Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Ha más tud, akkor a DeLock is csinálni fog mind a 2 oldalon fordított USB-microUSB kábelt. :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2) Kékes525


Kékes525
félisten

Én speciel jobban szeretem magam összeállítani a konfigurációmat.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3) tal-garius válasza Kékes525 (#2) üzenetére


tal-garius
aktív tag

Olcsóbban is kijösz belőle. Processzor lábakra meg figyelni kell.

(#4) #16939776 válasza Kékes525 (#2) üzenetére


#16939776
törölt tag

Annyi lehet a buktató, hogy érkezhet a lap összekócolt lábakkal... akkor elküldik javítani a te költségeden, három hónap alatt meg is van, vagy szerencséd van és kicserélik sűrű bocsánatkéréssel. Érdemes videózni a kibontást :U

Az a x pc nano tetszik, bár úgy látom nem vitték túúúlzásba a hűtést.

[ Szerkesztve ]

(#5) Sicilian


Sicilian
addikt

Azért annak a közel 5eFt-os fülesnek nem lehet valami jó minősége.. :F

nothing is true everything is permitted..

(#6) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Harom hete vettem egy cybook odyssey-t. Nem eleg hogy ugyanazert az arert nagyobb felbontasa van mint barmely konkurens termeknek, de szabadon toltheto fel ra font, rengeteg formatumot ismer es a legutosebb feature benne a pdf tordeles! Kepes barmilyen szoveg alapu pdf-et ugyanugy tordelni, mint egy ebook-ot. Csak ajanlani tudom.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7) Silenzio válasza #16939776 (#4) üzenetére


Silenzio
addikt

8 napon belül kötelező cserélni netes vásárlásnál. Illetve ha kell, visszafizetik a vételárat. Jogszabályi kötelezettség, nem ASZF dönti el és akkor is érvényes, ha hibátlan a termék... Személyes vásárlásnál nem tudom, hogy szól a jogszabály, de minimum 3 nap időkaput hagy szerintem.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8) pusszycat válasza Döglött Róka (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Csak ne lenne ilyen csúnya szegény. :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) HAX


HAX
tag

Azért azt a PCX I5 N348 konfigot elég jól összerakták szerintem.
Én amin még változtatnék:
Táp: FSP 400W HEXA+
Hűtő: Raijintek Aidos
És akkor mehetne inkább a Asrock B85M PRO4 lap.

(#10) StLui válasza Silenzio (#7) üzenetére


StLui
veterán

Személyes vásárlásnál csak a hibás terméket kötelesek visszavenni, a 14 nap esetén pedig nem kötelesek visszavenni ha fizikai sérülést okoztál a terméknek, ebben az esetben ezen mehet a vita.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#11) Stunts666 válasza tal-garius (#3) üzenetére


Stunts666
őstag

Haswell procikon vannak labak? :Y

(#12) nimfas válasza Stunts666 (#11) üzenetére


nimfas
addikt

Igen, nekem is fura volt 😉

(#13) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Valaki csinálhatna már egy 12-14" / fullHD(+), eink ebook olvasót. Nem mondom hogy csak ez legyen, de nem hiszem el hogy senki nem jött még rá arra hogy jót is kéne gyártani. A Ferrari se tömegigény, mégis létezik.

(#14) Döglött Róka válasza Dr. Akula (#13) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Irrralis a 14". 8"-est gyart a booken de mar az is tul nagy es nehez. Mi ertelme lenne egy akkoranak?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#15) tailor74


tailor74
őstag

Találkoztam már 1-2 olyan boltban összerakott géppel, hogy a kutyám szebben megcsinálta volna. :)
Értem én, hogy nem a gép belsejét kell nézegetni, de azért mégis, na...

Persze ellen példát is láttam sokat.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#16) Dr. Akula válasza Döglött Róka (#14) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Hogy elférjen rajta 1 oldalnyi anyag, ne betűnként kelljen lapozni. 5"-et a telefonom is tud, +1"-ért nyilván 1 fillért nem adnék, ez felesleges kategória. Legalábbis nekem.

(#17) Geller72 válasza Dr. Akula (#13) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem egy 14-es tablet hiányzik normális hw-vel, normális árban, mint egy falat kenyér. Vicc, hogy egy sokkal több komponensből álló, alapból drágább notit is össze tudnak állítani 100k alatt, akkor egy eleve gagyibb hw elemekből összemert tábla miért nem jön ki ennyiből? :U

(#18) pusszycat válasza Dr. Akula (#16) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Amennyit meg én olvasok arra elég a 8" tabletem. Csak azon töprengek, mi a manónak nem csökken az áruk ezeknek az olvasóknak,még lehet rászánnám magam egyre. (10.000 Ft.-ért lenne nekem elfogadható árban)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) Döglött Róka válasza Dr. Akula (#16) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem betunkent kell lapozni es a szoveg atmeretezheto. Probalj ki egyet mielott suletlensegeket irogatsz..

@Pusszycat: Atlag konyv 3-5000 forint kozott mozog, Az ebook sokkal olcsobb.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#20) pusszycat válasza Döglött Róka (#19) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Még gyerek voltam amikor az utolsó könyvet vettem. :B

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#21) Dr. Akula válasza Geller72 (#17) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az a <100k noti olyan is. 250-300k körül már lehet kapni jót, talán kicsit többért.

(#22) DJ. Ru$y válasza Dr. Akula (#21) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Attól függ mire... Tablet főleg tartalomfogyasztásra való, filmezni, netezni, esetleg netes kisebb játékokat játszani, ezt egy 120-130e-res laptopon is simán megteheted, amit simán ki lehetne váltani nagy kijelzős tablettel, de a "zsugorításnak" ára van sajnos...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23) Dr. Akula válasza Döglött Róka (#19) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Júliát meg Ramónát olvasgatni biztos elég a 6" / 800x600 is, képekkel, képletekkel tűzdelt műszaki szakkönyvre nem. Ha nem látnám kollégáknál (vagy buszon) eleget, telefonon is le tudom emulálni, kb. ugyanaz a méret. Még netezni is kicsi (hiába a WQHD), speciális mobiltartalom kell neki hogy ne legyen túl idegesítő a folyamatos scrollozás, zoomolás.

(#24) Döglött Róka válasza Dr. Akula (#23) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mert szar formatumban olvas. En is szakkonyveket olvasok megsincs scrollozgatos problemam. Elobb probalj aztan itelj, a kollegamnal lattam kezdetu sztorik nem nyilvanulnak kiprobalasnak..

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#25) Dr. Akula válasza Döglött Róka (#24) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

:W

(#26) Feketelaszlo válasza Dr. Akula (#23) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

A legnagyobb gyártók (Amazon, Barnes&Noble) nem a hardvereladásokból élnek meg, hanem a hozzá kapcsolódó áruházakból. Hülyék lennének olyan eszközt csinálni, amin kényelmesen olvasgatható a torrenttékából ingyen leszedett A4 szkennelt/OCR .pdf. Én is sokáig reménykedtem, hogy lesz majd egyszer elérhető árban 10" e-book olvasó, de szerintem ez egyre inkább utópia.

[ Szerkesztve ]

(#27) Ted_Beneky válasza Döglött Róka (#24) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

6"-osnál nagyobb ebook olvasóra való igény nem extrém dolog. Próbáltam már 10"-ost, sokkal jobban megfelelt az igényeimnek. És nem azt mondom, hogy ne legyen 6-os, hanem azt, hogy lehessen 10-est is választania annak, akinek az felel meg.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#28) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Celeron 3206U nincs,el van írva,celeron 3205u létezik.

Wasabi...

(#29) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Az a Zalman R1 nem szellőzhet valami túl jól, és nem ártott volna valami minőségibb táp sem!Ettől eltekintve viszont egész korrektnek mondható ennyiért, az SSD megléte dícséretes, bár jobban örültem volna +3000Ft-ért egy Samsung 850EVO-nak...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#30) Mercutio_ válasza Dr. Akula (#23) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ahogy azt az e-book olvasós topicban mondanák: Az innen-onnan összelopott vadászott képekkel teleszórt pdf-ek megjelenítése nem dolga az e-book olvasóknak, arra tabletet kell használni ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31) #16939776 válasza Silenzio (#7) üzenetére


#16939776
törölt tag

Értem, de van hogy más a gyakorlat, ezért ajánlom a felvétel készítést, mert akkor nincs vita, egyértelmű ki a felelős.

(#32) Dr. Akula válasza Feketelaszlo (#26) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem is a márkás gyártóktól várom, inkább a kínaiaktól. A dvd lejátszók közt is a .mkv lejátszással radírozták le a Philips-Sony féléket.

(#33) tal-garius válasza Stunts666 (#11) üzenetére


tal-garius
aktív tag

Azokon nincs. Alaplapon van. De azokra nem kell figyelni? :)

(#34) kakuk.tamas válasza #16939776 (#4) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ez a Celeron 3206U csak kétmagos, jól gondolom? Miért nincs róla sehol se leírás?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#35) Geller72 válasza Dr. Akula (#21) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem is dellem van, de a lányomnak a kóterba egy ilyen 100k-s noti a facséra, twitterre, skype, insta, youtube, web, etc.. több mint elég, hidd el. És ha lehet ilyet ennyiért csinálni, akkor egy sokkal gagyibb hw-vel ellátott táblát is lehetne.

(#36) Luck Dragon

Azok a Dell notik még mindig tetszenek.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#37) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

MSI: "The no.1 in gaming."

Asus: "The choice of champions."

Kicsit se LOL, nem?! :D

(#38) pusszycat válasza Luck Dragon (#36) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor cseréld le a lenovod. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#39) davidsone válasza SunMount3r (#37) üzenetére


davidsone
addikt

a marketing shit megy ezerrel nemhogy dobnának egy gagyi SSD-t a 400ezres szarjukba ;] ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#40) Kronos3000 válasza kakuk.tamas (#34) üzenetére


Kronos3000
senior tag

Eliràs előbb
jeleztem.Még nem lett javítva.

Wasabi...

(#41) Luck Dragon válasza pusszycat (#38) üzenetére

Még nem, még tartom magam ahhoz hogy még jó a Lenovom :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#42) mcs válasza HAX (#9) üzenetére


mcs
veterán

A nekem szine megszólalásig hasonló konfiggal már érezhetően jobban melegedett a Hexa+ 400, mint korábban GTX 750el. 500as szerintem jobb lehet neki olcsó FSPből, bár ez csak az én véleményem. ;)

(#43) Dr. Akula válasza Geller72 (#35) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Vannak helyek ahova nem vinném el a Thinkpademet se, mert ha ellopják legalább ne álljon benne sok pénz. De magadnak otthonra azért szempont a minőség.

(#44) Bucsi13


Bucsi13
tag

Már az is eléggé idegesít, hogy 140+ egy i3-mas gép, az 5558-ba 1366x768 mellé rakott dedikált gpuról nem is beszélve.

És akkor még a dell linuxos értetlenségét meg sem említettem... – feeling enraged 😬

[ Szerkesztve ]

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#45) Paul119


Paul119
addikt

A 920m es az 540m között van valami számottevő teljesítmény difi?
Luck Dragon: nekem egy régebbi xpsem van de nem szívesen cserélném le másra :)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#46) Kronos3000 válasza Paul119 (#45) üzenetére


Kronos3000
senior tag

920m 540m semmi lényeges.

Wasabi...

(#47) dkekesi válasza DJ. Ru$y (#1) üzenetére


dkekesi
tag

Ez nagyon jónak tűnik. Ilyenből - nem feltétlen ez a márka - van esetleg 2 méteres (nem találtam sehol)?

(#48) DJ. Ru$y válasza dkekesi (#47) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

2 méteren nem fog átmenni a 2A szerintem, így nem hinném. Ezen kívül amúgy 1 másik kábel sincs, aminek mind a két vége ilyen. Olyan van, aminek az egyik vége igen, másik nem, és olyan is, amelyiknek az egyik vége nem a másik meg igen. Szóval az én tudomásom szerint ez az egyetlen eddig, amelyiknek mind a két fele "fordítható".

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49) dkekesi válasza DJ. Ru$y (#48) üzenetére


dkekesi
tag

Nagyon köszönöm a segítséget!

(#50) B.Gaboo


B.Gaboo
tag

4990 korrekt ár a szerelésért. bár aki ilyen gépet épít, nyilván megoldja maga.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.