Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Z04RD


Z04RD
csendes tag

Még nem próbáltam ki, és bár ki fogom, nekem ár borul egy dolog a progival kapcsolatban.
Feltételként figyeli, hogy hol vagyok. Gondolom ezt sem kézzel kell a kényelem miatt beállítgatni, így valószínűleg a GPS fut a háttérben, ami meg mint tudjuk jól tudja zabálni az akksit. Ennek fényében egy ilyen feltétel, hogy ha az akksi 15% alatt, és nincs töltőn, és NEM VAGYOK OTTHON, akkor már elnézést, de b@szhatom, mert hiába kapcsolja ki a Wi-fi-t (amit biztonsági okokból KIZÁRÓLAG kézzel kapcsolok ki és be, ha KELL, ahogy a mobil netet és a BT-t is), meg bármit, ha az egyik legerőforrásigényesebb funkció meg tovább fut. :S Így lehet, hogy okos, de pazarló. Mintha egy V8-asból akarnék környezetbarát takarékos hibridet építeni. :S Ez csak nekem fura???
Meg szintén egyéb okokból, nem szeretem, ha a GPS állandóan megy, mivel a facebook, a google, meg ki tudja még hány alkalmazás ami szépen szipolyozza a tartózkodási helyemet, szépen feltérképezi a napi mozgásomat, hogy mikor hol merre járok. :S Tudom, paranoiás vagyok, és miért félek attól, hogy engem a kis jelentéktelen porszemet így figyelik, akkor inkább ne is netezzek, meg ne akarjak se okos telefont, se semmilyen modern technológiát használni, de ettől függetlenül ez nekem elég fura.

Van rajtam egy kockás szoknya, nem vagyok még hozzászokva!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.