Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) sith7


sith7
nagyúr

VGA vásárlás, ismerős ajánlotta az oldalt :))

(#52) Piloss


Piloss
senior tag

2008 júniusáig egy másik oldal olvasója voltam, mikor is az az oldal megszűnt és a tulaja itt a PH-n is jelen volt, így idekeveredtem, egy ideig, mint csak olvasó, aztán regisztráltam. :)

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#53) nyunyu


nyunyu
félisten

Valami nyeremenyjatekra regisztraltam ezer eve, es csak a HWSW forum napokig tarto leallasai idejen jartam at ide bomlasztani a kozeget.

Aztan a kedvenc forumom egyre jobban lezullott, meg elegem lett abbol, ahogy kiutaltak a regi forumozokat, igy 2007 vegen attettem a szekhelyemet ide.
(addig volt ~50 hozzaszolasom itt.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#54) tkesy


tkesy
őstag

Nyolc év távlatából csak arra emlékszem, hogy ennek az oldalnak a fórum felépítése volt számomra jól átlátható, és a regisztrációm is csak azért történt meg, mert megszűnt a "vendég" opció...
De hogy hogyan keveredtem ide, azt már nem tudom.... :(

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#55) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Én már azelőtt is jártam ide szerintem, mielőtt regisztráltam.

Amiért regisztráltam, az nagy valószínűséggel ezért történt ugyanis regisztrációm után 5perccel megírtam vélhetőleg első hozzászólásom: [link]
Akkoriban k500i-m volt, az hozhatott ide, mert azon toltam ezt a gémet. :DDD

Jó kocka voltam. Szilveszter éjjelén is gépeztem. :DDD

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#56) EczkE válasza Snowy_owl (#55) üzenetére


EczkE
addikt

Ezzel bt-n mennyit játszottunk anno. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#57) Def26


Def26
félisten

Rohamos mélyrepülésbe kezdett a hwsw és ez mellett még sok volt a tudatlan megmondóember.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#58) kmisi99


kmisi99
addikt

Még valamikor 2006 ot írtunk amikor telefon tesztet kerestem és rátaláltam a mobilarenára! Eleinte kb 1 évig folyamatosan minden nap ránéztem a mobilarénára teszteket nézegetni! Majd később kb 2008 ban a prohardvert kezdtem nézegetni és végül 2009 ben rátaláltam arra a fórumra ahol ami a gépházamról szól és beregeltem hogy kérdezzek pár dolgot! A blogoutot pedig 2010 nyár közepe óta olvasgatom napi rendszerességgel!

[ Szerkesztve ]

(#59) ANT


ANT
őstag

Így.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#60) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Éppen a De Lorean-em fluxus kondenzátorát bütyköltem valami zárlat lehetett itt ragadtam mert még nem találták fel a visszatérésemhez szükséges alkatrészt......

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#61) caizzz


caizzz
aktív tag

egy szekszhirdetésre jelentkeztem!!!!!!!!!!!!!!!!

marakujás kőbányai

(#62) vans?


vans?
őstag

En is a mobilarena altal, 3-4 eve kezdtem olvasgatni.

hábm bábm

(#63) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Egy tesztet olvastam az oldalon és ideszoktam. :))

(#64) Tálydi válasza caizzz (#61) üzenetére


Tálydi
senior tag

:C

Eeeeh, what’s up, doc?

(#65) Kolondrum válasza #65675776 (#50) üzenetére


Kolondrum
félisten

Azt elmeséled hogy lesz valakiből mod és azt, hogy hogyan alakul át a személyisége?

(#66) Lenry


Lenry
félisten

az első hszem alapján IDE-SATA átalakító kellett, gondolom azmiatt... (amit egyébként sosem vettem meg :B )

egyébként gondolom a Google hozott ide, legalábbis ismerősi körben én voltam az első PH!-s

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#67) Thrawn válasza Kolondrum (#65) üzenetére


Thrawn
félisten

:D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#68) EczkE válasza Kolondrum (#65) üzenetére


EczkE
addikt

Annak születni kell.

Asszem mindenféleképpen!

(#69) .bableWes


.bableWes
őstag

lg kf750 tesztjét olvastam majd 2éve és volt 1-2 kérdésem.
elötte is volt egy regem a hd2600xt topikban tevékenykedtem pár napot. hosszu szünet majd most ez.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#70) ABE válasza EczkE (#68) üzenetére


ABE
őstag

Nem úgy van, hogy a moderátor is volt ember? :D

(#71) EczkE válasza ABE (#70) üzenetére


EczkE
addikt

Ááá az kizárt. Robotok. Vagy idegenek. Még megy a vita róla.

Asszem mindenféleképpen!

(#72) Kolondrum válasza EczkE (#68) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az a kis robot a 68-as HSZ felett egy ritka rendes droid ám!

Születni kell? Igen az lehet, de aztán valaki átalakul!

(#73) proci985


proci985
MODERÁTOR

reg előtt readonly voltam.

anno a jelen gép építésének idején nekiálltam infotgyűjteni (2007 q2), aztán a hcgameren egyik ember mondta, hogy menjek át a ph! fórumra és nézzem a hardveraprót. így regeltem egy p5k vétele kapcsán. aztán sokat emlékeim szerint nem csináltam decemberig, amikor is végre lett pénzem memóriára meg procira a lapba -addig állt a polcon-:D meg egy x800gtora (jobbra nem volt pénzem), mert az s3virge 4mb a q6600G0al és a 4g rammal viccnek azért kissé erős volt (de, vista felment rá és kaptam 1.0ás élményindexet).

aztán elkezdtem a többi összetevőket vadászni... mire a gép úgy ment júniusra(!), ahogy elvártam, már emlékeim szerint fanatikus tag voltam:DDD hát így ragadtam itt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74) Tálydi válasza proci985 (#73) üzenetére


Tálydi
senior tag

:D Én még midíg read only üzem módban vagyok, bmw topic, meg ujoncként viselkedünk topicba szoktam firkálgatni, szakmaiban általában csak kérdezősködöm/megerősítést kérek, régebben jártam vga-s topicba.

Hát igen, gépet is régóta ph-n fejlesztek :K

Eeeeh, what’s up, doc?

(#75) Winner_hun válasza sith7 (#51) üzenetére


Winner_hun
félisten

+1

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#76) Tálydi válasza Winner_hun (#75) üzenetére


Tálydi
senior tag

Tehát nem találtál másik ilyen topicot, ezaz!!! :C :))

Eeeeh, what’s up, doc?

(#77) #65675776 válasza Kolondrum (#65) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mod úgy lesz valakiből, hogy szól hozzá az Úr, hogy "Itt az Olümposon úgy láttuk, hogy jófajta félisten lenne belőled. Villámokból csak bizonyos féléket kapsz, kvóta nincs. Fel akarsz jönni hozzánk?" Aztán vagy elfogadja az ember vagy nem.

A személyiség átalakulásán mit kell érteni?

(#78) föccer válasza #65675776 (#77) üzenetére


föccer
nagyúr

LOL :DDD

Nem is tudtam, hogy a télapónak van ilyen hatalom a kezében.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#79) Snowy_owl válasza EczkE (#71) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Igazából a teremtéskor keletkeztek. Isten nem 6 nap alatt teremtette a földet, hanem 7 nap alatt, és csak a 8. napon pihent meg, de erről már rég nem beszél senki, csak bennfentes körök tudják ezeket a dolgokat. Isten a 7. napon mondta, hogy: És lőn MODERÁTOROK. Ettől a naptól mindenki élete meg volt pecsételve.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#80) Lauda


Lauda
félisten

En procituning ugyben jottem a PH!-ra. Nyitottam is egybol uj topikot, amiben aztan "ossze is ugrott" ket forumozo, akik jelenleg moderatorok. Ime: [link] ;] :P Szoval erzekem van ehhez ugy nez ki. :DDD

Egyebkent kollegammal mar ez elott is rengeteget olvastuk az oldalt es mindenfele informaciot a szamtech cuccokkal kapcsolatban a PH!-rol szereztuk be. Ha kivancsiak voltunk egy vga-ra, akkor, nezzuk meg a Prohardver tesztet, talan ez is vezerelt, hogy ide fordultam anno segitsegert. ;)

(#81) #65675776 válasza Snowy_owl (#79) üzenetére


#65675776
törölt tag

Tévedés. Isten először megteremtette a Házigazdákat, rájuk bízta már a Moderátorok megteremtését is.

(#82) Viktor77 válasza Lauda (#80) üzenetére


Viktor77
titán

Most direkt megnéztem a PH!-s tesztet. Nekem volt igazam. :)

De milyen érdekes, törnöm kellett a buksimat, kb. a felét nem értem már annak, amit ott leírtam. Hiába, öregszem. :)

Ja, a témához szólva, eléggé bátortalan voltam, ahogy látom. Első megszólalásom a regelésem után 5 hónappal következett be. Így fogalmam sincs miért regeltem eredetileg.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83) Lauda válasza Viktor77 (#82) üzenetére


Lauda
félisten

Mar en se teljesen ertem, nem ma volt es par konfig azota megfordult nalam, de rendes voltal, probaltal segiteni. :)

(#84) Mans20


Mans20
addikt

Lehet kérdezni akartam valamiről valamit és beregeltem,

(#85) .bableWes válasza Lauda (#80) üzenetére


.bableWes
őstag

ott még tudtál ékezettel irni:D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#86) Lauda válasza .bableWes (#85) üzenetére


Lauda
félisten

Jah :D , kb masfel eve irok anelkul. :)

(#87) proci985 válasza Tálydi (#74) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ja igen, az újoncos topik:D (ide most lehet több smiley kéne négy:D)

szakmaiban aktív vagyok. közösségiben eredetileg nem igazán szóltam hozzá, bár mostanában már szoktam azt is. bár szerintem a közösségi hozzászólásaim jórésze még mindig a svéd nyelvtanulás topikból van:)

gépfejlesztés hála égnek nem aktuális, két éve csak bedöglött/elajándékozott dolgokat kellett pótolni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#88) #19617792 válasza #65675776 (#50) üzenetére


#19617792
törölt tag

"(Egyébként két és fél hónappal korábban regeltem egy másik felhasználót. Megélt kemény egy hozzászólást. Hogy miért nem azt használtam később, azt senki meg ne kérdezze, mert fogalmam sincs.)"

Micsoda, több reged is van/volt?! Kérem szépen ez cinkelés, bannolni!!! :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#89) Fecogame


Fecogame
veterán

Hogy ezt megírjam. Aztán itt ragadtam :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#90) Lauda válasza #19617792 (#88) üzenetére


Lauda
félisten

Kepzeld, mikor a moderatori nickjevel uldozi a sajat masodregjet. :DDD ;]

(#91) dízelracer


dízelracer
senior tag

(#92) 7


7
addikt

Már korábban olvasója voltam az oldalnak, de igazán a Logout megjelenését megelőző csinnadratta keltette fel a figyelmemet, és úgy gondoltam lehet, hogy regisztrálok is majd. Tetszett a felhasználókírnakeztmegazt megközelítés (most is szimpatikus, csak egyre kevesebb írás kerül ki, lohad a lelkesedés már egy jó ideje). Az első hozzászólásomat ennek ellenére a desktopos témában sütöttem el. :)

[ Szerkesztve ]

(#93) #19617792 válasza Lauda (#90) üzenetére


#19617792
törölt tag

Skizofrén moderátor, az durván hangzana. :DDD ;]

(#94) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Engem is a jó CPU VGA Alaplap tesztek útján vetett ide a sors. De ma már a Fórum is elég hasznos no meg a Logout és az Hardverapró.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#95) Winner_hun válasza Tálydi (#76) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csak egy a több közül.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#96) Tálydi válasza Winner_hun (#95) üzenetére


Tálydi
senior tag

Istenem :W :)

Eeeeh, what’s up, doc?

(#97) #65675776 válasza #19617792 (#88) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az Alapelvek több regisztráció használatát tiltják, nem több meglétét. A másikat már ha akarnám sem tudnám használni. Az a mailcím már rég nem létezik, a jelszóra meg nem emlékszem.

(#98) 7 válasza #65675776 (#97) üzenetére


7
addikt

Dehogynem tudnád. Csak beszélni kell lezso6-tal :P

(#99) Jamby18


Jamby18
senior tag

Építeni szerettem volna 1 halk gépet aztán ide irányított a google, asszem mobil rackbe volt 1noti vinyó meg a tápból is kiszedte a ventit a cikkben, aztán visszamenőlegesen végigolvastam az összes cikket ami érdekelt (reggeltől-estig) és kb. 1éve figyelem a blogokat.

(#100) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

2004-5? körül kezdtem el foglalkozni a gondolattal, hogy új gépet építsek, és elkezdtem olvasni a teszteket...

de a tényleges reg jóval később lett meg. :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.