Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) talmida válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ha, hiszed, ha nem, a megélhetés szinte semmiből is kihozható, csak az utiköltség, szállás, meg az extra szórakozás kerül viszonylag "fájdalmas" fix összegbe. Jó barátok nálunk eddig ingyen alhattak, de az akkor a hozzánk való igazodást (időegyeztetéseket, jó magaviselet, stb :DDD ) is maga után vonta. :DDD

Strand (tenger) mindenütt ingyenes és tiszta, nincs a homokban szemét. A Pensacola Beachre vezető hídon 1$ az áthaladási tarifa. Ennyi az össz költség.

Az all you can eat éttermekben jelenleg átlagosan 6,99$ az ebéd vagy vacsora hétköznaponként, de az olyan bőséges, hogy szerintem vétek minden nap ott enni. Vasárnap ill ünnepnapokon 7,99 $. A legolcsóbb a Burger King WHOPPER® JR./ja Whopper Junior. 99C 1 db. Ráadásul jobb, mint a McDonalds hamburgerje.

Tibi666 Ja, igen, Chicagoból indul Kaliforniába (érintve Illinois-t, Missouri-t, Kansas-t, Oklahoma-t, Texas-t, New Mexico-t, Arizona-t, végül Californiaban Los Angelesben végződik. Összesen 2,448 miles (3,940 km). Most néztem meg. :B
Mi, amikor még Magyarországon éltünk, akkor úgy utaztuk keresztül kasul az USA-t, hogy vettünk (pontosabban a New Jerseyben élő barátunkkal vetettünk..a mi pénzünkön) egy jól működő, de olcsó lakóbuszt 3000 dollárért, saját nevünkre irattuk, stb, aztán nyakunkba vettük az országot 2 hónapra. Az azért volt jó deal, mert ugyanannyiért el is tudtuk adni (illetve a barátunk adta el nekünk, miután mi visszamentünk Hungarisztánba Bp-re.) Hamar megvették, így az út szinte ingyen volt. Akkoriban még 79 vagy 76 cent volt 1 gallon (!) benzin. Ez tudom, hogy kicsit HáryJánososan hangzik, de igaz. :DDD 1 gallon kb 4 literrel egyenlő)
Autóbérlés

A használt autóvétel OK, de az eladás nagyon pang, mert Obama hozott egy olyan törvényt, hogy aki új autót vesz az azt hiszem egy évig ( vagy valami hosszú ideig...pontosan nem emlékszem) ingyen benzint kap. :Y Szóval emiatt sokan inkább új autót vesznek. Használtat meg mostanában igen nehéz eladni.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.