Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem rossz, habár én teljesen más jellegű kivágásra gondoltam a cím alapján

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) t72killer válasza Graphics (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+1:R. Arcfelismerés és tsai...

Horizontra pedig ott a fotógép műhorizontja, tessék használni:K. Nálam csak akkor szokott ezzel gond lenni, amikor állvány nélkül vmi fára-sziklára-hóbuckára teszem önkioldózni a gépet, de ilyenkor biztiamibizti hagyok croppolnivalót.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#3) Graphics válasza t72killer (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nálam sokszor problémás a kivágás, mármint ha az ügyfél valami rissz-rossz fotót ad.

Minden másra ott a Darken opció világos háttéren :D plusz 80-90-es értéken a kör alakú kijelölés és vágás.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Rayyy válasza t72killer (#2) üzenetére


Rayyy
senior tag

Jaaa, hogy te magadnak fotózod a tartalmat? Akkor az esti imádban kérj áldást azokra a melósokra is, akik kapják a fotókat az ügyfelektől, akik a gyerek okostelefonjával, este, részegen csinálnak fényképet a téma egy jelentéktelen részéről, amit lekicsinyítve átküldenek maguknak ímélen, majd újra felhúzva továbbküldenek például nekem, hogy legyen belőle A/3-a magazin-fotó!
Igen, ér sajnálni engem, én magam is sokszor csinálom :DDD
Amúgy hajrá Adobe, ha nem lennél, nem is tudom, mit kezdenék az életemmel!

Minden a legnagyobb render!

(#5) Graphics válasza Rayyy (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A legjobb mikor el kell mondani az ügyfélnek, hogy nagy felbontású képeket kérek.... és bélyegkép méretű ikonokkal jönnek...

A másik véglet, amikor profi fotókat hoznak, levágott háttérrel, png-ben. Na az áldás :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) t72killer válasza Rayyy (#4) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hú, részvét:Y Az átcsomagolt mobilos jpg brutál dolog :DDD

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) #06658560 válasza Rayyy (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

"Amúgy hajrá Adobe, ha nem lennél, nem is tudom, mit kezdenék az életemmel!"

Nyugi, a fotók hamisítása előttük is létezett. ;] :P

(#8) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Mekkora CG kitöltés sok már? Csak érdekelne, ha akad, mert még nemigazán láttam...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9) rottenbull


rottenbull
senior tag

Ezt eddig is meg lehetett csinalni, de tobb lepcsoben. Mindenkeppen hasznos.

(#10) fuze


fuze
őstag

A photoshopot jó irányba fejlesztik, de az Illustratort meg az Indesign-t egyre inkább csak tönkreteszik... Illuban az egyetlen érdemi változás a sarkok lekerekítése volt, a többi csak bullshit... közben a program egyre többet zabál.

adms.hu | UI Designer

(#11) mikung válasza Graphics (#1) üzenetére


mikung
aktív tag

Kicsit félrevezető a cím.

(#12) Rayyy válasza fuze (#10) üzenetére


Rayyy
senior tag

Az, hogy "többet zabál" bizonyos szempontból jó. Mi CS5-ről váltottunk CC-re és a legszembetűnőbb változás az a nagy fájlok kezelésében látszott elsősorban. Amíg a CS5-ben az illustrator szinte alkalmatlanná vált a munkára, ha mondjuk egy teljes portál grafikája benne volt, addig CC-ben suhan és nem akadozik zoomolás közben. Pontosan azt kéne erőltetni, hogy a programok végre használják ki a hardverekben rejlő lehetőségeket, mert néha sírni tudnék, mikor látom, hogy csinálok valamit, amin 5 percig teker, de a 4 szálból 3 meg sem mozdul.
Nyilván az sem jó, ha ez optimalizálatlan és egy négyzet megrajzolásához beáldoz 7 GB RAM-ot, de szerencsére nem ez a helyzet.

Minden a legnagyobb render!

(#13) zetecR válasza t72killer (#6) üzenetére


zetecR
addikt

Hehe, nekem már küldtek úgy fotót, hogy az iPhone-nal lefotózta az iPad -en lévő képet, és az egészet elküldte MMS-ben... :Y

(#14) fuze válasza Rayyy (#12) üzenetére


fuze
őstag

Attól függ melyik cc-re :) 2014 még tökjó, 2015 katasztrófa (legalábbis ai, ind esetében). A CS5 amúgy sem volt jó, ott a CS6 hozta el a megváltást. Én azt várom, hogy megint legyen engine váltás mint a CS6 esetében.

adms.hu | UI Designer

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.