Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) talmida


talmida
Közösségépítő

Elsősorban Budapest érdekel, de vidék is szóba jöhet.

IN GOD WE TRUST!

(#2) xmad


xmad
őstag

Tatabánya turul madár :D

Tata öregtó, + vár

Visegrádi vár van mellette bob pálya is :P

esztergomi bazilika

sopron - itt is vannak látni valók

balaton

héviz (bár ez inkább öregeknek való azt mondják :D

aggteleki cseppkő barlang.. --csak ez jó messze van pesttől :D

de szvsz visegrád, esztergom, tata egyáltalán nincs messze :)

(#3) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Én leginkább ezt az új nevű repteret nézném meg, és mennék helyetted az USÁba dolgozni.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#4) talmida válasza Blindmouse (#3) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ha jól tudom, oda érkeztem. :B Az annyira nem érdekel. És igen, 25-én vissza is megyek. ;)

xmad Köszönöm, megfogadom a tanácsaidat! ;)

IN GOD WE TRUST!

(#5) xmad válasza Blindmouse (#3) üzenetére


xmad
őstag

:C

ezzel nem vagy egyedül :)

talmida : nincsmit :))

[ Szerkesztve ]

(#6) EczkE


EczkE
addikt

A PH! szervereket.

;]

Asszem mindenféleképpen!

(#7) talmida válasza EczkE (#6) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Az hol van helyileg? :B

IN GOD WE TRUST!

(#8) EczkE válasza talmida (#7) üzenetére


EczkE
addikt

Valami házban. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#9) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Ami szép Budapestben az itt volt már 97-ben is.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#10) talmida válasza Cthulhu Dawn (#9) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Van benne valami. :DDD De azért biztos van egy-két szép új meglepetés is. Nekem úgy tűnik, hogy sokat változott a főváros. :B

EczkE Kb ennyit tudtam én is. :DDD

Lehet, hogy rossz helyen keresgélek. Google barátomnál kellett volna először kezdeni. ;]

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#11) dízelracer


dízelracer
senior tag

A határátkelőt kifelé menet.

(#12) cyanide válasza dízelracer (#11) üzenetére

Nem hagytam-e itt semmit.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#13) Gergő_


Gergő_
őstag

a zsebeidet gyakran. :D

(#14) #19617792


#19617792
törölt tag

Sződ, kocsmák és benne az alkeszok. :DDD

(#15) rankesz


rankesz
veterán

Ha bírod a hippiket --> link

(#16) Tüzi

8 ker :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#17) Tüzi válasza dízelracer (#11) üzenetére

találtsüllyedtpirospont :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18) Cthulhu Dawn válasza rankesz (#15) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Erről a fesztiválról én annyit tudok, hogy mindenki totál készen van, és csak arra emlékeznek utána, hogy kurvajó volt.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#19) JColee válasza Cthulhu Dawn (#9) üzenetére


JColee
őstag

Nemzeti Színház, Művészetek palotája.

(#20) D1Rect válasza Cthulhu Dawn (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez melyik fesztiválra nem igaz? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Jó sokat segítetek szegénynek...

Én mindenképp sétálnék egyet a Budai várban, és vagy le, vagy fel siklóznék mindenképp. Ha jó idő van, akkor lehet, hogy a Margit-sziget is jó egy séta erejéig. Szentendrére hévvel bátran zötyögjetek ki(természetesen csak autó híján, annyira nem jó dolog), a Duna-korzó is megér egy misét. Dumtsa Jenő utcában Lola nevű fagyizót vegyétek célba. Ha hozol magaddal olyat, akinek minden újdonság, akkor a Hősök tere is kötelező, az Állatkert pedig nagyon sokat fejlődött, és teszi ezt folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#22) Thunderzolee

Ez most van Pesten, a Hősök terétől nincs messze:
http://varosban.blog.hu/2011/07/30/a_legmenobb_szorakozas_budapesten

T×k jó! :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#24) JColee válasza hoffman_ (#21) üzenetére


JColee
őstag

Meg lehet csodálni a hiperszuper Margithidat is. :)

(#25) LadyLorien


LadyLorien
tag

Ha esetleg Sopron fele jössz, akkor szólhatnál, szívesen találkoznék veled személyesen is. :K :K

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#26) blunt


blunt
aktív tag

nekem csak a Zoldkapu hianyzik (obudan van az etterem, legjobb brassoit lehet ott kapni) es az Iguana. (belvaros, Zoltan utca). Mondjuk nem mintha itt nem lenne eleg mexikoi, hogy csinaljon nekem burritot, de akkor is ;)

Amugy ha idod engedi erdemes a Pannonhalmi apatsagot is megnezni, lenyugozo. De azert ne felejts el autozni picit butapesten azokon a faxa utakon, hogy tudd ertekelni milyen jo dolgunk van itt az USA-ban :P

(#27) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Vác egy köpésre van Pesttől (25 perc vonattal a Nyugatiból), és a belváros, valamint a Duna-part egészen európai és valami nagyon egyedi. Érdemes elsétálni arra, bár az állandó programokat nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#28) Bubee82 válasza xmad (#2) üzenetére


Bubee82
őstag

Tatán a Cseke tavat is, az Angol parkkal :K

(#29) xmad válasza Bubee82 (#28) üzenetére


xmad
őstag

ja az is jó

(#30) talmida


talmida
Közösségépítő

Mindannyiótoknak nagyon szépen köszönök az ajánlatokat!!! :C ABE is sokat segített, mégegyszer neki is köszönöm a listát!!

Gergő_ Igen, azt is figyelem. :B

Tűzi nyócker :DDD vagy inkább sírjak? De megnézem, köszi!! :K

JColee :K

LadyLorien, ha belefér, okvetlen szólok!!! ;) Jó lenne!! :B

blunt BMV-vel vagyok : Busz, Metro, Villamos :D Köszi a kaja ajánlatot is, de itt inkább magyaros kajákat keresek, mert az amerikaiakat nem tudják olyan jól utánozni, Pl benéztem egy BurgerKiIngbe egy ksi otthoni illatot szívni, hát képzeld, semmi nem volt. :( Otthon két sarokkal odébbról is érezni a finom füstült marhahús szagát, de itt nem úgy csinálják. A magyar kaják viszont fantasztikusan jók, ízletesek, kívánatosak. Ettem már halászlét, meggyes mákos rétest, gesztenyepürét. :R :R :R Áhh, nincsenek szavak rá :D Ilyen sajnos nincs kint. :N Na, meg a bell paprika is nagyon finom. Otthon meg vízizű ehhez képest. Itt bell paprikát eszek bell paprikával. (Hogy is hívják rendesen??)

Crystalheart Oda talán sikerül elmennem. ;)

Bubee82 Köszi! :K

IN GOD WE TRUST!

(#31) talmida


talmida
Közösségépítő

Gyerekek, Mobile internetet vettem. A csiga olimpiai első lenne vele szemben. :U A másik problémám meg a laptopom zsinórja az utazás alatt megtörhetett, mert azóta kontakthibás. Néha nem kap áramot a gépem. Ha teljesen eltünök, akkor az az ok. :(((

IN GOD WE TRUST!

(#32) Bocaa


Bocaa
senior tag

Vác tényleg jó ötlet valaki említette előttem pont tegnap volt a vigalom utolsó napja meg a tűzijáték arról lemaradtatok. Igazából Vácon nemsok nézelődni való van talán a főtér meg a konstantintéri hatalmas bazilika. Ha megéheztek van ott egy érdekes étterem egy pincében nagyon jó pizzával a hely neve amúgy barlang étverem :D

[ Szerkesztve ]

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#33) talmida válasza Thunderzolee (#22) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ez nagyon jó!! :C ;)

xmad és Bocaa, köszönöm!! ;)

IN GOD WE TRUST!

(#34) Rive


Rive
veterán

Ha már Vác, akkor mellé Zebegény is. Oszt' ha már úgyis arrafelé jár az ember, akkor Veresegyházon a macimenhely. Esetleg Váctól Balassagyarmatig egy 'piroska' vidéknézés, ha kedveled a merengősebb. ráérősebb nézelődést, láblógatást.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#35) Bocaa válasza Rive (#34) üzenetére


Bocaa
senior tag

a piroskát gyarmat felé nem ajánlom. Az etnikumok aránya a járaton jóval magasabb mint a tűrhető. És mindemellé még esélyes is egy jó kis telefon pénztárca iratok trió eltűnése....
ha meg már Veresegyház akkor onnan Gödöllő is célba vehető. Ott meg a kastély ami érdekes lehet.

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#36) Huma válasza talmida (#30) üzenetére


Huma
addikt

Menj a városligetbe csónakázni. Fel lett újítva és a csónakok is újak. Valamint már művészkednek is: [link]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37) talmida válasza Rive (#34) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Mi az a macimenhely?

Bocaa az irat vesztést mindenképpen kihagynám. :B Gödöllő közel is van. :R Belefér. ;)

IN GOD WE TRUST!

(#38) Crystalheart válasza talmida (#37) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ez tényleg érdekes lehet: veresegyházi medveotthon

És igen, Gödöllőn a királyi kastélyt is szépen felújították azóta, legalábbis jelentős részét. A szomszéd paneltömböket sajnos nem dózerolták még le (:P), de azért nagyon kellemes kikapcsolódás tud lenni, és ha az ember végzett a kastéllyal, meglátogathatja a kastélyparkot és a kapcsolódó Erzsébet-parkot. :)

(#39) Rive válasza talmida (#37) üzenetére


Rive
veterán

[link]

Nem volt még gondom a balassagyarmati vonalon, mondjuk alapból nem szokásom felügyelet nélkül hagyni a cuccaimat, vagy éppen feltünő felszereltséggel utazni bárhová. De ez persze kinek, hogy.

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#40) eziskamu


eziskamu
addikt

Normafa.
Régebben a 21-es busszal lehetett a Moszkva térről, de úgy hallom mostanában már nincs Moszkva tér, úgyhogy már a 21-es buszban és a Normafában se vagyok biztos ;]
Ja ha van még az a járat akkor vigyázni kell, mert én paraszt összekevertem a piros 21-essel, ami nem megy el addig (azt hittem ha piros a 21-es, azt majd így írják ki hogy "PIROS 21"-es, de csak a szám volt piros betűszínnel :DDD :W )
Nem akarok hülyeséget mondani, de mintha onnan már túristautak is vezetnének a közeli településekre (pl. Solymár), de én csak a kilátás miatt mentem fel, valamint mert szeretem a hegyeket.

Amúgy nekem nagy élmény volt Szentendréig HÉV-ezni a belvárosból, de hát én ilyen egyszerű lélek vagyok :)

Persze aha a távolság "nem számít", akkor Visegrád és akár több napos program esetén a Börzsöny, Nagy Hideg-heggyel és kisvasúttal. Nem egy sziklás hegység egyik sem, de állítólag szép a Börzsöny, valamint a képek alapján is.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#41) eziskamu válasza eziskamu (#40) üzenetére


eziskamu
addikt

Már letelt a szerkesztési limit.
Nekem vidékiként tetszett még a Lehel téri piac is, igaz csak azért jártam arra mert pont félúton volt az uticélom és a nyugati között.
Aki ebből kitalálja hova mentem és miért, kap egy virtuális milka csokit :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42) Rive


Rive
veterán

A Börzsöny tényleg nagyon szép, de épp a múlt héten ázott sz@rrá, szóval a turistautvonalakon most egy darabig csak rendes bakancsban érdemes próbálkozni, és még úgy is dagonyás sok helyen. Többi hegység dettó.

A Normafa meg... Hát izé, fél BP oda jár 'természetbe', szerintem látszik is a környéken :DDD

uI.: ha már piac, akkor PeCsa bolha, vagy az Ecseri, mondjuk.

A fentebbiekhez igazodva: ezek is pénztárcaszorongatós helyek, több szempontból is :P

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#43) eziskamu válasza Rive (#42) üzenetére


eziskamu
addikt

Még jó hogy a szentendrei HÉV-et kihagytad :DDD

(#44) #19617792 válasza Rive (#42) üzenetére


#19617792
törölt tag

jut eszembe, ha Petőfi Sándort nem Petőfinek, hanem Pintérnek hívták volna, akkor a PeCsa helyett az most PiCsa lenne? :DDD

(#45) Bocaa válasza Rive (#39) üzenetére


Bocaa
senior tag

igazából a kirablás is esélyes ezen a vonalon. :(

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#46) JColee válasza #19617792 (#44) üzenetére


JColee
őstag

Minden bizonnyal :D

(#47) Rive válasza #19617792 (#44) üzenetére


Rive
veterán

Mernék rá fogadni :K

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#48) tkazmer


tkazmer
addikt

budapesten ami új '97 óta:

nézz el az új nemzeti színházba és mellette a müpa-ba. a média szeret róla negatívan nyilatkozni, de mindkettő elég profi. milleniumi városközpont, így keresd, van ilyen megállója is az "autódnak":)

érdekes lehet még a szikla?barlang?bunker? kórház (nem tudom a pontos nevét), ami a budai vár földalatti labirintusában lett kialakítva még a II. vh. idején, és nyilván fenntartották a hidegháború alatt is a gaz galád imperialisták ellen.

'97-hez képest sokat változott az autózás, elég sok autópálya épült, így pl. elnézhetsz miskolcra, debrecenbe, nyíregyházára, szegedre, pécsre, veszprémbe anélkül, hogy le kéne jönnöd róluk. (veszprémbe egy rövid szakaszon nincs és ami van az is csak autóút, de '97-hez képest ott is jelentős az előrelépés).

egy miskolci barlangfürdőt szerintem érdemes lehet még beiktatnod, azt elég profin megcsinálták, 4*-os wellness hotel is van hozzá, és elvégre az amúgy sem mindenhol van talán a világban.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#49) talmida válasza tkazmer (#48) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszi, nagyon szuper!

Képzeljétek, ki kell jegyzetelnem az ötleteiteket, mert nem tudom, hogy meddig fogom tudni használni a laptopomat, ui a töltöje rakoncátlankodik. Kontakt-hibás lett az út alatt , és néha teljesen váratlan időpontban kikapcsol. :(( Ráadásul a fényképezőgépemet meg a laptopról szoktam tölteni. Ha meghal a töltóm, akkor se laptop, se camera. El sem hoztam a fényképezőgép rendes töltőjét, csak az USB zsinórját. Szóval a tervem nem biztos, hogy sikerül, pedig mindenről sok fotót akartam készíteni. :(((

IN GOD WE TRUST!

(#50) kraftxld válasza talmida (#49) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A fórumnak van hardverapró része is, pár ezresért tuti találsz töltőt :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.