Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

Tömören, velősen: az első se kellett volna.

(#2) ns--


ns--
tag

jaja kár h megcsinálták az első részt, mert a sok szemét akinek tetszett el tudott tölteni pár órát, míg akinek nem tetszett főhet a saját levében és durcoghat éjt nappallá téve.

ejnye ejnye

(#3) aram01


aram01
nagyúr

gyerekek ez nagyon gáz :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4) Prof01 válasza Johnny Cage (#1) üzenetére


Prof01
veterán

Egyetértek! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#5) Lenry


Lenry
félisten

én vagyok az egyetlen, akinek tetszett?

bár én nem játszottam korábbi MI játékokkal... (tudom öreg hiba, és pótoljam, ha lesz időm megteszem)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) adam320 válasza Johnny Cage (#1) üzenetére


adam320
senior tag

Egyetértek..ez egy sz** :(

(#7) Dyingsoul válasza adam320 (#6) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ennek a játéknak a humorát sajnos csak azok érthetik, akik tudnak angolul és az élmény 90%-át az adja ha játszottatok már a korábbi részekkel.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#8) Temesvari válasza Dyingsoul (#7) üzenetére


Temesvari
tag

Egyetertek, csak sajnos nem olyan angolt beszelnek amit az ember a suliban tanul.. ha magyarositanak (hozzáteszem hozzáértok, es minosegien) akkor egesz kellmes kis chill-out jatek lenne szamomra :)

"Imperfection is digital perfection."

(#9) Johnny Cage válasza Dyingsoul (#7) üzenetére


Johnny Cage
addikt

...vagy a csalódás 95%-át az adja, hogy játszottál az előző részekkel... már a negyedik se volt olyan jó, de a TellTale ezzel a szörnyeteggel tényleg bakot lőtt. jól látszik egyébként, hogy az eredeti agytrösztje Gilbert és Shafer volt, Grossman egyedül kevés egy jó Monkey Island-hez. hiányzik Shafer zseniális humora, amiért szerettük az eredeti MI-t.

(#10) Johnny Cage válasza Johnny Cage (#9) üzenetére


Johnny Cage
addikt

...a grafika meg? könyörgöm előre vagy visszafelé haladunk? értem, hogy 3D meg hogy low budget, de van e értelme annak, hogy egy felélesztenek egy olyan játékműfajt, melynek kvint-esszenciáját rajzfilmszerű vizualitása adta és kiölik belőle pont a lényeget, a 3D mániára meg a kis költségvetésre hivatkozva? és ha csak úgy tekintünk rá, hogy 2009-et írunk? ez a gyalázatos, vektorlapokból összetákolt grafika akkor is szégyen...

Akkor már a szpesöl edisön: [link]

[ Szerkesztve ]

(#11) 0519 válasza ns-- (#2) üzenetére


0519
senior tag

Kedves ns--!

egy kérdés nem hagy nyugodni mióta olvastam hozzászólásod:
-miért szemét akinek tetszett?

''Vígan ülünk tort azok fölött akik ellenünk törtek'' -Addams family

(#12) Johnny Cage válasza 0519 (#11) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Ironizált.

[ Szerkesztve ]

(#13) Nunder


Nunder
őstag

Nekem az ez egész széria kimaradt, és ezen videó láttán nem is érzem szükségesnek a pótlást. :N

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.