Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) tal-garius válasza DeFranco (#3) üzenetére


tal-garius
aktív tag

Prohardveren sok segítséget adnak, én is napi szinten rengeteg topicba beleolvasok, még ha nem is írok mindenhova, de aktív tagja vagyok a közösségnek. Amit írsz helytálló, de mint minden oldalt előbb ezt is meg kell ismertetni az emberekkel. Rengeteg pckel foglalkozó magyar oldal van, de sajnos kevés az igazán jó. Prohardver az más, évek alatt kialakult itt egy fa**a közösség, de tudom vannak akik még nem ismerik, vagy a bizalmuk nincs meg benne. Sok olyan ember van sajnos kik gépet, mostanában Facebook, Skypera használják. Ők ha én nem mondom, nem is jönnének rá, hogy ide jöjjenek. Na arra is jó az én Face oldalam. Ha csak annyit segítek, hogy itt nézzen szét. Eddig kik írtak ott nekem, ha megnézitek próbáltam átjárni a problémájukat, hogy ha lehet ne költsenek feleslegesen. Oldalon mint írtam eleinte én vagyok mint segítségnyújtó, de ha többen lennénk, több mennyiségű levélre kéne válaszolni, akkor újabb segítőknek adnék jogokat. Ez egy öncélú kezdeményezés, szeretem ha sikerül valamit megoldani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.