Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Kirin 820 - 4300-as akkuval... Szép üzemideje lesz.
Az előző széria 3300-as akkuval volt felszerelve.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2) roli543


roli543
őstag

Végre valami szimmetrikus kamera elrendezés, tetszik

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#3) moleculez


moleculez
veterán

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#4) Essentials


Essentials
aktív tag

Mate 40? Minek nevezzelek? Azért mert "családként" hivatkozak a P/Mate szériára, még nem kellene "lealjasítani" olyan készülékekkel, amihez egyébként semmi közük, de "család címen" pörgetnék az eladásaikat. A P család idén már 5 tagú lett, abból 2 oda nem illő belépő telefon is helyet foglal. A Mate széria majd jó eséllyel október/november magasságában érkezik, de ez megint csak kb a nevében fog Mate-re hasonlítani. Elég blőd hozzáállás ez, és számomra visszatetsző.

(#5) joey04


joey04
titán

Megtévesztős, katyvaszos.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) rigoberto


rigoberto
őstag

Pofás készülék, főleg így fullwiew kijelzővel.
Alul még izmos kicsit a káva, de ha jó árban ez még kompromisszum képes lesz.

(#7) Schuler888


Schuler888
senior tag

Eszeveszett vergodes :(

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#8) klepto válasza Schuler888 (#7) üzenetére


klepto
addikt

A Huawei már most adott ki olyan programot, ami név alapján megkeresi az összes oldalt, ahonnan elérhető az adott alkalmazás/játék. A Google drive-ot leszámítva semmi nem hiányzik az oprendszeréből. A felhőtárhelye picit kicsi 5BG-al, de most épp 50GB-t adnak akcióban havi 0.-Ft-ért, utána havi 299.-Ft. Remélem ez ingyenes egy idő után, és akkor ez is kipipálva. Nekem tetszenek, és biztos, hogy mindent megtesznek, hogy senki ne hiányolja a Google nevű kémprogramot...

[ Szerkesztve ]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#9) janeszgol válasza Schuler888 (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

A Samsungnál? Szerintem is. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) Schuler888 válasza janeszgol (#9) üzenetére


Schuler888
senior tag

Te mirol beszelsz? Hogy jon ide a samsung? Ja hogy csak kotekedni/trollkodni akarsz, nem fogok felesleges samsung-huawei vitaba kezdeni, hiaba is probalsz beoffolni ide vele, hat igy sajnos elek azzal, hogy "nem etetem a trollt, igy megdoglik" :P ;]
Ui. Legkozelebb tedd off-ba! ;)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#11) janeszgol válasza Schuler888 (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Csak annyira trollkodok, amennyire te is. ;)
Semmiféle vergődés nincs itt. Szerinted ezt jelenti a vergődés, amit a Huawrei csinál? De most őszintén. Mi értelme van újra és újra benyögni a szokásos arcoknak ezt?

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) Schuler888 válasza janeszgol (#11) üzenetére


Schuler888
senior tag

Mondtam, nem etetlek. De. Mellesleg eloszor irtam be, hogy vergodnek, mert ez mar nem tudom hanyadik futoszalagon kiadott telefonjuk az iden ami pont olyan, mint a masik. Igen, ez eszeveszett vergodes hogy a 2. helyrol az apple moge valo lecsuszast probaljak valahogy orvosolni...

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#13) janeszgol válasza Schuler888 (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Értem. Tehát akkor a te szavaiddal élve verődik még a Samsung, az évi kb 30 telójával, vergődiak a Xiaomi is, szintén sok termékkel.
Akkor nem etetlek tovább.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) h4h01 válasza Schuler888 (#12) üzenetére


h4h01
senior tag

"Mellesleg eloszor irtam be"

Jahh, meg az aláírásodban minden hsz-ed után :DDD ! Nem hagyhattam ki sorry !! :))

Amúgy a mai hírek közül a samsung Z flip 5g mobiljára inkább illik a jelződ, no mind1!

[ Szerkesztve ]

(#15) Schuler888 válasza janeszgol (#13) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ha mar idezel, legalabb pontosan; "vergodik" nem verodik.. :P es a samsung nem hoz ki egy tucat telefont mas neveken meg kulonbozo brandeken huawei-honor nova,enjoy stb.. igaz nem is szorul ra, mint piacvezeto :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#16) janeszgol válasza Schuler888 (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen a Huawei-Honor-Enjoy márkanevek marhaságok, de ugye nálunk csak az első kettő kapható. Ha jól tudom Kínában csak Huawei és Enjoy...
Én megnéztem pl a Samsung idei kínálatát. 25 db telefon. Hány féle SoC van? Talán 6? Kamera, kijelző, stb detto ua. És még jön a note, meg még ki tdja mi. Xiaomi? Inkább meg se nézem, de kíváncsiságból meg fogom. :) Sőt a méretéhez és a szokásához képest például a OnePlus is elszállt választékban. Sőt az LG is 11 féle telefonnál jár. Szóval megy a nyomulás sok oldalról.

Nézd elhiszem, hogy utálod a céget. De hidd el, ha tényleg vergődni fog, azt én is észre fogom venni. Egyelőre még nem, hiszen ott vannak a szolgáltatók kínálatában, gőzerővel fejlesztenek, ott az AG, ami szintén fejlődik. Ez nálam nem vergődés.

Szerk.: egy volt kedvencem, a HMD viszont valóban vergődik. Ha erre a sorsra jut a Huawei, hidd el le fogom írni!

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.