Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kchris78 válasza Blizzardking (#37) üzenetére


kchris78
veterán

aliexpresszen vagy barhol olyan szijat lehet venni ra amit akar az ember. tudom egyedi szabvany de ingyen letoltheto a meret ingyen, aki akar olyan szijat gyart annyiert amilyet csak akar.

(#52) buvartacsko válasza 0P1 (#44) üzenetére


buvartacsko
addikt

akkor legközelebb beszéljük meg előre a titkos szekta gyűlésen, hogy melyik apple terméket szerethetem, és melyiket nem a nyilvánosság előtt, hogy ne égessek le. azt gondolom elég normálisan fogalmaztam meg a véleményem fentebb.. :U

(#53) tomboy0013 válasza 7Heads Drago (#48) üzenetére


tomboy0013
veterán

Miért tennéd le? Hát nem tudom ki hogy van vele, de én pl egy elegáns órát nem szívesen hagyok éjszakára magamon. Nem túl kényelmes a fejem alá rakni a kezem úgy hogy egy fém darab nyomja. A normál óraimat is leveszem.
Alvás közben időt sem nézek meglepő módon, sőt a telót és az órát is repülő üzemmódba teszem. Ahhoz hogy ébresszen sem értem miért kellene magamon hagyni...
Huawei watch-om van: rozsdamentes acél ház és szíj, zafír üveg, ip67.
Piszok jó kis óra. 67 ezret nekem megért.

(#54) kchris78 válasza M5Norbi (#50) üzenetére


kchris78
veterán

ez igy van. nekem az nem tetszik hogy egyes emberkek ugy irnak azokrol akik vettek okosorat mintha kb az o penzukon vettek volna. fel kene fogni szerintem hogy ez az ora dolog hatvanyozottan szubjektiv/erzelmi dolog, ha az embernek van ra penze akkor leszarja bizonyos hatarokon belul mennyibe kerul. aki ennyire racionalisan dont az ruhanal meg kajanal is szamol koltseghatekonysagot? (oke ezek nem kiegeszito dolgok)

(#55) M5Norbi válasza kchris78 (#54) üzenetére


M5Norbi
őstag

Igen erre utaltam az előző hsz-ben hogy van aki erre ad ki irreálisan sokat(mások szerint) van aki meg ruhára/cipőre/órára/alufelnire/ultrahangos medvecsapdára. :))

Egyébként nekem még az fura hogy ellenállóbb darabok nem jöttek ki.
Hisz ha valakinek hasznos lehetne hogy nem kell mindig előszedni a telefont az egy szerelő/építőipar/rendőr/rakodó mittudomén....
Ahogyan ők dolgoznak hasznosabb lenne mint pl egy iroda.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#56) -Ben- válasza Blizzardking (#35) üzenetére


-Ben-
veterán

Rendben, én elfogadom ezt a megközelítést is... Kinek a pap, kinek a paplan. :) Viszont szerintem erősen benned van az Apple utálat is....

(#57) deja vu válasza joey04 (#19) üzenetére


deja vu
addikt

Úgy ám. :K

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#58) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon rendben van szerintem az Apple Watch és most a Gear S3 is nagyon ott van a szeren illetve a droid wear 2.0 is jagyon jól sikerült.
Izgalmas év elé nézünk okosórák terén. Utoljára egy Gear 2 neo-m volt azóta kihagytam az elmúlt évek okosóráit, de nem is bánom, mert most kezdenek használhatóvá válni. :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#59) 7Heads Drago válasza tomboy0013 (#53) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az ip67 vicc. Az üzemideje is.
Na meg eleve az egész túl csicsás, mármint a kijelző. De persze még így is jó. Sokkal közelebb van az én igényeimhez, mint a többi.
Én meg nem teszem le. Viszont értelmét veszti az ébresztés funkció ha lerakod. Mivel pont az az értelme, hogy csak te érzed, hogy rezeg és nem zavarod a párodat. Ennyi erővel akkor bármilyen ébresztőóra is jó amit ehhez képest vicc áron megvehetsz.
Hát én amikor felkelek, az az első, hogy megnézem mennyi az idő. És így álmos fejjel sincs semmi esély rá hogy leverjem az éjjeliszekrényről.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#60) tomboy0013 válasza 7Heads Drago (#59) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem tudom mi vicc az ip67-ben, kézmosást, zuhanyt meg az esőt bírja. Nyílván nem fogok egy elegáns órába úszkálni. A párom meg úgy is felkel rám ha megmozdulok, bár ő szokott amúgy is hamarabb kelni úgyhogy ez sem szempont nálam, a normál óráimba sincs rezgőmotor úgyhogy azok meg alkalmatlanok is az ilyen jellegű dolgokra, de ha szökő évente egyszer szükség van a rezgő ébresztésre akkor viszont gond nélkül megoldom.
Az üzemidő meg akkor lenne vicc ha fél nap után kérne enni, mert akkor le kéne venni aktív időszakban is, de 2 nappal az égvilágon semmi gond nincs.
Láthatóan mások az igényeink amivel nincs is gond, szerintem nagyon király cucc, iszonyú jól is mutat. Egyszer próbálj ki egyet élesben és talán te is meglátod az előnyeit. Próba nélküli elmélkedés egyébként sem sokra jó, meg nyilván tök felesleges erről vita jellegű csevejt folytatni mert kettőnk közül nekem van tapasztalatom a témában így te csak a technikai gyengeségeket látod a kényelmi funkciókat nem tapasztalod napi szinten és az okosórának meg pont az az erőssége.

(#61) buvartacsko válasza 7Heads Drago (#59) üzenetére


buvartacsko
addikt

látszik, hogy még soha nem használtál ilyesmit. :) nem értem így miért osztod az észt?

(#62) kchris78 válasza buvartacsko (#61) üzenetére


kchris78
veterán

az meg a masik szerintem hogy a csajok 99%-a szerintem csak akkor nem komazik fel egy picit alvasbol amikor felkel a pasi (akar nincs ebresztes akar van) ha ejszakazas miatt nagyon keson (vagy pont hogy koran :) ) fekudt le...

(#63) buvartacsko válasza kchris78 (#62) üzenetére


buvartacsko
addikt

teljes mértékben egyetértek

(#64) 7Heads Drago válasza buvartacsko (#61) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nyugodj meg volt már egy.
Régóta terveztem, hogy veszek. Inkább karkötőnek nevezném, mint óra. Sajnos már tönkrement. De ettől függetlenül elég sok bibire rájöttem, hogy mire érdemes figyelni. Azt csak kb 2-3 hetente töltöttem.
Most egy zafír üveges casio-m van. Ha lesz jó áron, valszeg veszek.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#65) 7Heads Drago válasza tomboy0013 (#60) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A nyáron voltam fürdőben Komlón. És érdekes módon volt még rajtam kívül is aki nem vette le az óráját. Mellesleg a felhasználók visszajelzései 1 nap üzemidőről szólnak. Nyilván ha ez neked jó akkor semmi gond.
Kinézetre az én normál órám sincs hátrébb. [link] Ami szimpi tiedben, hogy cserélheted a számlapot, kapsz értesítést ha hívásod, üzeneted vagy emailod érkezik. Nekem ennyi pont elég is lenne tudásra. Persze találtam hasonló paraméterekkel órát egy svájci cégtől, csak el vannak szállva az árakkal.
De te mintha egy kicsit a felhők közt lebegnél.... :DD :DD :DD

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#66) buvartacsko válasza 7Heads Drago (#65) üzenetére


buvartacsko
addikt

én tegnap reggel 6kor vettem le töltőről a watchom, aktívan használom, estére leveszem, este nem volt töltőn, most vagyok 50%-on. holnap délig ez még elég lesz. ez 2,5 nap. szerencsére jóval többet bír mint 1 nap ha ésszel használod, és ez nem azt jelenti, hogy a létező összes korlátozást be kell kapcsolnod.

én csak fontosabb appokról kapok értesítést, nincs feltelepítve rá sok marhaság, látok sok infót anélkül hogy elő kellene vennem a telefont, maxon van a fényerő állandóan, és maximum erősségen van a rezgés is. ha átváltom aksi kimélő módba, elmegy 1 hetet is. szóval nem kell állandóan attól tartani hogy lemerül.

normál esetben viszont így is úgyis töltőre rakom este, mert nem okoz semmi gondot. az elején féltem attól, hogy gond lesz a +1 eszköz töltésével, de igazából a telefon is jobban bírja mióta ez megvan.

(#67) tomboy0013 válasza 7Heads Drago (#65) üzenetére


tomboy0013
veterán

Hát a Huawei Watch-os topikban is 2 napot ír kb mindenki, a tesztekben is annyit írnak, szóval nem tudom hol olvastál 1 napot. Pedig az Ambient (vagy mi a tököm) mód mindig be van kapcsolva. Én csak estére teszem takarékra, de kikapcsolni soha nem szoktam. De itt megint az a gond, hogy nem a tapasztalatra hagyatkozol. Tapasztalj és teljes képet kapsz addig nagyon nincs miről vitázni. :)

[ Szerkesztve ]

(#68) Blizzardking válasza kchris78 (#51) üzenetére


Blizzardking
őstag

Oké, kösz az infót, bár engem nemigen érint közvetlenül.

Búvártacskó #52 - bár titkos lenne...

7etape #56 - Nem utálom sem az Apple-t, sem az Audit, sem a BMW-t vagy a Canont, mégis vannak cégek, melyek mágnesként vonzzák azokat az embereket akik nem igazán szimpatikusak. Egyébként ha egy cég lehet erőszakos, akkor az Apple nem áll messze tőle. Fentieket nem rád értem, nehogy magadra vedd!

Az okosóra szar/jó kérdéshez;
+1 azoknak akik néha leveszik :D
Tehát jó mert kb amíg megborotválkozom feltöltődik csutkára, innentől tök mindegy hogy 2 vagy 20 napot bír ki.

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.