Hirdetés

2020. március 31., kedd

Gyorskeresés

(#1) Tutu7030

Tutu7030
(veterán)

Használd egészséggel! :C

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29)

(#2) total90 válasza Tutu7030 (#1) üzenetére

total90
(veterán)

Köszi :R

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#3) EkSYS

EkSYS
(senior tag)

Helló!

Tud itt valaki egy jó táskát ajánlani amibe elfér egy 70-200-as egy váz, plusz 3 közepes obi? (ja és nem kerül 100k-ba?)

Eki - az eredeti

(#4) Jhonny06

Jhonny06
(addikt)

Gondoltam, hogy egy Crumplerről lesz szó, a világ legjobb táskái. Nem olcsóak, de tényleg nyújtják azt, amit hirdetnek. Vízálló, elnyűhetetlen anyag. Több éve nyúzok már egy Weenie-t és olyan az állapota, mintha most vettem volna le a polcról a boltban, pedig pár hónappal ezelőttig csak azzal közlekedtem, szétáztam vele nem egyszer, stb., ráadásul nem is nagyon vigyáztam rá - ezek szerint nem is kell. Még anno a pesti Crumpler boltban vettem, csak az azóta bezárt, az egyetlen volt itthon, kár. A legtöbb Apple boltban azért van választék belőlük, de majd ha újra veszek, akkor a crumpler.eu-ról fogom megrendelni.

EkSYS: crumpler.eu-n nézz körül, a fotóstáska kategóriában, vannak olcsóbb darabok is, de egy jobb nem lesz olcsóbb 20-30k-nál, ezek drága cuccok.

[ Szerkesztve ]

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#5) total90 válasza Jhonny06 (#4) üzenetére

total90
(veterán)

Számomra sem volt tök ismeretlen a márkanév, de azért utána néztem és láttam, hogy bizony nem rossz. Azért is mertem rátenni a voksom.
Tényleg elég masszív cucc, jó anyaghasználat... elégedett vagyok vele.
Az ára valóban kicsit riasztó volt, de ha mind annak, amit olvastam róla, csak felét nyújtja, akkor már megérte :K

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#6) lorcsi

lorcsi
(addikt)

jó a cikk nagyon :)

most próbálok venni az s1500-hoz tatyót, friss tulajként
mire figyeljek vásárláskor ?
az MM-ben láttam oylan 2500 körül egy egyszerűbbet...mint a tied a képen..olyasmi
KATA is volt, de 10k-t nem adnék ...amúgy is csak hobby fotos vagyok

[ Szerkesztve ]

(#7) EkSYS válasza Jhonny06 (#4) üzenetére

EkSYS
(senior tag)

köszi! :R

Eki - az eredeti

(#8) hemaka

hemaka
(nagyúr)

jó kis teszt volt köszi:)

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️

(#9) laleh

laleh
(addikt)

De komoly !!! ;)

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés -> törött iphone Apple Watch

(#10) bubi92 válasza EkSYS (#3) üzenetére

bubi92
(őstag)

tessék

korrekt srác én is tőle vettem a mostani kissebb crumpleremet.

és persze én is csak ajánlani tudom a crumplereket. bosnyáktól örsig gyalogoltam egyszer zuhogó esőben. alsógatyám vizes volt, viszont a táska belülről mintha sütött volna a nap.

(#11) StoneBridge

StoneBridge
(senior tag)

Néhány éve ilyen táskát adtak ajándékba a d40x-hez, azóta megvan a táska, főleg utazáskor kapom elő. Minőségi és kényelmes darab a vastag vállpánt miatt. :)

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#12) _Oscar

_Oscar
(aktív tag)

Én anno PhotoHall-ban vettem 10k-ért. Tetszik rajta, hogy semelyik zippzár sem működik értelemszerűen. Nehezebben szabadítanak meg a gépemtől a buszon. Minőségileg kiváló, kényelmes. Jól pakolható. A Pentaxom imádja :-)

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#13) kricsi81 válasza EkSYS (#3) üzenetére

kricsi81
(senior tag)

Lowepro Flipside 400 AW.

kovacsrichard.hu

(#14) TayRol

TayRol
(veterán)

Pont jokor, en is ebben a cipoben jarok es szinten hatitaskat neztem.:)

Jocikk!:)

(#15) Boxi88

Boxi88
(őstag)

Egész jó kis táska, a cikk is korrekt (Grat), használd sokáig a táskát! ;)

(#16) total90 válasza lorcsi (#6) üzenetére

total90
(veterán)

Köszi. Én a Lowepro Edit 110-et merem ajánlani. Jó kis váll táska, elfér benne az S1500 szépen és még marad hely a többi tartozéknak is.

(#8) hemaka & (#9) laleh

Köszi-köszi :R

(#10) bubi92

Mindenki azzal van, hogy elnyűhetetlenek a Crumpler táskák, hát nagyon remélem :)

(#11) StoneBridge

Engem is megdobhattak volna csak úgy vele :B

(#12) _Oscar

10k? Huh, akkor mostanra jól felment az ára :U

(#14) TayRol

Köszi, merem ajánlani a táskát.

(#15) Boxi88

Kösz.

(#17) 8nemesis8

8nemesis8
(veterán)

Jó kis írás.

(#18) Misi1979

Misi1979
(őstag)

Jómagam 3 crumplert nyúzok, többek között egy ilyen fotóstáskát is, nagyon strapabíró.

Mondjuk nem olcsó, az biztos:)

egy kis reklám: épp van egy eladó egyedi crumplerem:)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#19) TayRol válasza lorcsi (#6) üzenetére

TayRol
(veterán)

szuleimnek ilyent vettem s1800-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#20) lorcsi válasza total90 (#16) üzenetére

lorcsi
(addikt)

jól néz ki de kb. olyna mint a marco polo ami vagy 2ezerrel olcsóbb

gondolom valami különbség mégis van :F de mi lehet
talán a szivacsozás vastagsága?
gáz ha vékonyabb valamivel?
ezt nézegettem anno az MM-ben is, hogy ennek a marco-nak nem volt annyira vastag

(#21) bubi92 válasza Misi1979 (#18) üzenetére

bubi92
(őstag)

te vicces gyerek vagy:D

(#22) t_a_m_a_s válasza EkSYS (#3) üzenetére

t_a_m_a_s
(őstag)

Én tamrac hátizsákot használok, mindenféle konfigurációhoz találsz méretet és kialakítást (hátizsák, oldaltáska...). Szerintem jó minőségűek, variálható a belső kialakításuk és jó az ár/érték arányuk.

total90: használd egészséggel a zsákot is, a gépet is :C Aztán ha lendületbe jössz, hamar kinövöd majd, hisz ahogy látom, az alsó része már a jelenlegi cuccaiddal tele van ;) Amire még számíthatsz, hogy előbb-utóbb a táskádban fog landolni: lenspen, rendszervaku+akksik, pár szűrő, esetleg 1-2 fix. Hidd el, tapasztalatból mondom. Én is duplakittel kezdtem, aztán szép lassan elkapja az embert a gépszíj :DD
#16: és nem csak elnyűhetetlen, de ha jól tudom, élettartam garanciás is.

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#23) cellpeti

cellpeti
(veterán)

jó cikk nagyon...

azért rendesen el vannak szálva az árakkal.

Egy notebook hátitáska: 100€ - 150€ - hülyék ezek? Én 1500Ft-ért vettem hátitáskát a Tescoban és még mindig táska pedig 2 éve vettem. Van benne egy belső rész, oda befér a 14,1" noti és kész. Nem 35kért! :W

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Pro || Thinkpad W540

(#24) _Oscar válasza cellpeti (#23) üzenetére

_Oscar
(aktív tag)

Ne keverjük a szezont a fazonnal...
Tényleg drágák a táskáik, de nem véletlenül. Minőségibb anyaghasználat, vastagabb párnázás körben, starpabíró varrások-fülek-akasztók, nem mellékesen garanciát is vállalnak rá.

Ha már notitáskát emlegetsz, nézz meg egy legolcsóbb táskát és egy 15ezres Dicotát, Samsonite-ot, vagy Belkint. 15-ért kisebb sérülésektől meg is védik a géped. Egy 1500 pénzért vásárolt táska talán a felületi karcoktól védi a géped. Az utcán elejted a géped, nekedmennek vagy hasonló mindennapos "baleset" után az olcsóbból lehet, hogy törött kijelzővel veszed ki a gépet. Marha kellemetlen 60+ munkadíjért kijelzőt cseréltetni, amikor egy komolyabb táska nevetve megvédte volna a géped.

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#25) cellpeti válasza _Oscar (#24) üzenetére

cellpeti
(veterán)

persze ebben igazad van...,de akkor is túlzás sztem

(#26) Tim82 válasza cellpeti (#25) üzenetére

Tim82
(nagyúr)

Egyszer estem bringával, amikor noti volt a hátizsákomban. (Az nem egy Crumpler volt, hanem egy Lenovo Backpack.) A noti gond nélkül megúszta (igaz, Thinkpad volt), én nem, elég rendesen összevéreztem az aszfaltot. A hátizsákon meg keletkezett két szakadás és kész.

Ezért az ilyen cuccok felára. Szerintem megéri. Azóta beruháztam egy Logitech Kinetik Backpack-re is, az még sokkal jobb, mint a valahai Lenovo hátizsákom, bár bringázáshoz azért túl nagy és nehéz.

Egyébként biztonsági játékos meg még Zeroshock tokot is vesz a notihoz.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - JVC HA-S500 fejes, desktop DDR2 modulok, mobil i3-4000M proci eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#27) cellpeti válasza Tim82 (#26) üzenetére

cellpeti
(veterán)

ilyen Zeroshock tokom nekem is van :)) , csak az a baj, hogy 14,1 a notim, ami nekem van az meg 15,4es

[ Szerkesztve ]

(#28) dave666

dave666
(aktív tag)

Köszi a jó írást :R
A Crumpler márka nem ismeretlen számomra "a világon a legjobb táskákat készítik" :K

Dave666

(#29) Z-o-t-y válasza dave666 (#28) üzenetére

Z-o-t-y
(tag)

Hali, jó kis írás, és hasznos, én is hasonló cipőben járok, épp most vettem meg első tükrös gépemet (a tied és a canon 500D között vaciláltam végül utóbbi maradt) nagyon szeretem, de hordtáskára már nem maradt kavics, majd februárba, de én ilyen övtáskaméretűre gondoltam inkább amibe szintén van a vázon kívül még négy kissebb rekesz (obi vaku stb) nem tudom még melyik lesz, de ez a táska is tetszik csak nekem nem kéne hátizsák...

http://instagram.com/_doublez_

(#30) betonlap

betonlap
(csendes tag)

Remek táska, nekem is van egy a Nikonomhoz. A gép mellett simán elfér még csomó minden, így rövidebb kirándulásokhoz bőven elegendő. Én tavaly előtt vettem a westend 220volt üzletében, asszem 20.000-ért. Van egy ugyanilyen színű futártáskám is, azzal is tökéletes a boldogságom :)

hát így

(#31) Drakoo

Drakoo
(tag)

Hali!
Azért a 70E honnan nézve drága... vagy olcsó... mondjuk azért kicsit borsos ár az tuti, de sztem tartósnak látszik!

A modern mũvészetet épp olyan nehéz megérteni, mint a cselekményt követni a betũlevesben.

(#32) gegory

gegory
(tag)

Nekem kb fél éve van ez a modell és nagyon megvoltam elégedve vele.

Most szeretném el adni mert a fotó aparátusom már kinőtte a táskát. Mert nem találtam használtat a piacon jelenleg?

Gegory

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.