Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) erer1000

erer1000
(őstag)

14 és fél óra lenne tele írni?

hiába az a méretes tárhely, ha még a class 10 szintjén vagyunk....

Sony Ericsson W200i->Tmobile Vairy Touch->Alcatel OT 806->Huawei ascend Y200->Nokia Asha 302->HTC ChaCha->Blackberry Q10->Blackberry Priv

(#2) Tidus válasza erer1000 (#1) üzenetére

Tidus
(őstag)

Inkább a gyorsaságon javítanának mint a tárhely nagyságában versenyeznének,
Amúgy ha a pult előtt állnák mint potenciális vásárló akkor inkább agy Sandisk-re ruháznák be 400-ra, mint Integral 512-re.
De első sorban Toshibára, v. Kingston-ra esne a választás.

(#3) rankesz válasza Tidus (#2) üzenetére

rankesz
(addikt)

Kingston... :U

Carl Zeiss Sony Planar T* 85/F1.4 ZA objektív újonnn eladó

(#4) Jim Tonic

Jim Tonic
(nagyúr)

Komolytalan írási tempó.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#5) Psychopeti

Psychopeti
(senior tag)

Ez 4K videó felvételre nem elég írási tempó ugye :F

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#6) MaCS_70

MaCS_70
(veterán)

Nem mindenhol az írási sebesség számít, illetve ez az U1 teljesen kielégítő.

Meg aztán a lényeg: ez a kártya egy újabb lépcső a fejlődésben. Ennek kell örülni, nem annak, hogy nem tartjuk elég nagy lépésnek.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#7) akom

akom
(senior tag)

(#8) PHM

PHM
(addikt)

Nem is ők az elsők, hiszen az e-bay-en már elég régóta
lehet ekkora kapacitású microSD-t kapni. ;]

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#9) balazs1022 válasza PHM (#8) üzenetére

balazs1022
(őstag)

Őöööhm... Hát igen! XD

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#10) erer1000 válasza PHM (#8) üzenetére

erer1000
(őstag)

annak is van előnye.
megveszed, vissza álítod 8GB-ra, reklamálsz hogy fake, vissza kapod az árát, és van egy 8GB kártyád tök ingyen

[ Szerkesztve ]

Sony Ericsson W200i->Tmobile Vairy Touch->Alcatel OT 806->Huawei ascend Y200->Nokia Asha 302->HTC ChaCha->Blackberry Q10->Blackberry Priv

(#11) Carbonado11

Carbonado11
(tag)

Szerintem ebből jó ha ezret adnak el globálisan. Milyen otthoni kütyü tudja ezt használni? Mi helyett alkották meg?

Mi Max 2 & Doro Primo 401

(#12) erer1000 válasza Carbonado11 (#11) üzenetére

erer1000
(őstag)

a mobilok döntő többsége 2TB ig gond nélkül elvan :)

(#13) Acélfarkas válasza erer1000 (#12) üzenetére

Acélfarkas
(aktív tag)

Azt tedd hozzá hogy a pér éve megjelent mobilok többsége. És ott is inkább a középkategória és afelettiek.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#14) t72killer válasza akom (#7) üzenetére

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog

+1...

Ez még a komolyabb 4k-rögzítős telókhoz (~100Mbit/sec=12.5MB/sec) is kevés. Másra meg minek vegyen az ember ilyen böhömnagy kártyát?

Ha meg otthon PC-ről akarja filmekkel feltölteni, hogy majd azt nézi mobilon egy földkörüli repülőút alatt - fentebb írták, hogy 14 óra, míg feltölti az ember...

[ Szerkesztve ]

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#15) *Ropi*

*Ropi*
(félisten)

Következő verzióként a 20 MB/s írható verziója jön, persze 2x árért.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#16) MaCS_70 válasza Acélfarkas (#13) üzenetére

MaCS_70
(veterán)

Az SDXC szabvány 2 TB-ig biztosítja a címzést -- ezt azért már tényleg csak a nagyon olcsó készülékek nem ismerik.

Az, hogy ennél alacsonyabb szám van a készülékre írva, ne tévesszen meg senkit! Azzal tesztelték, de nemigen van oka arra, hogy előbb megálljon.

MaCS

(#17) Jim Tonic válasza MaCS_70 (#16) üzenetére

Jim Tonic
(nagyúr)

Így van, szinte minden SDHC-s eszköz is kezeli, azaz gyakorlatilag alig van eszköz, ami ne kezelné. Csak a nagyon régiek nem.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#18) Olajbogyesz válasza erer1000 (#1) üzenetére

Olajbogyesz
(tag)

Ez volt az első kérdés ami megfogalmazódott bennem. Reméltem, hogy valaki megválaszolja hsz-ekben. :)

(#19) Reinhardt válasza Tidus (#2) üzenetére

Reinhardt
(senior tag)

Ez is Toshiba vagy Phison, Integral csak matricaz.

(#20) Fred23

Fred23
(veterán)

Meglepôen lassú.

(#21) milkabrams

milkabrams
(senior tag)

A V20-hoz a rengeteg FLAC miatt jól is jönne.

(#22) nbg

nbg
(senior tag)

Na, akkor erre öt helyett már hat UHD film is fér...

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#23) Benetnes

Benetnes
(tag)

Jó lesz nekem egy 256-is 80 euróért, mivel a 400-as is kb 300 euró ez gondolom lesz vagy 400......

[ Szerkesztve ]

(#24) Solten

Solten
(őstag)

Csak ezt a markat kerulje mindenki... Brit eredetu, teszkogazdasagos.

Saor Alba

(#25) Hg3X válasza PHM (#8) üzenetére

Hg3X
(tag)

:C :C :C

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

(#26) mikej95 válasza Psychopeti (#5) üzenetére

mikej95
(aktív tag)

Ahhoz U3 sebesség kéne. Ez annak harmada.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#27) Keem1 válasza mikej95 (#26) üzenetére

Keem1
(addikt)

Azért nem kell 4k-hoz háromszoros sebesség. Jó, oké, elméleti maximumok, de ha háromszor ilyen sebességre lenne szükség, akkor az ugye 30 MB/s, azaz 240 Mbps bitrátájú videót feltételezne. 100-120 fölött még nem láttam (mobilon)...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge | Nexus 7 (2013) | Dropbox reg: https://goo.gl/6rOnTn | OneDrive reg: https://goo.gl/7VH7RU ... Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is. | Revolut: +3000 Ft neked is, nekem is http://bit.ly/2PgWzrG

(#28) Kékes525

Kékes525
(veterán)

Úgy tűnik, ez már talán elég lenne nekem. :D

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#29) bepe79 válasza t72killer (#14) üzenetére

bepe79
(addikt)

Ha földkörüli útra van ideje, akkor tán lesz egy fél napja elindítani a total commander-el a másolást rá és úgyhagyni a gépet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A5 2017 Black SIM free @ Android 8.0.0 Oreo | Must have games for Android:Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#30) hemaka

hemaka
(nagyúr)

Legalabb ha beszarik jo sok adat vesz el. :D

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️

(#31) ASdS válasza hemaka (#30) üzenetére

ASdS
(csendes tag)

Nem veszik el...csak átalakul. :DD

(#32) t72killer válasza Solten (#24) üzenetére

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog

A brit max a kínai üzem címkézőjének a főnöke... Ilyen noname cuccnál már az a meglepő, ha egyáltalán a ráírt kapacitást tudják és nem egy 8GB-os SDXC flash van bennük, mint a tucatnyi ebayes kacatban.

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#33) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Arany áron, de legalább ku*va lassú.

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#34) Kékes525 válasza GodGamer5 (#33) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Lesz az még olcsóbb is.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#35) Salo

Salo
(tag)

Érdekes. Backup egy kisebb méretű SSD tárolós laptopba max... De ahhoz meg inkább egy brand name kártya lenne jó szerintem.

(#36) Tidus válasza rankesz (#3) üzenetére

Tidus
(őstag)

Mi a gondod a Kingston-al mint gyártóval. A hsz. alapján pedig példával??

(#37) MaCS_70

MaCS_70
(veterán)

Kérdezném a T. Nagyérdeműtől, hogy mégis hogyan képzelik el a technikai fejlődést?
A legyen valami azonnal minden szempontól baromi jó ÉS olcsó elég nehezen válhat realitássá.

MaCS

(#38) bteebi

bteebi
(addikt)

Egészen nevetséges az írási sebessége. Sokkal inkább kellene a 400 gigás SanDisk, mint ez. Vagy akár egy jóval gyorsabb 256 gigás. Fél tera az rengeteg adat, még 4K videófelvételhez is - amihez amúgy ennek a kártyának elég vékonyka a sebessége... Akkor lehet majd érdekes egy ekkora tárhely, ha legalább 30-40 MB/s-es írási sebesség (vagy még inkább 60-80 MB/s) tartozik hozzá, addig viszont alapvetően felejtős.

Persze ha relatíve nagyon jó áron lenne, és valaki csak a lossless gyűjtményét tartaná rajta akár telefonhoz, akár egy minőségi lejátszóhoz, nulla további írás mellett, akkor még meg is érhetné. Egy hosszú éjszaka alatt elvben meg lehetne tölteni adattal.

Amúgy ha már microSD méretben elfér fél tera, akkor jöhetnének a terás SD-k is. Mint ahogy írták előttem, backupnak se lenne hülyeség :U.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#39) kisza25 válasza erer1000 (#1) üzenetére

kisza25
(félisten)

Az minimum 10, bár az én 98 Mb/s olvasós is csak 14-15-el írható

[ Szerkesztve ]

#szarolasz

(#40) Piftuka

Piftuka
(addikt)

Sebesség ide, vagy oda...

Egy ilyen extra nagy tárhely kifejezetten jól jön a hordozható FLAC lejátszók esetében, nemde? :K

Legyetek mindig tudatos fogyasztók! Hasznos olvasnivaló a témában: www.tudatosfogyaszto.hu / www.fogyasztoklapja.hu / www.magyarefk.hu / http://fogyasztovedelem.kormany.hu / http://www.gvh.hu/fogyasztoknak / http://homar.blog.hu /

(#41) Akasztott

Akasztott
(csendes tag)

felig off, de nem nagyon talaltam sebessegadatot a samsung evo u3 microsd-rol.

usb adapterrel lemerettem havernal az enyemet (csak telefonom van...):
Read speed: 18.59 MB/s
Write speed: 17.94 MB/s

u3-hoz kepest mennyire jo a sebessege?

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#42) bteebi válasza Akasztott (#41) üzenetére

bteebi
(addikt)

Ahhoz képest nem annyira, de itt lehet, hogy az olvasó se volt a topon (bár ez még messze van az USB 2.0 30-35 MB/s-es korlátjától is). Többnyire az olvasási sebesség jóval magasabb, de legalábbis magasabb szokott lenni, mint az írási. Az írási sebesség egyébként egyáltalán nem rossz.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.