Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) <NewL>


<NewL>
addikt

az iP5 meg csak fehér lesz:D

There's an app for that

(#2) Duree


Duree
veterán

Hát nem is tudom,hogy ki fogom e birni addig.Azt nem értem,hogy miért nincs fehér,miért nehezebb gyártani?

duree54

(#3) bolondember válasza Duree (#2) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

olyanokat olvasni, hogy a proximity (hívjuk távolságérzékelőnek inkább, bár az se jó - közelség inkább?) sensor-t zavarja meg (fehéren átszűrődik a fény vagy mi).

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

Az lesz a modellfrissítés, hogy fehér színben is kapható lesz! :D

(#5) #56573440


#56573440
törölt tag

hmm kíváncsi vagyok mi lesz az új modellfrissítésben. valahogy kissé szkeptikus vagyok :DDD

(#6) GALARDO


GALARDO
addikt

Én tavaszra tervezem a vételt lehet fehéret veszek.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#7) Jadro válasza hemaka (#4) üzenetére


Jadro
veterán

Gonosz. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#8) jacis válasza GALARDO (#6) üzenetére


jacis
nagyúr

Ha már addig vársz akkor már jobban jársz ha az i5-t veszed.
Mondjuk lehet ,hogy nem hülyeség, hogy az i5 az az i4 fehér változata lesz :P

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) #71321344 válasza bolondember (#3) üzenetére


#71321344
törölt tag

akkor mégsem a vakító fehér szín előállítás a probléma?

amúgy jól néz ki fehérben, csak állóképeken gagyinak hat, mert műanyag hatást kelt és az üveg/műanyag részek élei árnyékot vetnek a készülékre és olyan, mintha perem lenne az anyagok szélein.

(#10) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Hmm azért Fehérben sokkal másabb :D Valahogy.. nagyon szép.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#11) EczkE


EczkE
addikt

Bóvli hatás befigyel.

Asszem mindenféleképpen!

(#12) <NewL> válasza EczkE (#11) üzenetére


<NewL>
addikt

:DDD
a fém-üveg kombó bóvli?:D - akkor a sok recsegős-ropogós festett műanyagházas telefon milyen?

There's an app for that

(#13) Wolverine válasza bolondember (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

Én meg speciel azt hallottam, hogy nem tudott az előlap és a gomb gyártója eddig egyforma fehér színt összehozni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14) bolondember válasza Wolverine (#13) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ö.

ez fotosop. szerintem. Nem várni kell, hanem másik gyártót keresni. Van ott zsé.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#15) Ricardo válasza Wolverine (#13) üzenetére


Ricardo
félisten

Minden héten más az ok :DDD

A lényeg az hogy lassan sikerül a fehér változatot is összehozni.

(#16) Xaels válasza EczkE (#11) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem is. Ezzel a fehérre színezett vagy festett üveggel olyan hatása van mint az előző generációk fehér műanyag hátlapjának. Az sem tetszett, így ez sem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) joey04


joey04
titán

Még jó, hogy nem vártam rá. pedig döbbenetesen szép, sokkal jobban tetszik fehérben, de így...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) plus44


plus44
veterán

Ebből semmi nem lesz, majd az 5 kapható lesz fehérben is...valamikor.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#19) B1T3


B1T3
addikt

Nekem nem tetszik annyira a fehér. Persze teljesen szubjektív. Inkább adnék egy ilyet egy nő kezébe, a férfiaknak pedig maradjon a fekete! :)

(#20) GALARDO válasza jacis (#8) üzenetére


GALARDO
addikt

Mostanában nem nagyon figyeltem a mobil piacot nem is tudtam hogy lesz i5.Kérdés az hogy mivel jobb az i5?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#21) Ricardo válasza GALARDO (#20) üzenetére


Ricardo
félisten

Minden évben jön az új Iphone.

(#22) #56573440 válasza GALARDO (#20) üzenetére


#56573440
törölt tag

a kérdés költői volt? :DDD gonosz off

természetesen azon kívül hogy lesz nem nagyon szivárgott még ki róla infó, ami érthető mert most a 4-et kell eladni. talán majd a karácsonyi raktársöprés után csorgatnak valamit, vagy amikor elindul a megszokott felvezető promózás

(#23) mrlujoak


mrlujoak
veterán

El sem hiszem, hogy a nagy Apple is képes csúszni... Na de ennyit?! ;]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#24) joey04 válasza mrlujoak (#23) üzenetére


joey04
titán

Még szerencse, hogy csak egy színvariáns késik, nem a konkrét készülék. Más gyártóknál sajnos ez is előfordul, sőt, ott a piac igényeihez képest eleve későnek tűnő kiadási dátumot sem tudják tartani sokszor. és még ha a konkrét hw el is készül, szoftveresen nevetséges lemaradásban van ezután is.

ez duplán bagoly mondja esete. nem csak a késés, de a viselkedésed miatt is. sajnálatos :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) mrlujoak válasza joey04 (#24) üzenetére


mrlujoak
veterán

Mivan, már csak sárdobálással meg személyeskedéssel tudsz reagálni?!
Szánalmas...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#26) ferke170


ferke170
tag

Ez nagyon komoly hír, tudom miért nem vettem eddig, mert erre vártam.

(#27) jacis válasza joey04 (#24) üzenetére


jacis
nagyúr

Én megvárom ezt az általad említett lemaradott telót :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#28) joey04


joey04
titán

Fehér iPhone 4 – lehetséges ok a csúszásra

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) joey04


joey04
titán

Nyomokban fehér iPhone-t tartalmaz

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) Ricardo válasza joey04 (#29) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha ez hagyomány lesz akkor végre nem csak egy készüléket fog bemutatni évente az Apple. Lesz a hagyományos bejelentés a szokásos időben, és lesz a fehér variáns leleplezése minden februárban :D

(#31) joey04 válasza Ricardo (#30) üzenetére


joey04
titán

ha ez igaz, akkor nem lesz gond a jövőben a fehér variánssal.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Fehér színben nagyon szép.

(#33) GALARDO válasza rayoliviero (#32) üzenetére


GALARDO
addikt

Én maradok a feketénél. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#34) rayoliviero válasza GALARDO (#33) üzenetére


rayoliviero
veterán

Már van lehetőség fehérré alakítani. De én ezt soha nem fogom megcsinálni.

(#35) rayoliviero válasza GALARDO (#33) üzenetére


rayoliviero
veterán

Feketében is nagyon szép, én is maradok annál, de a fehér szerintem amúgy szebb.

(#36) GALARDO válasza rayoliviero (#34) üzenetére


GALARDO
addikt

Akkor inkább ez: [link] :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#37) runner 125 válasza rayoliviero (#35) üzenetére


runner 125
nagyúr

Senkit nem akarok megsérteni, de egy fehér telefon szvsz boozys, lányoknak való. Fekete férfias, elegáns.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#38) Aftereffect válasza GALARDO (#36) üzenetére


Aftereffect
tag

Szép. Te bevállalnád?

(#39) Ricardo válasza GALARDO (#36) üzenetére


Ricardo
félisten

Érdekes variáció. Veszel egy ilyet, és tuti nem jön sok szembe az utcán :)

(#40) runner 125 válasza Ricardo (#39) üzenetére


runner 125
nagyúr

..és ez szerinted szép? Pontosabban Te bevállalnád? :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#41) GALARDO válasza Aftereffect (#38) üzenetére


GALARDO
addikt

Simán! :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#42) Ricardo válasza runner 125 (#40) üzenetére


Ricardo
félisten

Eladnám. Nekem az alma telefonja csak az ára miatt kellene, színétől függetlenül.
Ettől etlekintve bevállalnám. Ha meg gond adódna menne rá egy tok. Az úgy is ajánlott rá.

(#43) GALARDO válasza Ricardo (#42) üzenetére


GALARDO
addikt

Én tokba tartom nem szeretnék sérülést látni. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#44) joey04 válasza GALARDO (#36) üzenetére


joey04
titán

A "hátlap" tetszik, de elölről csúnya. inkább a fehér. eleve azt akartam venni, de ennyit nem vártam/várok rá.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

Nekem nagyon nem tetszik a fehér, ugyanúgy, ahogy a sima MacBook-ban sem.

(#46) Ricardo válasza joey04 (#44) üzenetére


Ricardo
félisten

Arról gondolom még semmit nem tudni hogy az 5-ös iphone jön e fehérben :U
ha van egy kis eszük akkor a megjelenéskor egyszerre jön a két szín. tarolhatnának vele, és kiköszörülnék ezt a "csorbát" is.

szerk: Szerintem még szálcsiszolt alu házban lenne szép. [link]

[ Szerkesztve ]

(#47) runner 125 válasza Ricardo (#46) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szálcsiszolt házat a 4-eshez is lehet kapni nemde? Legalábbis nekem úgy rémlik, mint ha láttam volna.

(#42)

:DDD

Ez is egy hozzáállás. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#48) joey04 válasza runner 125 (#47) üzenetére


joey04
titán

lehet

46: nem tudom, remélem igen. bár szerintem azt kihagyom és majd a 6ra (vagy ki tudja mi lesz a neve) mozdulok rá.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#49) rayoliviero válasza runner 125 (#37) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szerintem nem b*zis. Sokan amúgy a feketét tartják szépnek pl. drágább kocsiban is, mert az elegáns. Még mindig a legtöbb ML és X5 fekete, de nekem abból is a fehér tetszik. Fehérben sokkal különlegesebb, nem olyan átlagos külsejű.

(#50) runner 125 válasza joey04 (#48) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jól rémlett, ezek kifejezetten tetszenek, ha szifonom volna még le is cserélném.

Gazsi00

Ebben nem fog senki meggyőzni. ;]
Pl. fehér nadrág, fehér felsővel - az életben nem tudna rávenni senki, h én felvegyem.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.