Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) X2N


X2N
senior tag

Be fog égni. :))

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#2) joey04 válasza X2N (#1) üzenetére


joey04
titán

de be ám.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) Jose73


Jose73
tag

Win alatt javasolt a Tálca automatikus elrejtése, asztali ikonok törlése, és e wallpaper használata. :DD

(#4) SidCorky válasza Jose73 (#3) üzenetére


SidCorky
senior tag

Megijedtem, hogy rajta maradt valami a screenshoton, aminek nem kellett volna, de mondom nem is screenshotoltam, hanem mentettem. :D A frászt hoztad rám...

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#5) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Jó lesz ez, csak majd jöjjenek asztali 24-32 colosak is, és ne 1,5 millióért...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) Segal


Segal
veterán

Ezt nevezem én marketingnek.
Ha 120hz-es termékkel szeretne valaki megjelenni akkor a 60 az sz*r, de a 120 az qrvajó.
Ha 240hz-es kijelzővel akkor a 120 is sz*r.
360 esetében még a 240 sem elég.
Viszont ha csak 90hz-re futja akkor a 120 is sok :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7) Fred23 válasza X2N (#1) üzenetére


Fred23
nagyúr

A kérdés csak az, mikor. Ha 5 évet kibír, akkor részemről oké.

(#8) bteebi


bteebi
veterán

Tőlem aztán lehetne 60, vagy 75 Hz-es is, pont lesz*rom (egy laptopnál pont nem mindegy??), csak legyen elérhető nagy tételben, többféle méretben, elfogadható áron.

Aztán lassan már jöhetnének a TV-ik is. Kezdhetik nyugodtan 32-40"-lal is, elég lesz egy évvel később a 48-49/55/65/75-77".

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#9) Reggie0 válasza Segal (#6) üzenetére


Reggie0
félisten

Ugy latszik nem ertetted a szoveget. Azt mondtak, hogy a 90Hz-es OLED panel utanhuzasa jobb, mint a 120Hz-es LCD panele. Tehat nem a kepfrissites, hanem az utanhuzas, azaz az on->off valaszideje a pixeleknek.

(#10) LionW


LionW
tag

Kiadhatnák ezeket "hordozható" monitorként laptop nélkül. Harmadlagos monitornak tökéletes lenne egy jó álvánnyal, 10 bit, tökéletes kontraszt, jó színmegjelenítés. Fotósoknak, videószerkesztőknek hasznos lenne.

(#11) bteebi válasza LionW (#10) üzenetére


bteebi
veterán

Szerintem ezeket a hordozható monitorokat tabletnek nevezik. Be lehet égetni őket, de azért meg kell dolgozni érte...

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#12) ALBY válasza LionW (#10) üzenetére


ALBY
senior tag

Rendszeresen használom a Samu S6 Tabletemet PC mellé plusz monitornak, csak a spaceDesk progi kellett hozzá. (10" kúúhádé+)
Notebook mellé is ez egy jó hordozható alternatíva, persze csak ha amúgy is tudsz mit kezdeni egy tablettel és úgyis ott van.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#13) Jose73 válasza SidCorky (#4) üzenetére


Jose73
tag

Áh, azt off-ba írtam volna :D De azért sorry. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.