalán nem romboltad ezt a topikot, nagyon színvonalas hozzászólásaid voltak, szívesen olvastam őket. Valószínűleg nem sikerült jól kifejeznem, amit akartam közölni. Itt sokkal jobban meg van fogalmazva: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.