Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Sajnos ebből most még kimaradtam. :))
A párom nagyon szeretett volna meglepni valami "aprósággal" :D

(#2) talmida válasza D1Rect (#1) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ami késik, nem múlik. ;) Nemsokára fölköszöntünk! :C

IN GOD WE TRUST!

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kétszer is köszönöm. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) talmida válasza Vakegérke (#3) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Biztos te is valami finomat ettél. :D Mi a kedvenc ételed?

IN GOD WE TRUST!

(#5) Vakegérke válasza talmida (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs nyüzsi a topicban, ezért bő lére ereszthetem válaszom.

Kérdés, hogy mikor mit ettem. Ha a mai napról van szó, akkor kilenckor keltem, egy parányi pogácsa fél pohár tejjel, kávé, aztán irány a bolt. Délutános vagyok, és mielőtt melózni mentem volna, benyomtam egy diós patkót a maradék tejjel, rá a maradék kávét. Meló közben egy zsömle füstölt tarjával, bodzaszörp. És kávé.
Most itt ülök a gép előtt, és nem tudom, mi lesz a vacsi. Talán kolbász mustárral, vagy hagymával, talán májkrém hagymával. No meg persze kenyérke. Az is lehet, hogy előveszek egy konzervet, mindig van belőle itthon. Tényleg nem tudom, mit fogok enni.
Egyedül élek, azt eszem, ami kéznél van. Amig a feleségem élt, egészséges létére ellátott, aztán amikor végleg lebetegedett, akkor én főzőcskéztem, értek hozzá. Megtettem, mert volt kiért. Ma már nincs kiért.
Hétvégén fincsit ettem. Héjában sütöttem krumplit, raktam a tányérra csibefasírtot is, meg hagymát, fokhagymát. Nagy szelet kenyérke, nagy bögre víz, és egy percre szép volt az élet.
Kedvenc kaja?
Mindenevő vagyok. Kivétel a csülök, a pacal, a kövér húsok, meg a csirke bőre.
Na jó, mondok pár kedvencet.
Rakott krumpli, rakott kel, ragu, zöldborsós pörkölt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) talmida válasza Vakegérke (#5) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Nincs nyüzsi a topicban.

Talán, mert fôleg fiatalok vannak a Logout-on, akiknek még nincs gyerkük. :P

Bodzaszörp. :Y Hogy csinálod? Nekünk is van bodzánk. Lehet, hogy kipróbálom. :K

Ma már nincs kiért.
Már hogyne lenne kiért! Gondolom, hogy nem csak a gyerekeidnek hiányoznál, ha nem lennél, úgyhogy jobb lesz, ha nem beszélsz ilyeneket!! Irgum, burgum! :N

Sôt jól teszed, ha jobban odafigyelsz magadra te is. (Olvastam guga cikkét :U)

Rakott krumpli, rakott kel, ragu, zöldborsós pörkölt.

Hát, akkor :
:R

IN GOD WE TRUST!

(#7) Vakegérke válasza talmida (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

A szörpöket a boltban veszem. :)

Azt egy szóval se mondtam, hogy halálvágyam lenne. Egy fenét. Csak éppen nagyon lusta vagyok.
Délutános héten egyébként sincs időm főzőcskézni. Este 10 után már nem állok neki, délelőtt cirka két órám lenne rá, inkább tunyulok.

Olvastad guga írását. Párhuzamot ne vonj életvitelünk közé. Kevés kávéval beérem, és bár gyors mozgású vagyok, "motoros egér" nem. Inkább Pató Pál úr.

Nagyon jól néz ki a kaja. :K
Mi egy picit jobban átpirítottuk az egészet, de így is fincsi.

Másfél éve bevásároltam, minden együtt volt a rakott krumplihoz. Anyucim összerogyott, nem tudtam újra éleszteni. A rakott krumpli nem készült el.
Ha az Úr mellém rendel egy társat, elsőként egy kedvenc kajámat fogom kérni tőle. Hogy mit, azt nem árulom el. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) talmida válasza D1Rect (#1) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Happy Father's Day! :R

IN GOD WE TRUST!

(#9) Dany007


Dany007
veterán

Nem tudtam, hogy itthon is ünneplik. Sose hallottam még róla : )
De akkor majd jövőre felköszöntöm apámat is :)

(#10) talmida válasza Dany007 (#9) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Az USA-ban legalább olyan népszerű, mint az Anyáknapja. Sajnos Magyarországon még nem...Pedig fontos az egyensúly. :)

IN GOD WE TRUST!

(#11) csimav


csimav
senior tag

nem ide akartam...

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#12) talmida


talmida
Közösségépítő

Boldog Apáknapját 2014-ben is! :)

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.