Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) talmida


talmida
Közösségépítő

Remélem, hogy a Logoutra látogatók nem csak a címlapos írásokra kíváncsiak! :F

IN GOD WE TRUST!

(#2) cizoe


cizoe
őstag

"Örüljünk, hogy no name rendezte a múltat az anyukájával és remélhetőleg egyéb leckéket is tanult ennek kapcsán." - Ezt honnan veszed? Azért mert leírta egy hsz-ben, na ne. Ez nem jelent semmit, erre meg nem lehet alapozni.

"Ettől függetlenül át tudom érezni, hogy mit él át most a fiú. Nem kívánom egyikünknek sem!" - Nehogy már mi legyünk a végén a bűnös, gonosz fél, és ő pedig angyalként távozzon..

"És, hogy a cincálás ne folytatódjon tovább, pláne ne a nagy nyilvánosság előtt, ahhoz az olvasók érettsége kell." - Szép is lenne, ha ez így működne. Leírva fasza, csak épp van mindenkinek egy saát limitje, saját véleménye, saját elképzelése. Ez meg egy fórum kéremszépen.

"Arra is föl kell készülnünk, hogy a megváltozás nem megy egyik napról a másikra. Nem szabad csodálkoznunk azon, ha újból hibáktól hemzsgő bejegyzéseket olvasunk no nametől" - Ezt már leírtam párszor, leíom most utoljára. Vagy nem is, inkább magamat idézném: "Ez nem feltétlen óriási baj, emiatt nem is kell senkit kevesebbnek nézni, csak az ilyen ember ne publikáljon, hanem vágja a fát, fotózzon, főzzön, állatokkal foglalkozzon, buszt vezessen, autókázzon, horgásszon, mittudomén.. Csak ne publikáljon semmit. Semmi baj, ha ezeket csinálja, sőt."

"Nem vettem észre, hogy no name akárcsak egyszer is visszautasította volna az építő kritikát vagy a korrigálást, pedig nem egy levelet írtam már neki privátban." - Ez mind ok, viszont a lényegesebb tartalommal bíró (közel sem a helyesírásról van szó) kommentjeinket, tanácsainkat, véleményünket egyszerűen NEM ÉRTI MEG.

Utolsó kérdés: Ki az a 13 éves Marci?

A törölt írások + topikok letölthetők itt. (valamennyire frissek csak)

Üdvözlettel, tisztelettel, jószándékkal továbbra is: cizoe

[ Szerkesztve ]

(#3) cizoe válasza cizoe (#2) üzenetére


cizoe
őstag

Ja és részemről a dolog LEZÁRVA, kicsit már unom. Hülye is voltam, hogy egyáltalán foglalkoztam az egésszel..

(#4) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Most akkor végleg lelépett? Na jó, én most nem nyilvánulok inkább meg!

Cizoe! Köszi a linket, leszedem, átolvasom!

Smoke & Torque

(#5) talmida válasza cizoe (#2) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Marci volt (talán a leg)utolsó hozzászóló a szóbanforgó cikk törlése előtt, és arról írt, hogy ő szereti olvasni no name írásait, mert ő is hasonló korú...és az itteni nagyok megértését kéri no name ügyében...stb

Ne hülyéskedj! Te száműznéd innen a gyerekeket? :Y Nem hiszem el, hogy ilyen "elvetemült" lennél. :N

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#6) cizoe válasza talmida (#5) üzenetére


cizoe
őstag

És mit írt? Csak már azért is, mert névrokon. (csak én egy tizessel vénebb vagyok) :)

mod: Okés! :) Amúgy nem duplareg volt a srác? Mi volt a nickje?

[ Szerkesztve ]

(#7) talmida válasza cizoe (#6) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Bocs, azelőtt egészítettem ki a hsz-omat, mielőtt a tiedet megláttam. Alúl van a válasz.

Az a tíz év nagyon sokat számít ám.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#8) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Sajnos pont lemaradtam a végéről.
Konkrétan mi történt? Mit írt Marci (ami, ha jól értelmezem "no name" neve), miért törölte az írásokat?

[ Szerkesztve ]

(#9) Silent77 válasza KilgoreTrout (#8) üzenetére


Silent77
veterán

Picit fentebb olvashatod. ;)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#10) talmida válasza KilgoreTrout (#8) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Remélem Marci is idetéved valamikor és megismétli a mondandóját. Sajnos szószerint nem emlékszem arra, hogy mit mondott, de kb azt írta, amit cizoe-nek válaszoltam.

IN GOD WE TRUST!

(#11) Digital


Digital
addikt

Ha lelépne nekem hiányozna! ;) Bár én 32 éves vagyok, de volt az írásaiban valami, egy jó adag idétlenséggel keverve!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#12) KilgoreTrout válasza talmida (#10) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Ja, elnéztem. Az írásodból úgy tűnt, marci=no name.

Hogy a tartalmához is hozzászóljak: Ha valaki kiáll egy közösség elé, akkor legyen legalább minimálisan igényes. Mert abból, amit "no name" csinált, az jött le, hogy igaz, hogy nem tud írni, az alapvető nyelvtannal nincsen tisztában, de ez nem is érdekli, "ezeknek ez is jó lesz". Én, ha bármit is írnék Logoutra, akkor igyekeznék lehetőségeimhez képest igényesen megincsálni, mivel azzal, ha úgy "állsz ki" egy közönség elé, hogy "szarok bele", akkor annak van egy olyan olvasata is, hogy lenézed a közönséget. Ha annyira nem becsüli valaki az olvasókat, hogy rászánjon akár egy kis időt is arra, hogy ne szart adjon ki a kezei közül, akkor ne csodálkozzon, ha páran ezt szóvá teszik.
Ez volt az egyik probléma.

A másik, hogy egyszerűen lehetetlen, hogy valaki 14 éves korára (nekem úgy tűnt, mintha "no name" ennyi idős lenne) így tudjon írni, hacsak nem diszgráfiás/értelmi fogyatékos/autista/stb. Ha ezek közül valamelyikben szenvedett, akkor én utólag is elnézést kérek, de akkor ezt nyilvánvalóvá kellett volna tennie, és akkor biztos nem illette volna senki ilyen éles kritikával, hanem mindenki megnézte volna, szólt volna pár bátorító szót. Mint amikor mondjuk egy csimpánz fest. Azt is más szempontok alapján értékeli az ember.
Ha meg elvileg tudna helyes(ebb)en írni, akkor megintcsak az a helyzet, amit az előző bekezdésben írtam.

Könyörgöm, hát felsőben már több oldalas fogalmazásokat, házi dolgozatokat kell írni. Nem létezik, hogy valaki ilyen íráskészséggel eljutna akár az ötödik osztályig.

[ Szerkesztve ]

(#13) talmida válasza KilgoreTrout (#12) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Félek, hogy nem nemtörődömségről van szó, :(( inkább halmozott hátrányos helyzetről...Pl környezet, viszonyok,..stb

Sajnálom a srácot, mert tehetséges, de enyhén szólva elhanyagolt a kommunikáció terén.
A tanárai sem biztos, hogy a legkiválóbbak voltak...

Az írásai viszont szerintem érdekesek, :DDD hangulatosak, :D leszámítva a borzalmas helyesírást . :O Aztán némi szakmai érdeklődés és ~tudás is ki-kivillan belőle.

Mint mondtam, én megelőlegeznék neki egy "kis" türelmet. ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#14) talmida válasza Digital (#11) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:DDD ;) :C

IN GOD WE TRUST!

(#15) mexicanraven válasza talmida (#13) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Lelépett, megsértődött és most egy másik accal figyeli talán, hogy megint róla van szó... Oké-oké, megvolt a gyermeki báj, tetszett is elsőre, de ezzel nem lehet fenntartani semmilyen blogoló karriert sem egyebet...

when the sun shines, we'll shine together

(#16) fekeandras válasza talmida (#13) üzenetére


fekeandras
őstag

"Az írásai viszont szerintem érdekesek, hangulatosak, leszámítva a borzalmas helyesírást ."

Én helyesírásom is borzalmas.Rosszabb mint az övé.De pont ezért jó a FF3... :D

(#17) #43960832


#43960832
törölt tag

Mekkora ügyet csináltok egy kis hülyéből, komolyan nevetséges. Először csak mindenki szerelmes volt a Logouton, ömlött a nyál, most meg 10 évesek személyes blogjával van tele az oldal. Az ilyen csináljon Twittert, és aki kíváncsi rá majd elolvassa, de egy ilyen közösségi portál kereteit az ehhez hasonló minőségű írások szerintem meghaladják. Kellene egy színvonal azért. :(((

[ Szerkesztve ]

(#18) KilgoreTrout válasza talmida (#13) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Nem tudom, hogy érted a halmozottan hátrányos helyzetet, de egy nokia n95, amin a képeket csinálta 70ezer forint, tehát anyagi értelemben rendezettnek tűnnek a körülményei. Ha tényleg eltűrik ezt az iskolában, akkor az egyrészt meglepő, másrészt felháborító, és sokan az emiatt fellépő frusztrációjukat élték ki rajta biztos. :)

Nem is az a gond, hogy pár szót rosszul írt, hanem, hogy szinte minden mondatban voltak pl alany/allítmány tévedések, soknak egyáltalán nem volt értelme, ergo élőszóban sem értenék meg, amit mondani akar. Beszélni azért csak szokott. Vagy legalább hallja, hogy mások hogyan kommunikálnak (legalább az iskolában).

Az írásai azért tűnnek hangulatosnak, mert borzasztó naivak, olyanok, mint amikor egy kisgyerek rácsodálkozik a világra (jé, milyen fontos a nap, de szépek a virágok, ha csomó dolgok összekeverek a konyhában, akkor abból étel lesz, nahát egy barack, stb.), és ez üdítő színfolt lehet/kellemes emlékeket ébreszt (főleg egy anyában). De ami aranyos egy 5 évesnél, az a kor előrehaladtával egy idő után átcsap nevetségesbe.

Ha valami általunk ismeretlen tragédia húzódik a háttérben, akkor mea culpa, de azért azt szerintem mindenki elismeri, hogy ez a teljesítmény amit itt nyújtott, kb egy másodikos gyereké (aki ráadásul a legtöbb esetben helyesebben ír), egy kétszer annyi időstől vicces.

[ Szerkesztve ]

(#19) talmida válasza #43960832 (#17) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Egyetértek. Engem is nagyon irritál az igénytelenség. De talán most itt egy kicsit másról van szó :((( Ha figyelemreméltó valakinek a szerelmi vajúdása (amiről időről időre kismillió cikk születik a Logouton), akkor szerintem az is elég fontos, hogy egy ifjú vágányon marad-e vagy sem, akinek ráadásul a Logoutot sokáig az életének olyan fontos részét alkotta, hogy nem átallott érte reggel korábban fölkelni.

Na, mind1, nem akarok védőügyvédkedni, hiszen nem is ismerem igazán, csak valami megérzésféle motoszkált bennem. Meg elgondolkodtam azon is, hogy hány és hány meg nem értett, bukdácsoló fiatalból lett később értékes alkotó...Hadd ne soroljam a híres emberek nevét, mert véletlenül sem akarom őket összehasonlítani no name-mel...,de tudtommal gondolkodni nem tilos :F

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#20) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Úgy hiszem érintett vagyok.

A szerző érdemei vitathatatlanok, de én is pátyolgattam a srácot. Tettem, mert megérdemelte.
Idáig.

Aki nyomon követte az eseményeket, az tudja, miről is beszélek.
Ennyi nem több. És pont.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

meg szabd tudni hogy mi drámája ennek a fiúnak?

(#22) talmida válasza KilgoreTrout (#18) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Igen, anyagi értelemben tényleg túl rendezettnek tűnnek a körülményei...Hogy őszinte legyek, bennem pont ez ébresztett gyanút...Kiket szoktak ennyire kényeztetni? :B

Nem is az a gond, hogy pár szót rosszul írt, hanem, hogy szinte minden mondatban voltak pl alany/allítmány tévedések, soknak egyáltalán nem volt értelme, ergo élőszóban sem értenék meg, amit mondani akar.
Ez pontosan így igaz!!! Nem vagyok magyar szakos, de van egy ún dyslexia nevű rendellenesség, amikor az agy a gondolatok gyors cikázását valahogy fordítva hozza le. Úgy sejtem, ez lehet a háttérben.

Az írásai azért tűnnek hangulatosnak, mert borzasztó naivak, olyanok, mint amikor egy kisgyerek rácsodálkozik a világra
Na, ez egy más dolog. Én sem voltam soha nagymestere a szavaknak, mármint a guga-féle költőisségnek, de azt látom, hogy micsoda különbség van ember és ember között, nemcsak kifejezésmódban, hanem a világszemléletben is. Általában az irodalmibb beállítottságú egyének tudnak apró részletekről is regényt írni. Ez művészi hajlamra utal.. Én is gyakorlatiasabb vagyok, de azért szívesen olvasom az ilyen naív, rácsodálkozós cikkeket is. :B
Úgy, ahogy mondod, üdítő színfolt :K

egy idő után átcsap nevetségesbe. Ez is igaz, de tudod, néha én pont a nevetés miatt jövök ide. Szakik bocs!

ez a teljesítmény amit itt nyújtott, kb egy másodikos gyereké, aki ráadásul a legtöbb esetben helyesebben ír Igen ez elgondolkodtató és semmiképpen nem jó, ha sztárrá nyilvánítjuk, de a sok-sok semmitmondó, bugyuta személyes bejegyzés mellett abszolút nem kirívó az övé. Ha te is olvasol másokat is, akkor láthatod, hogy igazat mondtam. Én az utóbbi időben nagyon sok lükeséggel és sületlenséggel találkoztam személyes bejegyzésekben. Azokhoz képest no name írásai a helyesírását leszámítva szinte Nobel-díjasnak számítanak. Jó, ez megint túlzás..., de értsd jól. ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#23) Lenry válasza talmida (#22) üzenetére


Lenry
félisten

a dyslexia jó kifogás... lehetne, ha nem tudnék kapásból ellenpéldát
bacsis kollégánk bevallottan dyslexiás. az első pár bejegyzése no name-éhez hasonlóan csúnya hibákkal volt tele. de akart fejlődni és sikerült is neki. meg lehet nézni a mostani bejegyzéseit, sokkal olvashatóbbak, és kevesebb a hiba bennük. ha jól tudom a Worddel ellenőrizteti. ennyit no name barátunk is igazán megtehetne

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24) Racecam válasza #43960832 (#17) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Te vagy nagyon el vagy tévedve, vagy szándékosan provokálsz. :U
Már ezerszer leírtuk, hogy a saját blog az saját blog. Mindenki azt ír, amit csak akar. Ha tetszik, akkor az aznapi dolgokat ami vele történt. És mindegy milyen színvonalon, mert az a saját oldala, úgy ír, ahogy akar. ha nem tetszik, nem olvasod, ahogy azt sem, hogy vannak akik kiállnak valaki mellett. Neked nem kell, egyszerűen csak tovább kattintasz. Azért ez nem olyan bonyolult.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#25) talmida válasza Racecam (#24) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Thx! :R

IN GOD WE TRUST!

(#26) Szplöttyy válasza Racecam (#24) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Véletlen sem provokálni szeretnélek, de nem teljesen értek veled egyet! Mert ott a Logoszféra, ott bárkinek lehet blogja, ahova percenként beírhatja a legkisebb bajait is, ide a Logout-ra, szigorúan szerintem azért picit tartalmasabb írások kellenének annál, mintsem az hogy szép az ég, és első lettem :U Továbbkattintós dolog játszik, de ha nem kéne szűrni a felesleget, időt takaríthatnánk meg :) Ja, és remélem nincs harag, nem beléd kötni szerettem volna.

Smoke & Torque

(#27) cizoe


cizoe
őstag

KilgoreTrout kollega a #18-ban megmondta a frankót. 100%-ig egyetértek vele!

[ Szerkesztve ]

(#28) tildy válasza talmida (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi számít halmozottan hátrányos helyzetnek? Ha internetük van, annyira halmozottan hátrányos helyzetű nem nagyon lehet :U
Amúgy én is azt gondolom, sima blognak ott a logoszféra, ahol csak te magad írhatsz a személyes blogba, kommentelni nem lehet. Picit érdekesebb témáknak ott a logout személyes része, de ezt sosem szabadna amolyan ma süt a nap kék az ég blogra használni... Szvsz. Ide olyan témák kellenek, amiben lehet kötetlenül beszélgetni, de mégsem az a most épp ezt csinálom, holnap meg amazt tipusú. És végül a címlap: ide színvonal kell.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29) mexicanraven válasza cizoe (#27) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Néma gyereknek anyja sem érti a szavát, ergó tudatnia kellett vna, ha vmi miatt nem tud megfelelően megnyilvánulni... Bacsis is hatalmas értékeket ad a LOGOUT-nak, gyermeki értelemben no name is összehozhatta volna ezt, ha nem várta volna azt a bizonyos sült galambot ami magától a szájába repül...

when the sun shines, we'll shine together

(#30) fekeandras válasza mexicanraven (#29) üzenetére


fekeandras
őstag

Bacsis? :R Az egy elmebeteg "szakács"! :DDD

mod: csak én érzem úgy, hogy ez az egész nem kicsit túl van lihegve? :U

[ Szerkesztve ]

(#31) mexicanraven válasza fekeandras (#30) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Háááth... Nem hinném, hogy olyan arcot más portálokon lelnél. Amelett, hogy a cikkeiben van mindig érdekesség, ő saját maga is különösen segítőkész :K ! Kell ő ide, ahogy mondtad/írtad: :R

mod: túl lett sztárolva a gyerek. kiderült, hogy fiatal, páran túl emptaikusak voltak, a srácnak ez tetszett és jöttek sorra az írások amiben persze sokan megírták a véleményüket. ez volt akinek tetszett, volt akinek nem. :U

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#32) Racecam válasza Szplöttyy (#26) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Akkor még egyszer.
Kezdetben vala a Logoszféra és az "úr" látá, hogy ez így jó.
Aztán kipattant az a bizonyos szikra, melynek következményeként létrejött a Logout és az "úr" látá, hogy ez még jobb. Kétféle lehetőség közül választhat a blogot író, vagy saját bejegyzést készít és oda azt ír amit akar (pontosan úgy, ahogy a Logoszférában), vagy ír valami közérdekű bejegyzést és jelöli a Logout címlapjára. A Logoszféra azért maradt meg, mert nem akartuk, hogy aki ezt a formát szokta meg, vagy ezt választotta (ami tulajdonképpen fórumhozzászólások gyűjteménye), ne szenvedjen hátrányt azzal, hogy megszűnik ez a "rovat". Úgyhogy a tartalmasabb írások, vagy amit Te annak nevezel, ugyanúgy elférnek, ahogy a "sima, mezei" blogbejegyzések. És ahogy a Logoszférán, itt is tudod pontosan ugyanúgy szűrni a felesleget, nem kattintasz azokra az írásokra, vagy azok topicjára, ahol a látod, hogy a szerző Neked nem szimpatikus.
Sokan nem képesek megállni, hogy ne "szóljanak be" egy nekik nemtetsző blogbejegyzés topicjában, csak azért, mert itt lehet hozzászólni. Nem kellene. Le lehet győzni a feltétlen közléskényszert, az okoskodást, a "majd én megmondom a frankót" attitűdöt és továbbmenni szépen, csendesen.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#33) Szplöttyy válasza Racecam (#32) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Értem már!

Azt hiszem, a Logout indulása környékén jártam errefelé először, ezért nem tudtam, hogy a Logoszféra a Logout elődje. Sorry :R

Smoke & Torque

(#34) Racecam válasza Szplöttyy (#33) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

És természetesen a Logouton is ki lehet hagyni a blogbejegyzéseknél a "Szabad hozzászólni" jelölőnégyzetből a pipát és akkor aztán pontosan olyan, mint a Logoszféra, csak egy kicsit szebb tálalásban. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#35) Badman 4ever válasza Digital (#11) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ezzel egyetértek.... :R
A bacsis tényleg jó fej, öröm vele beszélgetni és olvasni az írásait (főleg, ha párról előre tud az ember), mégha kicsit régebben rosszul is írt, de ez nála se zavar, mintahogy ,,no name"-nél se. :R
De ott van rossz helyesírással neduddki, aki szintén segítőkész és sokat tett le az asztalra (bár ő direkt ír úgy-ahogy, legalábbis így vettem le), de előbb-utóbb akár ,,no name" is fejlődhet és sokkal több mindenki számára értékelhető írása születhet. A számtech témához is van sütnivalója, ott van a Windows 1-es írása is példának, ami valljuk be egy 14 éveshez képest remek írás...legalábbis szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#36) talmida válasza tildy (#28) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Picit érdekesebb témáknak ott a logout személyes része, de ezt sosem szabadna amolyan ma süt a nap kék az ég blogra használni...
Pedig a legjobbakkal is előfordult már, hogy sósrudacskákról írtak, meg a nap képéről. ;] ;)

IN GOD WE TRUST!

(#37) tildy válasza talmida (#36) üzenetére


tildy
nagyúr

A nap képe, meg a recept.... az azért kicsit más , mint mikor a sima blogjában azt írja pl. az ember, hogy tünetmentes, vagy hogy épp leállambizsgázott....Ráadásul ellentétben a logoszférával nem is frissíti azt olyan gyakran. A kinézet miatt inkább cikk, vagy article egy személyes bejegyzés, mint normál blogbejegyzés.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38) KilgoreTrout válasza tildy (#37) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Nem lenne több jó/minőségi írás attól, ha kevesebb énblog bejegyzés születne.
Most, hogy szerkesztett a címlap, nem veszi el senki elől a helyet, szóval miért ne maradhatnának? Ha meg valaki nagyon gáz dolgot művel, a kommentekben úgyis megkapja a magáét, és egy idő után elmenekül/változtat. Már a címlap szerkesztése is bátor dolog volt a PH-tól. Azért lássuk, hogy ők elsősorban a látogatottságra mennek, nem valami kulturális missziót folytatnak.

[ Szerkesztve ]

(#39) Thunderzolee

Huhh... mik vannak itt a háttérben..

Besokallt no name? :D

Ja, hát tényleg. A legegyszerűbb az lenne, ha FF3-at használna.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#40) joey04


joey04
titán

Engem mindig is zavart, amikor akár itt, akár rendes teszteknél arról szólt a fél topic, hogy a helyesírási hibákat hozzák fel az emberek. Én magam sem írok tökéletesen, talán a nagy átlagba beférek. Viszont amint ez a gyerek művelt az katasztrófa. És nem lehet nem beleolvasni soha, mert az offtopic részben mindig van vagy 7-8 topic az ő írásaival. Ennek ellenére nem szóltam, mert ahogy írták is, saját blog, azt és úgy ír amit akar minimális, alapelvek által behatárolt keretek között. Nem vagyok olyan hű de öreg, de ha én ilyen tudással mentem volna gimibe, és így írtam volna elég nagy szégyen lett volna.
Ha valóban betegség miatt ilyen, akkor azonnal visszaszívok minden vádat! De ha nem, akkor ez katasztrófa. Az meg, hogy minden írást töröl vérlázító... lehet annak, aki megpróbálja helyes útra terelni. Na egy lényeg, azt ír amit akar, így az ő topikjaiba nem írok továbbra sem.

Egyébként talán cizoe volt aki elhintette, hogy esetleg kamu a reg, és valaki szórakozik. Nos, nekem az elejétől fogva ez az érzésem.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) biker


biker
nagyúr

körbe körbe karikába...

kezdetben nem értettem, mit írogat, majd megtetszett, nem mert tartalmas, hanem csak úgy
később elkezdtem majd minden írását olvasni

mostanra viszont kezdett rohadtul idegesíteni a törlöm-újrarakom és a törlöm és kész stílus, mivel esetenként értelmesen is hozzászóltam a témákhoz, és nem azért koptattam a billentyűket, hogy törölve legyenek.

ha ebből a sértődős törlős verzióból kimozdulna, és rájönne, nem kell attól elszaladni, mert 200.000 PH tag körül 10-nek nem tetszik, akkor olvasnám tovább

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#42) Dany007 válasza biker (#41) üzenetére


Dany007
veterán

Egyet kell, hogy értsek Talmidalával.

Egy ideje már nem olvastam "No Name" bejegyzést, de ahogy látom semmi sem változott.
És itt egyes hozzászólókra gondolok.

Mint már többször is leírtam, kissé túlzásba lett víve.

A dolog tök egyszerű. Akinek nem tetszik, ne olvassa. Ennyi. Mért olyan nehéz ezt felfogni?
És az a durva, hogy ezt nálam jóval 'idősebb' PH!-sok se képesek.
De miért? Irigység? Vagy csak simán zavaró, hogy ennyit ír és így?

És szintén az idősebb PH!-sok akik nem tudják mit jelent a személyes bejegyzés?
Könyörgöm, ennyire nehéz ezt felfogni???
Ahhoz, hogy ki mit és hogyan ír egy személyes bejegyzésbe, ahhoz senkinek semmi köze!
Azt írok a szem. bejegyzésbe amit csak akarok, kivéve ha alapelvekbe ütközik.
Ezek után még is ki? és milyen jogon akarja, hogy No Name ne tegye ezt?
Azért kapjatok az agyatokhoz egy kicsit már...

Van a logoszféra, ami személyes naplóra ad lehetőséget. Olyanra, mint amit én is írtam 12 évesen egy kis füzetkébe. Senki se tud hozzáírni, mert az csak az enyém.
És van a szem. bejegyzés, ahova szintén azt írok amit akarok, azzal a különbséggel, hogy ott eldönthetem, hogy írhatnak-e hozzá, vagy nem.
Ezt olyan rohadt nehéz felfogni? Mert én úgy látom igen.

De mondok jobbat, a kedves kritikusoknak. :)
A legjobb példa erre Neduddki fórumtárs!
Ha valaki látta már az írásait akkor tudja miről beszélek.
Mit írás, azt a hányadékot nem lehet írásnak nevezni!
Minden hsz-e olyan, hogy az ember 5 percet tölt azzal, hogy kielemezze mit is akart írni, mi is az értelme.
De érdekes módon, őrá csak annyit mondanak a PH!-sok, hogy már megszoktuk!
Hát könyörgöm!
Hogy létezik az, hogy itt pár emberke erősen kifejezi a nemteccését egy-két ember helyesírásával kapcsolatban, miközben ott egy ember, aki szándékosan ír úgy, hogy azt nem lehet elolvasni! Sőt, értelmezni is külön kihívást jelent!
Igaz neki nincsenek helyesírási hibái, főként azért, mert amit csinál, azt nem lehet írásnak nevezni!
Szal akinek kötekedni van kedve, az keresse meg a fent említett fórumtárs hsz-eit és mennyi, ossza ott az észt! Mert egy olyan ember, aki szánt szándékkal ír így, az meg is érdemli!

Szal tényleg el kéne már kicsit gondolkodni hány évesek is vagyunk!
Itt a fiatal srác, most alakulnak a jellemvonásai. Ez tény.
Az is tény, hogy az első pár bejegyzés, helyesírás miatti teleflamelése után igencsak megváltozott a kolega stílusa, és messze jobban ír azóta.
Ha tényleg szellemileg is érettek vagytok, nem csak számszerűen, akkor tudnotok kéne, hogy ezt a gyereket inkább segíteni kell, nem pedig a porba tiporni!
Vakegérke szerintem már ott van azon a határon amire szükség van!
Apai szigorral osztja a srácot ha valamit téveszt, viszont meg is védi, amennyiben arra van szükség! (legalábbis én ezt tapasztaltam)

A bejegyzések kapcsán, pedig már írtam, hogy van ezer millió másik bejegyzés itt a logouton, ami orbitális értelmetlenség és csak bitpazarlás! Oda mért nem mennem flamelni az illetők?
Mért csak ennek a srácnak a bejegyzését lehet flamelni?
Nem ismertek olyan topicokat? Mondjak párat ? :D
Kezdődik a 365-napja a PH!-nnal, folyatódik az 1 éve a PH!-n, 2éve a PH-n, 5 éves PH!-n, aztán jönnek az ilyen olyan szerelmes vagyok, depis vagyok, öngyi leszek, első szerelmem majd belehalok stb bejegyzések! És ha kicsit gondolkodnék, bőven tudnám még sorolni!
Ez mind tök értelmetlen, amolyan "kia faszt érdekel" bejegyzések. Még sem megyek oda flémelni, még sincsen teleflémelve, mert én tisztelem annyira az írót, és a logout személyes bejegyzés intézményét, hogy nem nyilvánítom ki ott a véleményemet!

Szal tessék kicsit elgondolkodni!!!!

@ Biker: bocs nem neked szántam! Véletlen :( A te hsz-eddel végülis egyetértek. A törölgetősödi idegesítő! Igazad van. Majd csakkinövi :)

[ Szerkesztve ]

(#43) mexicanraven válasza Dany007 (#42) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Csak részben tudok veled egyetérteni, az a baj, hogy no name sztárolva lett, ha szimplán leszarják, mint az öngyi leszek, szerelmes vagyok topikokat (ahogyan Te említetted őket) és nem születik ennyi hsz az írásaihoz, ő sem érzi magát ennyire fontosnak. Ennyi.

[mod]: de látom újra jól érzi magát az úrfi, mivel már címlapon van az új cikke...

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#44) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

szerintem,hagyni kell kibontakozni,ha ennyit írt,biztos örömet okozott neki
és valsz azért ide írt,mert beszélgetni is akart az írásairól,jólesett neki a reakció,az építő kritika,amit ugye a naplóban nem kaphatott volna meg

(#45) tildy válasza Dany007 (#42) üzenetére


tildy
nagyúr

Az kicsit zavaró , igen, mikor baloldalt a logout témáknál csak az ő írásai/fórumai látszanak (Najó , nemcsak az övé, de volt olyan, hogy 3 téma is ott volt tőle). :U Márpedig én pl. logout alól fórumozok.
A helyesírási belekötéseket én sem csipázom alapesetben, de nála mondjuk tényleg annyira gáz a fogalmazás is, hogy csoda volt megérteni mit akar írni. Középiskolába így tuti nem engedném.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46) #43960832 válasza Racecam (#24) üzenetére


#43960832
törölt tag

Nem provokállak szándékosan, ezt nem tudom miből szűröd le, mikor még hozzászólásod sem volt ebben a topicban. Tény, hogy számítottam rá, hogy biztosan lesz kommented a hozzászólásomhoz, mert tudom, hogy vannak bizonyos témák, amikre ráizgulsz ha valaki nem a te véleményedet osztja. (Ebbe most nem megyek bele jobban.)

A logout címoldalán jobboldalt a 15(!) legutóbb frissült bejegyzés olvasható. Namost ez, ahhoz képest, hogy mennyien írogatnak itt, szerintem nagyon kevés. Nem szeretném, hogy ha ennek a 15 bejegyzésnek a ~7%-át noname életrecsodálkozó írásai töltenék ki, kiszorítva a színvonalas, sokszor címlapra is beillő írásokat.

Nekem egy olyan ötletem lenne, hogy meg lehetne adni, hogy kitől nem szeretnél olvasni, és akkor annak az írásai nem jelennének meg a listában. Ennyire egyszerű lenne az egész (elméletben), kérdés, hogy eljut-e ez a kivitelezés fázisáig majd valamikor a jövőben.

(#47) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

arra még nem gondoltatok hogy afiú ezekkel az írásokkal csupán barátkozni akar?
mi lenne ebben a rossz?
aki nem akarja,az ne olvassa!
ennyi

(#48) cizoe válasza Borify Péter (#47) üzenetére


cizoe
őstag

barátkozzon a játszótéren, menjen ismerkedni hús vér emberekkel.

(#49) puttputt válasza talmida (#7) üzenetére


puttputt
őstag

Aláírom, én is "Marci" vagyok, szintén 10-essel több :D (Mennyien lehetünk még...? :C ) Talmida: Szívesen, továbbra is fenntartom amit ott állítottam; s azt a véleményem is, hogy valóban nem ez a legjobb módja a konfliktusrendezésnek "no name" részéről (ld. topiktörlés).

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#50) ádyz válasza Dany007 (#42) üzenetére


ádyz
addikt

tildy leirta sokunk problemajat.

De az, hogy ennyire sztaroljatok, na, az beteg.
Elszallt az agya tole.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.