Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) // Chaka //


// Chaka //
tag

A lentebbi és fentebbi tapasztalatok teljesen tipikusak. A fotók nézegetése több a semminél, de teljesen félrevezető. Láttam fotót nőről, aki teljesen átlagos volt a közzé tett képen, de találkoztam vele élőben is (bolti eladó), és ott meg vibrált körülötte a levegő (ismétlem, bolti eladó, nem kohász). Szóval a fotó arra jó kb. hogy igen, nem szakállas, ráfér a képre, egyben van. A levelezgetés vagy chat sem a bölcsek köve. Most a történetem végére pörgetek. Egy ilyen oldalon keresztül fedeztem fel tüneményes barátnőmet, akivel 3 éve teljesen jól mennek a dolgaim (kopp-kopp). De nem érdeklődik annyira az internetes kapcsolattartás iránt. Szóval ha ráérős az ember, és a mindennapi környezetében nincs megfelelő felhozatal, megér egy próbát a dolog. A személyesebb része a dolognak: nagyon kevés a hadra fogható, épkézláb fickó, akivel lehet valami jövőt tervezni. Sok csak csak azért jár valami töketlennel, mert nincs más. Ha a fb-on nézel szét, a plázacicák képei dominálnak, de a valóságban azért sokkal jobb a helyzet.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.