Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

64 GB mint vállalati SSD és még TLC is. Egy vállalat ne sajnálja MLC-re. Nekem jó lenne a 2TB változat.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) tibaimp válasza pusszycat (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ezen mondjuk én is meglepődtem főleg, hogy az ára is gondolom olyan szintű lesz...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Gondolom "a 2 millió órás meghibásodás nélküli üzemóraszámot" folyamatos üzem mellett kell érteni és amint ez nem teljesül, ugrik ez a garancia - meg a maga a termék is a szemétbe...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#4) Reggie0 válasza pusszycat (#1) üzenetére


Reggie0
félisten

Egy vallalat miert fizetne MLC-ert, ha nem hasznalja ki? Nem szokas csak ugy szemetbe onteni a penzt.

(#5) pusszycat válasza Reggie0 (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy vállalatnál fontosabb és értékesebb adatok vannak mint mondjuk egy otthoni felhasználónál. Tudom mentés, meg archiválás. De mégis na. Meg 64 GB ami már otthonra is felháborító, szóval azt nem kellett volna erőltetni. Persze csak szerintem.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) Reggie0 válasza pusszycat (#5) üzenetére


Reggie0
félisten

Es? Attol meg nem kell tobbet kolteni ra annal, mint amennyire esszeru. Ez a biztonsag es minoseg mindenaron csak a home juzerek maniaja, vallalatoknal kiszamoljak, hogy mi eri meg.

(#7) pusszycat válasza Reggie0 (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha jól sejtem egy ilyen vállalatnál vagy rendszergazda. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) Reggie0 válasza pusszycat (#7) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem. En hosszu uzemre(>=10 ev) tervezek ipari beagyazott rendszereket.

[ Szerkesztve ]

(#9) Alteran-IT válasza pusszycat (#7) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Egy terminál, vagy hasonló alapú számítógépbe mint ami jó pár vállalatnál van, minek kellene 64 GB-nál nagyobb, ha úgy se használják ki még azt a kapacitást sem? Persze valahol a 200+ GB is kevés, főleg ha az user az asztalra pakol mindent, meg feltesz minden szart, de normálisabb vállalatoknál ez szabályozva van, így nincs felesleges adat.

(#10) dabadab


dabadab
titán

Az nem derül ki, hogy ez mitől lenne vállalati (amit monduk az Adata sem állít róla) vagy legalább "industrial-grade". Valójában a cikkben emlegetett 2 millió órás MTBF teljesen átlagos érték, ahogy amúgy minden más ismert paramétere is pont ugyanaz, mint amit egy sima 3D TLC NAND-ra épülő SATA-s SSD hozni szokott, mondjuk mint a Crucial MX500 vagy a WD Blue.

És mindez egy olyan cégtől, ami a világra szabadította a SU650-et.

Én inkább kihagynám.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#11) thedioda válasza dabadab (#10) üzenetére


thedioda
tag

Ezzel csak egyetérteni tudok, mint volt su650 tulaj. Sose láttam még azelött se azota olyan ssd-t aminek a smartja fake lenne, de ők megoldoták :DD

"A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait."

(#12) pusszycat válasza Alteran-IT (#9) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

"Persze valahol a 200+ GB is kevés" - persze, h persze például nálam... :D (jelenleg kb. és összesen 8 TB.- al rendelkezem a HDD-el.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ez akár lehetne egy átmatricázott consumer termék is ilyen paraméterekkel. A 64 GB meg feature, hogy ők ilyet is nyújtanak. :)

(#14) santa clause válasza MeszesKPT (#13) üzenetére


santa clause
aktív tag

Termékminta :D

(#15) Graphics válasza pusszycat (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

NEm a méret a lényeg.

Egy banki terminálhoz minek kellene 64Gb-nál nagyobb, vagy beágyazott rendszerbe, ahol max egy célprogram fut.

Oda felesleges pl. nagyobb SSD.

Válasszuk külön viszont az SU650-től a dolgot. Nem az ADATA készíti a terméket, ők egy OEM-től megrendelik, az legyártja...

Az SU650-nél ha jól rémlik akkor egy Micron leányvállalat termékeit használták, B minőségű NAND chipeket (SpecTek). Sőt nem lehetetlen, hogy a gyártás folyamán változik a belső összetevő is, ez sok márkánál bevett rossz szokás... Profi...

SSD fronton WD ( Sandisk), Crucial(Micron) és Samsung.

Illetve ha biztosan tudjuk a legó eredményét. Phison/SM és ismert NAND kombó

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.