Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mickemoto


mickemoto
őstag

40 euro alatt még meggondolandó lenne.

(#2) Jim Tonic válasza mickemoto (#1) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Tápegységgel?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#3) AxBattler válasza Jim Tonic (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Igen, mivel arról a kábelezett fémdobozról nehezen hiszem el, hogy valóban egy tápegység... :U

Kellene egy ilyen ház, csak sajna a Spire annyira papír házakat ad ki, hogy max. SSD-t, meg noti HDD-t mernék belerakni, különben remegne az egész kasztni a rázkódástól.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) mickemoto válasza Jim Tonic (#2) üzenetére


mickemoto
őstag

Persze. 65 euró-ért már minőségi táppal egy elfogadható házat veszek.Igaz normál méretűt, de abban legalább el lehet férni.És azért egy valamire való táp elsőbbséget élvez a sorrendben mint a házikó.

Az ilyen ház-táp kombós árukapcsolásról mindig az jut eszembe hogy valamivel a szemetet is el lehet adni.

[ Szerkesztve ]

(#5) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Sok hely nem marad a proci hűtőnek a fölötte lévő táp miatt, lehet a gyári be se fér.

Bírom az ilyen képeket, tápegység és kábelek nélkül.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#6) mickemoto


mickemoto
őstag

Olyan miért nincs hogy azonos gyártójú minőségi házat és tápot együtt olcsóbban megkapom mint külön külön?Én még nem láttam legalábbis.

(#7) #65675776


#65675776
törölt tag

Találtak egy halom ezeréves Sirtec HPC420-302DF belet a raktárban, és kicserélték rajtuk a bordákat, hogy beférjen feléjük egy 120-as ventilátor?

(#8) Zimmy88


Zimmy88
tag

Egész pofás, de az a tápegység... 180w 12v-on egy 420astól kevésnek tűnik :)
Táp nélkül feleennyiért azonnal kellene :)

FZR2000 ®

(#9) Jim Tonic válasza mickemoto (#4) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Én azt kérdeztem, 40 eróért veszel-e ilyen kategóriájú házat tápegységgel együtt. Mert ezt írtad. :)

#7 Daa-raa: Valami olyasmi lehet a történet. Amúgy ekkora géphez elég lehet ez a teljesítmény, csak a minőség kérdéses.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#10) Jim Tonic válasza Jim Tonic (#9) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Megegyeznek ezzel a specifikációi, de arról nem találtam infót, milyen belső van benne:
[link]
Kissé erős, hogy semmi infó 80 +-ról. :D

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#11) Graphics válasza #65675776 (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem a Spire nem hasznalt Sirtec beleket.

Az lenne a legjobb , ha megis az lenne benne es nem valami kinai szemet...

Spire 420-as tapja hulladek

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) Ispy válasza mickemoto (#6) üzenetére


Ispy
veterán

Már miért csinálna ilyet bárki is? :U

A minőségi házat, meg minőségi tápot eladják külön-külön, nem kell azt árukapcsolni, na de a sz@r táppal mit lehetne kezdeni magában?

Ja, rakjuk bele egy házba és adjuk el egyben, drágán.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#13) Graphics válasza Ispy (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Codegen MX31

Jó ház - szar táp

Volt mar ilyen a tortenelem soran.. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) Cobra. válasza Jim Tonic (#10) üzenetére


Cobra.
őstag

Amikor ezt a tápot tervezték még nem létezett 80+ specifikáció :)

(#15) Graphics válasza Jim Tonic (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha ez van benne akkor ez Golden Tiger Electric... LowlowlowCost..

1db 15A-es ággal... Ami azt jelenti, hogy 180W-ot tud... Azt se hiszem hogy biztonsaggal

A Spire tapokban Golden Tiger és Seventeam belsok vannak... Egyik se minosegerol hires

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) Jim Tonic válasza Graphics (#15) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Már a neve is sokat elárul. :D

#14 Cobra.: Nem vagyok benne biztos, de lehet egyáltalán anélkül még tápot eladni? PFC az kötelező, az van is benne egy passzív.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#17) Graphics válasza Jim Tonic (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

80+ nelkul? Persze, az csak egy lehetoseg, hogy a tapgyartok jopenzert elviszik "bemeretni"

PFC nelkul nem lehet... Elvileg. Ebbem talan van passziv... De ketelkedek..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) ftc


ftc
nagyúr

A szuper táp... igazi olcsó cucc ránézésre is :)

[link]

S teszt[link]

[ Szerkesztve ]

(#19) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

420 watt... remélem elég meleg egy spangli gyújtásához ;]

(#20) mickemoto válasza Ispy (#12) üzenetére


mickemoto
őstag

Mert akkor lehet a táp kedvéért a házat is megvenném.Vagy fordítva.Külön külön meg szinte biztos nem.
Próbáltam már ilyen kis méretű házat egyébként, nagyon nem jött be.Amelyik meg jól szerelhető az meg nagyon drága.

(#21) Ispy válasza mickemoto (#20) üzenetére


Ispy
veterán

Akkor nem te vagy a célcsoport, de ne bánkódj, vannak ennél sokkal jobb házak is ebben a méretben.

Egyébként meg egy valamire való SFX táp magában annyiba kerül, mint ez a motyó egyben.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#22) Graphics válasza Ispy (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem volt valamire valo SFX tapom 4ezerert... FSP300-60GLS. Igaz nem ujan

Szoval nem kell ott azert elszaladni az arakkal :)

De uj sfx se .

Egyebkent maga a haz tetszik, ilyesmi kellene nekem :)

A tap teljesen pazarlas bele, meg szivessegbol se kellett volna hogy beletegyek.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) tatala77 válasza AxBattler (#3) üzenetére


tatala77
tag

Nekem PowerCube 710-ben ketyeg a HTPC-m, táp nélkül 9k volt iponban.
Ja, és pont SSD és laptopvinyó van benne, egy nyikkanást sem hallok a házból, mert minden oldalról szellőzik :DD

[ Szerkesztve ]

Kor kerék derék. Lali, a lila ló elalél.

(#24) #65675776 válasza BazsiBazsi (#19) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mi a probléma a 420 W-tal? Lényegében bármilyen átlagos géphez elég. Mondjuk nem az ilyen 420 W, és nem 15 A-es +12 V-os ággal.

(#25) #16939776 válasza #65675776 (#24) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ha elvonatkoztatunk a táp minőségétől, akkor az a 15A is elég egy 65W-os cpu-hoz, 750-hez, meg 2db 2,5"-os hdd-hez/ssd-hez ami inkább 5V-ról megy.

Ez alapján Passzív pfc-s a táp, amit Európában már nem lehet forgalomba hozni, ha jól tudom.

(#5)-=MrLF=- Legalább nincs félreértés belőle, hogy nincs tápdugó a VGA-hoz. ;]

[ Szerkesztve ]

(#26) MMIX válasza #16939776 (#25) üzenetére


MMIX
addikt

Csak a kész, gyárilag szerelt gépekre vonatkozik a EU szabály.
Egyedileg mindenki olyan vackot vehet a boltban amilyet akar.

Amit nem lehet passzív PFC-vel kapni az a 80+ plecsni.

[ Szerkesztve ]

(#27) kiliman


kiliman
tag

Lehet, hogy már írták előttem, de egy EVGA hadron air sokkal komolyabb megoldás, szebb is és 500w os táp van benne. Szerelni nem könnyű de nagyon kis igényes. Egy i7 4790k dolgozik benne egy gtx 760-nal.

(#28) AxBattler válasza kiliman (#27) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja. Meg kb. négyszer ennyibe kerül...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#29) kiliman válasza AxBattler (#28) üzenetére


kiliman
tag

Igaz, az árát ennek nem néztem. Mostanában volt pár ehhez hasonló ház de szerintem az EVGA megoldása a legjobb, egy éve kb meglehetett kapni 44e ért, szerintem annyit megért.

(#30) AxBattler válasza kiliman (#29) üzenetére


AxBattler
félisten

Tényleg jól néz ki, és tetszik a belső elrendezése is, de azt a 40mm-es ventivel rendelkező tápot nem vállalnám be. Nem tűnik szabványosnak, vagy legalábbis nincs ebből a formátumból túl nagy kínálat, a ventinek meg elég szép hangja lehet.

Nem tudom, miért nem bírtak egy szabvány TFX tápot belerakni? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.