Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Jo cucc :)
Szep szammal figyelnek a tapellatok is.

...

(#2) smkb


smkb
őstag

Cikkben nem szerepelt, ebben is a HD4200 lesz 40 shaderrel?

Mindkét gyártó az Intel és AMD is karöltve úgy döntött, hogy az USB3.0 büdös?

[ Szerkesztve ]

(#3) FRENK1988


FRENK1988
veterán


Ez kissé fapados nem?
4pin CPU egy 6 magos processzorhoz? :U :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4) ftc válasza smkb (#2) üzenetére


ftc
nagyúr

Lehetetlen beletenni a támogatást ha a chipsetet már fejlesztik kb 1-2 éve...majd a köv. verziókban benne lesz

(#5) lezso6 válasza FRENK1988 (#3) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Most komolyan az baj, hogy az a 6 magos nem fog olyan bazisokat fogyasztani, hogy megelégszig a 4 tűs tápcsatival is? :U

Kezd olyan lenni mint amikor a kis sz@r vidkarikra aktív hűtést tesznek, mert attól optikailag gyorsabb. Na most alaplapoknál meg a 8 tűs tűpcsatitól lesz gyorsabb/jobb a rendszer, vagy mi? :F

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6) D.Orion


D.Orion
veterán

Áprilisban lecserélem a 785G-s mATX lapomat egy ilyenre, azt majd megmondom mennyit fejlődtek fogyasztás tekintetében(most is jók), mivel minden más komponens marad. Sideport még jó, hogy marad... bár most is lesznek olyan gyártók akik nem rakják rá. :(((

(#2) smkb: Igen ebben is elvileg az lesz, de asszem +100MHz-el lesz gyorsabb. Sztem HD4300(a név szigorúan tipp) lesz a neve. :)

(#5) lezso6: Én úgy vagyok a 8pin-el, hogy inkább legyen, de ne kelljen. Fordított helyzetben nagyobb copás a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#7) Joachim21


Joachim21
senior tag

Alig várom Oliverda cikkét a logouton, amiben ír az új lapkakészletről is egy leleplező cikket!

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#8) lorenzen


lorenzen
aktív tag

"Az USB esetében marad a 2.0-s verzió, ám ebből a lapka 14 darabot képes kezelni."

Jobban örülnek kevesebb USB2-nek, és legalább 2 darab USB3-nak. Külön USB3 kártyában nem érdemes gondolkodni. Drága és pazarolja a kevés bővítési lehetőséget.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#9) Crytek


Crytek
veterán

Kíváncsi vagyok mikor lesz már végre az alaplapokra integrálva egy 9600GT-nek megfelelő teljesítményű cucc :D Mert egy olyannal már lehetne hybrid sli meg minden egyéb.

Next PC Upgrade: 2022

(#10) kovsol válasza Crytek (#9) üzenetére


kovsol
titán

AMD -s lapokon szerintem soha nem lesz semmi féle SLI :D

May the Force be with you!

(#11) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Vajon mekkora SidePort ram lesz rajta? Jelenlegi chipseteknél problémát jelent, hogy 64-128Mb mindössze az SP, ha az ember szeretné használni az UVD egységet. HD filmek dekódolására + aero felületre szükség van 256Mb ramra a rendszer memóriából, de ilyenkor meg csak úgy szokott helyesen működni, ha a SP memória le van tiltva, csak UMA van...

Szóval tegyék csak rá szépen a 256Mb SP ramot. Vagy többet. :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12) FRENK1988 válasza D.Orion (#6) üzenetére


FRENK1988
veterán

Pontosan. De kicsit belegondolva: Az én Quadom (95W TDP) is akkor érzi jól magát ha mind a 8pin megy. De ha csak 4pin megy akkor elköszönök a tuningtól :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#13) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Sajnálom, hogy nincs USB 3.0, bár szinte biztos, hogy valamelyik gyártó modelljén lesz.
Az viszont okos dolog, hogy a SATA 3-as vezérlő integrálva van a chipsetbe, nem igényel külön lapkát. :)

(#14) Zanik


Zanik
addikt

A 4pin-es lapon én is meglepődtem! Elég lehet egy 6magoshoz?

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#15) lajthabalazs válasza lorenzen (#8) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Nagyon hype ez az USB 3.0, de minek is? Először is, nincsenek hozzá eszközök. Másodszor ha lesznek, milyenek lesznek? Mobiltelefon, ami igazából SD kártya olvasó, tehát ott lapul a szűk keresztmetszet a belső interfészen, ami valószinüleg USB 2.0. Külső merevlemez, amire ott az eSata szabvány? Fényképezőgép, amiből az ember egyszerűen kiveszi a CF kártyát, és beteszi egy SATA-konverteres olvasóba (10 dollár alatt az ára)? Monitor, amihez már most van három elterjedt digitális szabvány?

USB 3.0 kb annyira hasznos, mint a FireWire. Annyi előnye van, hogy van mivel visszafelé kompatibilisnek lennie, ezért szépen lassan be fog szivárogni. De nekem egy többletforintot sem ér a 2.0-hoz képest. Amikor éppen USB 2.0-s külső winchesterről jár a céges laptop, mert a belső vinyó titkos, meg egyébként se szemeteljünk, akkor nem nagyon látom értelmét még egy kicsit gyorsabbnak.

(#16) lajthabalazs válasza Zanik (#14) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Az is egy kicsit fura, hogy igy hajtjátok a PIN-eket. Mint ha az lenne a legszűkebb keresztmetszete az áram folyásának. Azokon a PIN-eken 12V megy, a processzor meg 1.2-őt kap. Ugyanaz a teljesitmény, tehát 10-szeres áramerőség. Ha ott kevés a 4 pin, akkor valószinüleg valahol máshol meg olvadni fog az alaplap,
135W-os procikhoz elég volt a négy tűs csatlakozó, most a 4 magsok 65-90W-ra vannak hitelesitve. Kis extrapolláció és kitalálható, hogy hány wattos lesz a 6 magos processzor.

(#17) radírfej válasza CPT.Pirk (#11) üzenetére


radírfej
senior tag

bár a tesztekben a 128 sideport + 256 bővített felállás mutatkozott a legjobbnak, de én is azon a véleményen vagyok, hogy 256sideport (esetleg még több) lenne ideális.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#18) Zanik válasza lajthabalazs (#16) üzenetére


Zanik
addikt

Én nem úgy értettem! Én most is egy 4pin-es lapban használok egy 4magost, csak valaki megjegyezte, hogy miért ilyet veszek, ha később ebbe a lapba a 6magos-t már úgyse tudom berakni.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#19) lajthabalazs válasza CPT.Pirk (#11) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Nem nagyon törik a gyártók magukat, hogy a diszkrét megoldásokkal konkuráló IGP-ket csináljanak. Valahol megértem. Amikor a P35-nél a 9300-as lapok egy tizessel voltak drágábbak, csak a méret-fanatikusok vették az NV lapot. Aki normál házba épitkezett, az jobban járt, ha a 10k-t elköltötte egy HD2400-asra vagy 8500GT-re. Szerintem nagyon szűk a kereslet egy olyan lapra, ami egy belépőszintű VGA és egy alaplap egyben, kicsivel drágábban, mint a kettő külön-külön.

Jó álmodozni egy alaplapról, ami magában elég mindenre, integrált processzor, integrált memória, integrált VGA, és fussanak rajta a játékok. De amikor a boltok polcaira kerülne egy Athlon Neo X2-es integrált HD4550-essel és 4Giga rammal, 65k-ért, akkor az ott is maradna a plocokon.

(#20) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Most ezt nem igazán értem, arról volt szó hogy a 890 DX 11 lesz és a 880 pedig dx 10.1.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#21) lajthabalazs válasza Zanik (#18) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Bocsánat, szerencsétlen volt a te hozzázólásod kiválasztása, csak sokan irták, hogy a 8 az igaz út. Persze meseszám, de ez önmagában nem elég műszaki válasz arra, hogy bizony az kell.

Egyébként szerintem inkább Bios-on múlik majd, hogy mi megy bele a mai lapokba. Nekem eddig minden processzor-váltásnál Bios-t kellett frissitenem, egyszer pedig az fordult elő, hogy régebbi volt a PCB reviziója, és ezért az újabb proci már nem ment bele (ASUS P5LD2, C2D procival). És eddig egy váltástól eltekintve mindig nőtt a teljesitmény, és csökkent a fogyasztás (valami celeron - D915 - E4300 - E6300 45nm). És persze az ilyen PCB és BIOS dolgok mindig csak akkor derülnek ki, amikor kijön a processzor, úgyhogy nehéz rá felkészülni.

(#22) Yutani


Yutani
nagyúr

Az a zöld ECS lap valahogy számomra az AMD-s EPOX lapokat idézi...

#tarcsad

(#23) smkb válasza lajthabalazs (#15) üzenetére


smkb
őstag

Akkor csak egy saját példa: samsung digitális képkeret ami működik usb vel minimonitorként is tökéletesen. Egy probléma van, hogy a frissítést 25 fps-el 800*480-ban nem bírja el az USB 2.0 mert kicsi a sávszél... látod csak ennyi. Ha lenne USB3.0 akkor szépen lehetne aggatni az USB is a monitorokat, képkereteket (főleg a nagyobb 10" felettieket akár) és a virtuális vga szépen kezelné őket, ugyanis alig visz el jelenleg is cpu teljesítményt amit én használok az is.

És ez csak 1 db felhasználási terület...

Másoltál már 1tb ot usb2.0 án keresztül? Hajrá... e-satától sem esek hasra.

[ Szerkesztve ]

(#24) VaniliásRönk válasza atti_2010 (#20) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Az RD890-nél diszkrét DX11 GPU-t írnak, nem IGP-t.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#25) old gray


old gray
addikt

Úgy látom, hogy semmi olyan új fícsör amiért érdemes lenne leváltanom a jól bevált AM2+ / ddr2 combo-m. A Thuban ugye fog menni AM2+ lapokban is? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#26) kennystyle


kennystyle
tag

Én arra lennék kíváncsi mikor oldják meg azt végre, hogy ha van IGP a lapon és benne mondjuk egy 5870 akkor az 5870et lekapcsolja amíg 2d-t futtat a cucc és csak akkor kapcsol be a diszkrét kártya amikor arra szükség van

(#27) gfefe válasza kennystyle (#26) üzenetére


gfefe
őstag

Az AMD ilyesmivel nem foglalkozott eddig.... Az nvidia lapok viszont tudták ha jól tudom... de ott meg lassulás volt tapasztalható a diszkrét kártya esetében

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#28) Male válasza Zanik (#14) üzenetére


Male
nagyúr

Mivel 140W-os procitámogatású lapokon is gyakran 4pin-es van... annál többet meg nem fog enni a 6 magos sem.

Yutani: Tiszta Epox hatás, nekem is ez ugrott be :)
Viszont a közös borda az északi hídnak és a FET-eknek... nem tűnik valami jó ötletnek.

[ Szerkesztve ]

(#29) ftc válasza Male (#28) üzenetére


ftc
nagyúr

hát az IGP annyira nem fűt... szóval semmi gond nem lesz vele.

A zöld lap ha jól olvastam a nem tuning verzió lesz.

(#30) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Bocs, semmi. :U

[ Szerkesztve ]

(#31) ThaBoss válasza ftc (#29) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Szerintem a HD4200 (785G) lesz tuningolva 700MHz-re, kapunk egy HD4300-at. 40-50°C-ra lehet számítani akkor, ami meg már relatív, hogy sok vagy kevés.

(#32) lajthabalazs válasza smkb (#23) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Azt gondolom tudod, hogy nincs USB-s merevlemez. SATA-s merevlemez van, amihez illesztenek egy kis áramkört, ami USB-re illeszti a SATA-t. Az eSATA-tól tényleg nem kell hanyat esni, mert csak drót, a SATA vezérlőig, a winchester SATA-s felületétől. Egyszerű, és cserébe gyorsan működik. Bármit teszel közé, gyorsabb nem lesz. Miért másolnék akkor terrabyte-ot akármilyen USB-n?

És mi számolja a képet az USB-s monitorhoz? A processzor? Mert akkor lehet, hogy hiába lesz neked Full HD USB-s monitorod, nem fog azon frissülni semmi. A videokártyán meg továbbra is DVI, DSub, HDMI, Display Port.

(#33) acsa77


acsa77
tag

Egy kicsit nehéz felfogásúak az AMD marketingrészlegén: pár évvel ezelőtt is azért indult be ismét rendesen az Intel szekere, mert helyesen úgy alakult, hogy elsődlegesen a mobil platform irányából fejlesztett a 2003-as Banias óta - illetve annak sikerét igazolta a piac. Hiszen a mobil platform az elsődleges régóta. A jóval kisebb AMD rájöhetne, hogy neki ez még inkább létfontosságú. Rengeteg vásárlót vesztettek pusztán azzal, hogy nem volt elég jó a platformjának energiagazdálkodása. Az asztali/szerver változatnál ez nem volt annyira fontos, így csak egyszerűbb megoldásokat választottak, viszont ezért nagyon nehéz és drága külön átalakítani mobil platformra. Nem hiába késtek mindig annyit, és az eredmény sose volt jó. Ha már annyit másolt az Intel róluk, egyből azonnal visszamásolhattak volna többet. Hiába elégedtek meg azzal, hogy úgyis sokkal szarabb volt a P4, az Athlon64-el egy évben megjelent Baniast kellett volna nézni.

Magyarán az új chipkészletet is elsősorban mobil platformra kellett volna alapozniuk. Így viszont csak egy rétegtermékbe döntik a pénzt.

(#34) gyiku válasza ThaBoss (#31) üzenetére


gyiku
nagyúr

alapfeszen megy az most is 700on ;)

hüllő

(#35) ftc válasza ThaBoss (#31) üzenetére


ftc
nagyúr

Én úgy számoltam, hogy a hűtőből jövő levegő segít a lehűtésben illetve a táp is szív el meleget onnan.azaz vállalható

(#36) D.Orion válasza gyiku (#34) üzenetére


D.Orion
veterán

Kis plusz feszültséggel meg megy az 1000-ren is. :U Az új chip-nek maximum annyi előnye lehet, hogy még jobb az energiagazdálkodása. Azt pedig már csak remélni tudom, hogy a Hybrid CF már működni fog újabb vga-kkal is. 785G esetében édeskevés amit a Hybrid CF-ből ki lehet hozni.

[ Szerkesztve ]

(#37) acsa77


acsa77
tag

Biztos, hogy van belső küzdelem a cégben, mert a Neo család is csak mostanában alakult ki rendesen végre. Így már mernek többen notebookot építeni rá. Mindeközben már az Atommal egy időben akarták kihozni, megelőzve a az Intel SU sorozatot is. Most viszont kb. két év késésben vannak. A marketingesek olyan durva hibát is elkövettek, hogy amikor volt egy adott platformjuk, általában valamiért kibocsátottak (illetve meghagytak) egy szándékoltan, fölöslegesen hendikepes változatot is, és többnyire ez utóbbi került a notebookokba. (Rosszabb fogyasztás alacsony terhelésnél, gyengébb integrált vga.) Egy "üldöző"-nél ez megengedhetetlen, banális, alapvető hiba. Kizárólag a jobbikat lett volna szabad eladni, esetleg egy kicsit olcsóbban - lényegesen többet adtak volna el.

(#38) ThaBoss válasza gyiku (#34) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Hamarosan én is meghajtom, azzal még eddig nem foglalkoztam :B
NOS-al nyomtad, vagy BIOS-os?

ftc #35: Ha még mellé lesz olyan, mint a Giga és (már) az ASUS "2oz PCB" technológiája, azzal még számítani lehet -5-10°C-ra (szerintem) :) És tényleg simán vállalható. További fokokat nyerhetünk 40nm-es eljárással, de ez szinte biztos hogy nem így lesz, marad az 55-ös, hogy kipucolják a régi lapkákat (szintén csak szerintem :) ).

[ Szerkesztve ]

(#39) smkb válasza lajthabalazs (#32) üzenetére


smkb
őstag

Te most idejöttél és okítasz mindenkit ? :)

Képzeld ismerem az átviteli szabványokat és azok sávszélességét is. És képzeld mivel használom azt a képkeretet TUDOM, hogy mennyi cpu terhelést jelent neki a virtuális vga ( mégegyszer ideírom neked, hogy mezei fejszámolással is kiszámolhatod, hogy az USB2.0 kevés sávszélességben, de egy 3.0 elég lenne. Nem a cpu terhelés a keskeny keresztmetszet, hanem az usb2.0). Bőven el tudna látni akár 8 usb monitort is a cpu-m, amennyiben az usb2.0 sávszélen átmenne a tömörítetlen stream. Légyszíves nézz utána, mennyibe kerül kb 8 monitor vezérlése diszkrét videokártyák segítségével, és ez kb mekkora fogyasztást igényelne. Hidd el annak ellenérem, hogy persze a te környezetedben ilyet sem használnak, lenne arra igény, hogy olcsón akár 10-15" os kijelzőkön 8-10 féle különböző teljesképernyős információt jelenítsenek meg. Ebben az esetben ez megoldható lenne, nagyon olcsó kijelzőkkel, és mindössze egy gépen 1 db igp-vel és 8 virtuális monitorral ami 0 ft.

(#40) lajthabalazs válasza gfefe (#27) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Én is hallottam ilyesmit, de csak nVidia lappal és nVidia kártyával. Szerintem is sokkal okosabb lenne ez, mint a Hybrid Crossfire-rel vakitani a népet. Azt a diszkrét VGA-t, amit érdemben támogat az IGP nem érdemes megvenni az IGP mellé.

(#41) ftc válasza lajthabalazs (#40) üzenetére


ftc
nagyúr

hát NV is leállt vele mivel nem működött megfelelően...

(#42) TESCO-Zsömle válasza lajthabalazs (#32) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azt gondolom tudod, hogy nincs USB-s merevlemez. SATA-s merevlemez van,

Meg IDE, ZIF, CF2, stb... És ezek se csatlakoznak direktbe az eSATA portra. Sőt. Előbb találsz hozzájuk USB átalakított, mint eSATA-t.

Arról nem veszélve, hogy az eSATA az eSATA. Arra nem dugsz egeret, vagy nyomtatót, vagy bármi mást, csak adattárolót, azt is a belső portok számának rovására.

Az USB3 azért életképesebb, mert negyobb a lefedett területe. Gyak bármit rádughatsz, még saját készítésű áramkört is.

FireWire jobb volt, mint az USB, ahogy az eSATA is jobb (valamire), mint az USB. Mégis alól maradt a csatában, mert az USB elöbb jött, és könnyebb volt támogatást csinálni hozzá, mert gyszerübb protokollt használ.

És innentől kezdve vége is a dolognak. Az eSATA ugyanolyan mellékpályára kényszerül, mint a FireWire, talán még nagyobb vele szemben az USB előnye, mivel még több helyen van. Igaz, a 3.0-ás nem lesz gyorsabb az 1.1-es portra dugva, de nem (annyira) lesz szűk keresztmetszet ott, ahol 3.0-ás port és eSATA is van.

És azért valljuk be. Azokat az adattárakat, amiknek az USB3 is szűk keresztmetszet, nem hurcibálni vesszük.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43) Thrawn válasza kovsol (#10) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem hivatalos megoldással működik az SLI bármilyen chipkészlettel :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#44) lajthabalazs válasza smkb (#39) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Néztem én is azt a monitort, 19k volt, 800x480. Ugyanakkor vettem ismerősömnek 17k-ért egy 15"-ost. 1280x800as felbontással. Majd hároszor akkora felület. Úgyhogy a nagyon olcsó kijelző szerintem kicsi csúsztatás.

Egy 1920x1080 as 22"-os monitor felülete 7.5 szer akkora, mint a 8"-osé. Felbontása 6 szoros. Ára 3 szoros. Úgyhogy igen, ide jöttem, hogy ajánljam neked, hogy ha jó játéknak is tűnik egy USB-s monitor, akkor ha olcsón akarsz egy munkaállomost létrehozni, akkor tanuld meg használni az ablakokat, amiket a Windows felajánl, mert lényegesen olcsóbban jössz ki, mintha minden 800x480 pixelt külön monitoron ábrázolsz.

Abban igazad van, hogy ha nem változik igazán a kép, akkor bőven elég a processzor. De akkor bőven elég a 10 FPS is. Gondolom, annál gyorsabban nem gépelsz.

(#45) gfefe válasza lajthabalazs (#40) üzenetére


gfefe
őstag

Valóban jó lenne ha le tudná a diszkrét kártyát is kapcsolni ez az integrált... bár nekem sohasem voltak túlzottan nagy igényeim erre az irányra... annyira sok áramot nem takarítunk meg ha egy 5770 es vga val számolunk pl.... kibírja a felhasználó... akinek meg több pénze van és nagyobb vga-t vesz az bírja fizetni az áramot is ;]

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#46) lajthabalazs válasza TESCO-Zsömle (#42) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Ok ok, valószinüleg jó lesz valamire az USB 3.0 is. De hogy most azonnal kelljen rátenni minden alaplapra, mert anélkül az új AMDs chip-készlet nem is jó igazán, erősnek tartom.

Amiket felsoroltál, azoknak a nagy részéhez elég az USB 2.0 is. Előbb utóbb tényleg minden 3.0-ás lesz, és nagyot fognak akasztani a gyártók, amikor kijönnek az első USB 3.0-s pendrive-ok, meg USB 3.0-s egerek, mert a but tömeg ujjongani fog, és kiadja a különbözetet. De egy pendrive-ban nem az SUB a szűk keresztmetszet. Irási sebesség 5MB/s, ezen kellene dolgozni. 60MB/sec-el az emberek nagy része boldog, az eszközök nem tudják kihasználni, nem a szabvány - eltekintve az USB-s monitortól, ahol csak egy kis veszteségmentes tömörités kéne, hiszen egy fehér háttren fekete betűs kép elég jól összenyomható.

Az eSata igaz, hogy alaplapi SATA vezérlőt foglal, de lássuk be, az USB 3.0 is alaplapi USB 3.0 vezérlőket foglal :) És a Sata-eSata átalakitónál olcsóbb áramkört elképzelni is nehéz.

(#47) Zanik válasza lajthabalazs (#44) üzenetére


Zanik
addikt

Én nem akarok belefolyni a vitátokban, de szerintem kicsit elbeszéltek egymás mellett. A legjobb az lenne ha smkb leírná, pontosan mire is használna 8db usb-s monitort, mert kicsit speciális területnek érzem a dolgot, meg aztán kicsit furdalja is az oldalam a kíváncsiság.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#48) Oliverda


Oliverda
félisten

"A 890GX jelzésű északi vezérlőhíd az eddigi információk alapján DirectX 10.1-es API-t támogató integrált grafikus magot kap..."

Amennyiben valóban DX 10.1-es lesz akkor hogy fog menni CF-ben a kisebb 5000es kártyákkal?

"AMD Dual Graphics: Possibility of combining performances of the IGP of the RS880 with the forthcoming entry level GPUs from the Cedar and Park ranges."

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#49) gyiku válasza ThaBoss (#38) üzenetére


gyiku
nagyúr

csak bios. vantage topikba n van 1000mhz-es eredmeny is ;)

hüllő

(#50) Móci


Móci
addikt

Jó kis chipset lesz ez, szerintem ilyennel szerelt lapra fogom cserélni a mostani konfigomat.
Azért pár darab 3.0-ás usb elfért volna... Nagy kár, az sokat dobna rajta.
Az a zöld ecs lap valami iszonyat gagyin néz ki, a másik tetszetősebb.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.